Blues mieszka w polsce

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Blues mieszka w polsce

Postautor: Dawid Lipski » marca 3, 2009, 2:48 pm

Muzyka jest jedna..., zauważylem, że jednak blues bluesowy w polsce
sie malo komu podoba, jak tak sie zastanowilem czy jest chocby jedna kapela, ktora gra stylowo, dobrze, bluesowo (widzalem Hoodoo z C. Johnsonem i chyba tylko oni byli blisko) ale tak po amerykansku (bo blues nie urodzil sie w Otwocku ..lol).. to niestety nic nie przychodzi mi do glowy, w polsce lubimy nute rockowa i tak juz pozostanie... natomiast od kad przestalem mowic, ze gram bluesa tylko mowie r`n`b czy soul, to zaczelem regularnie mieć gigi...:)))) czy to nie cudowne??, fakt faktem, ze przestalem dzielic muze, po prostu lubie ładne kawałki, a blues w nich jest...wszystkich. My tu mamy bardzo hermetyczne środowisko, w którym każdy zna sie najlepiej i dla którego inny sluchacz i forumowicz to potencjalny wróg i trzeba go zjechać...(bo ja lubie tego i tego a tamten nie ma pojecia..)
Jakoś zmeczony już tym jestem, po prostu mam bluesa już dość w polsce.
Na marginesie bardzo polecam Sean Costello [r.i.p sean ;( ], bo to blues pelna gębą, szczery, wrażliwy, stylowy i do tego perfekt zagrany..ale pewnie za malo rockowy za malo nowatorski i za malo experymentalny zeby sie u nas podobal...
Ja nie marudze, hej!
too long with the blues
Dawid Lipski
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 13, 2009, 11:59 am

Postautor: Dawid Lipski » marca 3, 2009, 2:58 pm

Sorki, ten post mial być w temacie blues rock jazz festival..
apropos calej tej dyskusji..., jestem tu nowy takze przepraszam administratora i wszystkich za bycie noobem ;)
Dawid Lipski
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 13, 2009, 11:59 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 219 gości