Bill Wyman's Rhythm Kings

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Bill Wyman's Rhythm Kings

Postautor: Tommi » sierpnia 25, 2004, 3:04 pm

Witam wszystkich forumowicz?w :)
Jestem tutaj od niedawna i mam ma?e pytanko co do go?cia co sie zwie Bill Wyman, mianowicie czy jest wam znan tw?rczo?? tego artysty i pod co mozna podci?gn?? jego muzyk?.
Czyta?em pare artyku??w o Rhythm Kings i podobno s? osadzeni w bluesie. Bardzo mi sie podoba tworczo?? Rolling Stones dlatego chce si?gn?? dalej po ich solowe projekty. Je?li kto? z was ma w dorobku Bill'a Waman'a i Ryth Kings to jaka p?yt? by poleca?, ktora by by?a warta uwagi.
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Maciek ?cigany » sierpnia 26, 2004, 10:25 am

Moim zdaniem " Groovin' " to ?wietna p?yta Bill'a i jego zespo?u! Graj? na niej goscinnie tak?e: Gary Brooker, George Fame, Martin Taylor, Albert Lee. Polecam
Maciek

www.scigani.art.pl
Maciek ?cigany
 

Postautor: Tommi » sierpnia 26, 2004, 2:56 pm

Dzi?ki Ma?ku za podpowied? :) w takim razie porozgl?dam si? za t? p?yt? "groovin", chocia? juz wcze?niej chcialem dosta? jaka? p?yte Wyman'a i nigdzie nie mog?em jej kupi?.
A jakie masz zdanie o p?ycie "Double Bill" czyta?em dobre recenzje o tym albumie i podobno te? gra du?o znakomito?ci m.in. G.Harrison ?
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Maciek ?cigany » sierpnia 27, 2004, 3:27 pm

... z ch?ci? pos?ucha?bym tej p?yty...;)
pozdro
Maciek

www.scigani.art.pl
Maciek ?cigany
 

Bill Wymans Rhythm Kings

Postautor: Baka » września 7, 2004, 9:57 pm

Jest nowa Plyta BWRK- Just for a thrill. Goraco polecam
Baka
 

Postautor: Tommi » września 8, 2004, 10:07 pm

Dzi?ki Baka. 8) My?le ze "Just for a thrill" bedzie moim nabytkiem zaraz po tym jak uda mi sie dosta? "Groovin" bo jak narazie nie trafilem nigdzie na tego wykonawce. W ostateczno?ci pokusze sie zam?wic internetowo ale z tego co sie orientowa?em trochu kosztuj? te p?yty.
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości