[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - COOLISH BLUES SESSION - Boogieman

COOLISH BLUES SESSION - Boogieman

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

COOLISH BLUES SESSION - Boogieman

Postautor: Crossroads » września 2, 2004, 12:42 pm

Hej! Hej!

Jako? nikt z Was nie pisze tu o bluesowych, bardzo korzennych p?ytach.
Skoro jeste?my na "Blues i Okolice'" - to troche normalne,ze bardziej kochacie bluesowo-rockowe d?wi?ki.

Ta p?yta przysz?a do mnie z Omerty-Art, a kupi?em j? dlatego ,ze kiedy przeczyta?em recenzje w TB, ?e to taka dobra p?yta-pomyslalem sobie ,?e pewnie tak jest.
Czy po miesi?cu jej s?uchania tak jest, czy sie zawiod?em?

NIE ZAWIOD?EM SI?!
TO PI?KNA I PE?NA BLUESA P?YTA!!

Jak j? poraz pierwszy s?ucha?em, to pomysla?em, jak kto? z naszego Kraju, mo?e zrobi? tak piekn? p?yt??
Niewielka produkcja - a jakie BRZMIENIE!!!!
To jest w og?le pierwsze co mi sie po kilku przes?uchaniach narzuci?o.
G??bokie , ciep?e , winylowe brzmienie, z kilkoma "brudami" ze studia, nagrane na ?ywo - czyli na 100% - tak jak nagrywa sie TO na ?wiecie.

Alojz KETA!
Ch?opie-krytykowa?e? kiedy? jakiego? go?cia,?e tak sie nie gra na perkusji jak np.TU GRAJ?. ?e trzeba wypiardu i przy?o?enia.
GUZIK prawda! Ty Brachu nigdy chyba nie s?ucha?e? jak grali najlepsi w bluesie perkusi?ci, tacy jak np. Fred BELOW., lub nigdy nie s?ucha?e? perkusistow z Zachodniego Wybrze?a - takich jak Innes, Mugalian, i im podobni. Zanim zaczniesz kogo? krytykowa?, powinienes mie? odniesienie do tego JAK i CO jest grane, a nie tylko w?asne ( z szacunkiem dla niego ) widzimisi?.
W?a?nie "cykali" delikatnie graj?c frazy rytmniczne, a przywalajac wtedy, kiedy trzeba co? muzycznie wyakcentowa?!
Kto pamieta wyst?p Jody WILLIAMSA na ubr. Rawie, ten widzial i s?ysza? te jego sekcj?. To by?o mistrzostwo ?wiata!.
I TAK JEST TU NA TEJ P?YCIE.
KULISZ- ta Twoja sekcja na tej p?ycie odwali?a za Ciebie kawa? dobraj roboty! Ten g??boki bas! No po prostu wypiard i wymi?kam przy tej p?ycie.

P?yty s?ucha sie jak przys?owiowe mas?o! Wchodzi w Ciebie i wszystko pozostaje, co najdziwniejsze ( pozytywnie ) mo?na to prawie wszystko za?piewa? sobie!
MELODYJNO?? to kolejny atut tej p?yty.
Zgrabne kompozycje i TEKSTY - dawno na naszym rynku bluesowym nie by?o tak zgrabnie napisanych, no?nych tekst?w, do tego przesyconych bluesem-kurcz?, no normalnie mi?d na moje uszy!

KULISZ- Ch?opie - czy Ty w og?le wiesz i zdajesz sobie spraw? CO TY Nagra?e??
Nagra?e? najfajniejsz? muzyczke pod s?o?cem. Mieni?c? si? kolorami i barwami bluesa jak t?cza.
Czasem mnie dra?ni Tw?j skowyt, zupe?nie w manierze Dudkowej w utworze Everyday- to na tej p?ycie zupe?nie nie by?o potrzebne. Ale jest i basta!
A jak Ty zrobi?e? to niesamowite brzmienie , g??bokie o takim? barytonie w niekt?rych utworach.
To brzmi tak jak na kilku p?ytach u Hansa THEESSINKA-masz jego p?yty?
On te? tam ma takie mocno m?skie ,g??bokie brzmienie g?osu. SUPER!!!
Nie znam Ciebie Kulisz, cho? wiem co? za jeden muzyk.
Nigdy Cie nie mia?em mo?liwo?ci s?ucha? na ?ywo, ale je?li tak zabrzmisz na RAWIE na kt?rej , jak co roku bed?, to DAJ CI PANIE BO?E DU?O ZDROWIA!!!!!
To co da?e? mi T? p?yt?, ten g??boki KLIMAT, ten niezb?dny LUZ i t? SI?? BLUESA - zas?ugujesz na du?e uznanie!
Kto z Was drodzy forumowicze jeszcze nie zna tej p?yty, to jeste?cie biedniejsi o prawdziwe bluesowe wra?enia. Ci z Was kt??y maj? prenumerat? TB- j? poewnie znaj?.
No i co podoba sie te? i Wam ta PI?KNA p?yta?
Jak go bedziecie krytykowa?, ?e gitara "nie gada jak trzeba" i takie inne g?upotki, to zapami?tajcie Wszyscy.
KULISZ GRA - NA TEJ P?YCIE - NAJPI?KNIEJSZYM KLIMATEM BLUESA.
Ta p?yta ma piekny klimat bluesa i jest pieknym bluesem, a Kulisz wie jak to sie robi-chwa?a mu za TO.
Pozdrawiam Was wszystkich zdrowo, bluesowo, Kuliszowo i klimatowo!
No to Hejah!
Zas?uchany wci?? Crossroads.
Crossroads
 

Postautor: GERARD » września 2, 2004, 2:38 pm

P?yta jest rewelacyjna.Kto chce pos?ucha? Adama na ?ywo zapraszam 02.10 do Ostrzeszowa.
w życiu piękne są tylko chwile .......
nie marnujmy ich
GERARD
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1506
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:05 pm
Lokalizacja: OSTRZESZóW

Postautor: Gość » września 2, 2004, 2:45 pm

No tak ...brzmienie moze faktycznie dobre. Bardzo dobre.Ale mnie ta p?yta za serce nie chwycila.Podobno Boogiemanem niektorzy nasi obcojezyczni przyjaciele strasz? dzieci.Nie zdziwilbym sie gdyby Adam Kulisz mial na celu to samo.No moze przesadzilem-nie chcial mnie przestraszyc a "polo?yc" brakiem energii i zahipnotyzowac monotonia.Takie mam wrazenie.Ot kolejna zasciankowa p?yta,zasciankowego wykonawcy.A co mnie obchodzi,czy gada gitara czy nie,jak jest nudno?a i "spiewanie" dobrym nazwac nie mozna?
przepraszam.Ale to naprawde nie jest tak ze mi sie wszystko nie podoba.Na pewno podobja mi sie wszystkie dotychczasowe moje narzeczone:)
Dominik Sz.
Gość
 

Postautor: Gość » września 2, 2004, 2:52 pm

A? tyle dziewczyn pozna?o si? na Tobie.Biedne dziewczyny marnowa?y sobie czas.
Gość
 

Postautor: bartic » września 2, 2004, 4:06 pm

Kurcze... to ja mialem napisac recenzje tej plyty!... ale dopiero teraz wszedlem na forum... podpisuje sie pod tym,co napisal drogi Crossroad.
Lubie takie klimaty. A Coolish mi je dal. I to w dobrym wykonaniu.
pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Gość » września 2, 2004, 4:45 pm

Ahahaha,no widzisz Gosciu,moze dlatego ze jestem odwaznym chlopcem, nie tylko po zmroku i pisz?c cos potrafie podac swoja godnosc przy koncu a pozniej bronic tego co napisalem zaciekle?-kto wie,trzebaby ich zapytac.A moze sam jestem Boogiemanem strasze je, i sa oniemiale?ahaha.Wybaczcie offtopic
pozdrowienia
Dominik Sz
P.S. Chyba odejde z forum bo mi wrogow przybywa....
Gość
 

Postautor: bartic » września 2, 2004, 4:52 pm

Drogi Dominiku... chcesz zrobic z tego tradycje? Bardzo dobrze,ze wyraziles sie krytycznie. O to chodzi. I zrobiles to moze nie do konca cieplo :) ale na pewno nie chamsko. I o to tez chodzi. Trzymaj sie z nami, bluesfanami. I pisz jak bluesa czujesz, bo to tez jest ciekawe.
pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: alojz keta » września 2, 2004, 9:04 pm

Crossroads!
Keby? dobrze przecztyto? ?o czym pisza, wiedzio?by? ?e pisza ?o takim zagadniyniu jak DYNAMIKA grania na baniakach!!!
Niy byda Ci tego wyk?ado?, jak sie ciepiesz na recynzowanie kogo? powiniyne? kapnon? ?o co mi chodzi.
A w og?le to Cie pozdrawiom i zapraszom do ewentualnych dalszych polemik, pod warunkiym ?e na tymat

Blu?ciski
alojz keta
 

Postautor: alojz keta » września 2, 2004, 9:09 pm

jeszcze jedno, licytowanie sie znajomo?ciom nazwisk hameryka?skich
blusmyn?w niy bardzo mi imponuje przi okazji krytyki moich wypowiedzi bez podania konkretnych zrzut?w, tak ?e chopie mo?e bardzij konkretnie
i bardzij przi ziymi, tj. bli?yj nos, czyli przile? nazot na nasz plac.
Dali Cie pozdrawiom
alojz keta
 

Postautor: flower » września 2, 2004, 10:42 pm

Wiec na goraca, tj po uslyszeniu w CoolishRadio (ponoc specjalnie dla mnie - z dedykacja nawet hihi) plytki Adama&spolka "BoogieMan" pragne poinformowac, ze glosem mnie Adas powalil na amen. A szczeka opadla juz za pierwszym razem...ale nie o szczece chcialam pisac :) Wokal jest hmmmm, a co znaczy hmmm to niech sobie kazdy zinterpretuje (Adam wie o co chodzi) :) A skowytu (jak to Crossroads nazwal) nie slyszalam :P

Aaaa jeszcze....Anna kiedys napisala ze Coolish jest piekielnie przystojny, no qrka...po tych ostatnich fotach, ktore dostalam to sie musze zgodzic. Zdecydowanie :oops: Zdecydowanie yhhhmmm :) :) :) Teraz czekam tylko na koncert dla Kawy bo moze jeszcze cos odkryje w Adamie, czego nie widac na fotach i nie idzie poznac na GG.
No a Bluesman z niego NIESAMOWITY 8)

Z pozdrowieniami
Flowerek

p.s. Dzieki Adam za te audycje :*

("W moim domu jest blues")
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: flower » września 2, 2004, 10:44 pm

O muzyce jako takiej na plytce celowo nie pisze, bo uwazam poprostu ze za malo sie na tym znam :( Sa na tym forum osoby, ktore napewno na ten temat wiecej moga napisac. Wg mnie jest OK. Bardzo OK. I tyle :)
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Olo » września 2, 2004, 11:09 pm

Chyba wtr?c? trzy grosze do dyskusji Alojza Kety z Crossroadsem. Kurcze panowie spokojnie. Jak dla mnie to obaj macie racj?, a r??nica zda? wynika z nieporozumienia.
Faktycznie Crossroads nie o to chodzi, ?eby wali? w b?bny ile si?. Zreszt? co ja Ci b?d? m?wi?. Sam dobrze wiesz. Przecie? tak jak wspomnia?e? ca?y styl np. West Coast Bluesa opiera si? na lekko swiguj?cej i jazzuj?cej sekcji. I potrafi? mimo to da? czadu.
Ale jak czyta?em post Alojza Kety to ja to odebra?em jako jego wra?enia z danego wyst?pu. I widocznie po prostu brakowa?o w tej muzyce ognia (co oczywi?cie nie oznacza walenia z ca?ej si?y w instrumenty). Dobrym przyk?adem b?dzie cho?by ubieg?oroczny wyst?p na Olszty?skich Nocach Bluesowych zespo?u z ?otwy Mirta and Hot Acoustic (akurat leci u mnie w odtwarzaczu). Go?? kt?ry gra? na perkusji (zaraz perkusja, z tego co pami?tam bodaj?e jeden czy dwa b?benki) robi? to tylko miote?kami, a bi?a z tego taka energia, ?e a? mi?o. Dodam, ?e gra? r?wnie? i to ?wietnie na harmonijce i czasem zupe?nie odpuszcza? perkusj?. I chyba o to chodzi prawda p. Alojzie.
Tak?e panowie nie czepiajcie si? wzajemnie tylko dyskutujcie, dyskutujcie i poszerzajcie swoje horyzonty muzyczne bez uszczypliwo?ci.
Pozdrawiam was obu
OLo
Blues Overtook Me
Olo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 88
Rejestracja: września 1, 2004, 12:06 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Olo » września 2, 2004, 11:15 pm

Zapomnia?em doda?, ?e p?yta Boogieman bardzo mi si? podoba?a. Naprawd? ?wietna muzyczka. Pogratulowa? panie Adamie. No i faktem jest, ?e Konrad Sikora ma szcz??liw? r?k? do swoich produkcji.
Brakuje mi jedynie utwor?w, kt?re szczeg?lnie polubi?em (a mam jedynie w formie zci?gni?tych MP3) tzn Ko?ybo? sie Chop i Zole pod okim (z g?ry przepraszam za pisowni?).
Mo?e na kolejnej p?ycie nagracie je ponownie?
Pozdrawiam
Olo
Blues Overtook Me
Olo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 88
Rejestracja: września 1, 2004, 12:06 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Gość » września 3, 2004, 6:50 am

Gość
 

Postautor: Malcolm_X » września 3, 2004, 9:13 am

Awatar użytkownika
Malcolm_X
Administrator
Administrator
 
Posty: 30
Rejestracja: kwietnia 1, 2004, 2:47 pm

Postautor: alojz keta » września 3, 2004, 2:12 pm

alojz keta
 

Postautor: BLUES GO? » września 5, 2004, 9:34 am

BLUES GO?
 

Postautor: Piotr Gwizdała » września 5, 2004, 3:55 pm

Witajcie.
Pragn? t? drog? pogratulowa? KULISZOWI za jego piekn? i ?wietn? do s?uchania muzyk?, jak? dal nam swoj? p?yt? BOOGIEMAN.
Wszystko to, co opisal Crossroads w swej tu recenzji - popieram ca?ym swym bluesowym sercem.
Ta p?yta BRZMI - i to jak!
Ta p?yta ma pi?kny KLIMAT.
Kilka utwor?w mo?na wr?cz za?piewa?.
Sekcja rytmiczna gra jak najbardziej zawodowa kapela (bluesowa) zza Wielkiej Wody.
Zgrabne teksty i MUZYKA to atuty Kuliszowej p?yty!
Wiem , ?e ta p?yta mo?e przepadnie w tegorocznych rankingach internetowych i by? mo?e z TB. - ale do dzi? jest to moja UKOCHANA P?YTA BLUESOWA tego 2004 roku!
KULISZ jeste? THE BEST and GOOD!
?ycz? Tobie aby? na RAWIE by? tak dobry jak ta ca?a p?yta!
Czekam na TAK? twoj? kolejn? za rok!
SIŁA BLUESA

www.radiokultura.pl
Awatar użytkownika
Piotr Gwizdała
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2732
Rejestracja: czerwca 4, 2004, 9:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 5, 2004, 5:02 pm

Mi?o muzyczny 52 ?e zn?w si? odezwa?e?!
W okienku Slide guitar czekaj? na Twoje g?osy.
To jest w temacie: " Dla Muzyk?w ".
Pozdrawiam i pisz koniecznie zdecydowanie cz??ciej!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: BLUES GO? » września 7, 2004, 11:04 am

"Nie chc? wi?cej, za ma?y rozumek mam
Wi?cej, nie zmie?ci si?, nie zmie?ci si? mi tam!"

Boogieman - Blues Kubusia Puchatka.
BLUES GO?
 

Postautor: BLUES GO? » września 15, 2004, 11:10 am

BLUES GO?
 

Plyta

Postautor: Czesiek » września 30, 2004, 6:41 pm

Czesiek
 

Postautor: BLUES GO? » października 5, 2004, 11:27 am

BLUES GO?
 

Postautor: GERARD » października 5, 2004, 4:35 pm

w życiu piękne są tylko chwile .......
nie marnujmy ich
GERARD
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1506
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:05 pm
Lokalizacja: OSTRZESZóW

Postautor: Tommi » października 13, 2004, 4:30 pm

If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości