RIVERSIDE -Shrine of New Generation Slaves

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

RIVERSIDE -Shrine of New Generation Slaves

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 14, 2013, 1:58 am

Bluesa tu raczej mało ale trochę będzie i zwracam uwagę na najlepszą polską kapelę grającą LIVE i Ich nową znakomitą płytę "Shrine of New Generation Slaves".
Premiera pyty 18.01.2013.
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: RIVERSIDE -Shrine of New Generation Slaves

Postautor: Roj » stycznia 14, 2013, 8:47 am

Marek-Browarek6 pisze:Bluesa tu raczej mało ale trochę będzie i zwracam uwagę na najlepszą polską kapelę grającą LIVE i Ich nową znakomitą płytę "Shrine of New Generation Slaves".
Premiera pyty 18.01.2013.
Browarek, popraw sobie literówkę w rzeczowniku "pyta".
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 14, 2013, 11:01 am

Nie muszę skoro ty pilnujesz każdego mojego wpisu...
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Roj » stycznia 14, 2013, 11:20 am

Marek-Browarek6 pisze:Nie muszę skoro ty pilnujesz każdego mojego wpisu...
Nie schlebiaj sobie. Pilnowanie twoich wpisów to mało ciekawe zajęcie. Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 14, 2013, 11:25 am

Roj pisze:
Marek-Browarek6 pisze:Nie muszę skoro ty pilnujesz każdego mojego wpisu...
Nie schlebiaj sobie. Pilnowanie twoich wpisów to mało ciekawe zajęcie. Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.


A co to ma wspólnego z szacunkiem....znowu próbujesz dorobić tzw. "teorię dyszla"...
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Brzoza » stycznia 14, 2013, 11:28 am

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Lubiłem Riverside, chociaż płyta ADHD nie do końca mi się podobała. Ale i tak czekam z nadzieją na dobry kawał krążka :)
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Roj » stycznia 14, 2013, 11:29 am

Marek-Browarek6 pisze:
Roj pisze:
Marek-Browarek6 pisze:Nie muszę skoro ty pilnujesz każdego mojego wpisu...
Nie schlebiaj sobie. Pilnowanie twoich wpisów to mało ciekawe zajęcie. Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.


A co to ma wspólnego z szacunkiem....znowu próbujesz dorobić tzw. "teorię dyszla"...
Pyta ma raczej niewiele wspólnego. OK, zostaw tak jak jest, heh.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: kora » stycznia 14, 2013, 1:19 pm

Roj pisze: Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.



Z elementarnego szacunku do forowicza ,powinieneś taką uwagę zwrócić Mu na priva .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: karambol » stycznia 14, 2013, 2:26 pm

Brzoza pisze:Zobaczymy co z tego wyjdzie. Lubiłem Riverside, chociaż płyta ADHD nie do końca mi się podobała. Ale i tak czekam z nadzieją na dobry kawał krążka :)

No to może ci się spodoba bo z ADHD nie ma wiele wspólnego. Dużo hard rockowego grania (skojarzenia z Deep Purple i Jonem Lordem wcale często miałem), żadnych metalowych riffów. Po prostu piosenki.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Roj » stycznia 14, 2013, 5:50 pm

kora_ pisze:
Roj pisze: Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.



Z elementarnego szacunku do forowicza ,powinieneś taką uwagę zwrócić Mu na priva .
Zgadzam się z Tobą Kora, ale mam usprawiedliwienie, działałem w afekcie ;)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 18, 2013, 1:05 am

Roj pisze:
kora_ pisze:
Roj pisze: Zwyczajnie popraw tę "pytę" z szacunku do zespołu który promujesz.



Z elementarnego szacunku do forowicza ,powinieneś taką uwagę zwrócić Mu na priva .
Zgadzam się z Tobą Kora, ale mam usprawiedliwienie, działałem w afekcie ;)


Czytam na tym forum wiele postów w których jest cała masa tzw. "literówek" i nikt nie zwraca na to uwagi bo po prostu i tak wiadomo o co chodzi. Niestety mamy takiego naszego nadwornego pseudoMiodka pilnującego (ponoć) poprawnej polszczyzny ale oczywiście tylko u tych , których nie lubi.
Ciekawe czy też tyle będzie miał do powiedzenia na temat p(Ł)yty "S.O.N.G.S" o ile w ogóle zna ten zespół lub czy ew. zechce Ich w przypływie dobrego humoru wysłuchać... :?:
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: B&B » stycznia 18, 2013, 6:50 am

Marek-Browarek6 pisze:Czytam na tym forum wiele postów w których jest cała masa tzw. "literówek" i nikt nie zwraca na to uwagi bo po prostu i tak wiadomo o co chodzi. Niestety mamy takiego naszego nadwornego pseudoMiodka pilnującego (ponoć) poprawnej polszczyzny ale oczywiście tylko u tych , których nie lubi.

Moim zdaniem zostałeś wyróżniony, a nie każdy na to zasłużył. Myślę nawet, że kolega cię lubi, na swój sposób oczywiście 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 7:06 am

B&B pisze:
Marek-Browarek6 pisze:Czytam na tym forum wiele postów w których jest cała masa tzw. "literówek" i nikt nie zwraca na to uwagi bo po prostu i tak wiadomo o co chodzi. Niestety mamy takiego naszego nadwornego pseudoMiodka pilnującego (ponoć) poprawnej polszczyzny ale oczywiście tylko u tych , których nie lubi.

Moim zdaniem zostałeś wyróżniony, a nie każdy na to zasłużył. Myślę nawet, że kolega cię lubi, na swój sposób oczywiście 8)
Myślał cztery dni i w końcu wymyślił. PseudoMiodek...
Oczywiście, że Go (Browarka) lubię, ale chyba bez wzajemności. W ogóle jestem tutaj na forum z sympatii i szacunku do ludzi którzy się tu udzielają. Muzyka jest tutaj dla mnie jakby tłem wydarzeń.
Browarek, obiecuję cię już więcej nie poprawiać, ale i ty obiecaj, ze nie będziesz powiększał w stosunku do mnie arsenału wyzwisk i niewybrednych epitetów. Nie musisz już udowadniać wszystkim jaki jestem beznadziejny, bo ja to teraz oficjalnie wszem i wobec potwierdzam. :D
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 18, 2013, 7:25 am

Oczywiście literówka każdemu sie może zdarzyć i np. mnie osobiście ani w głowie zwracać na to uwagę. Staram się nie zauważać. Zwłaszcza, że sam też je sadzę. Ale czasami wychodzą z tego rzeczy zabawne, tak jak w przykładzie powyżej, gdzie zmienia ona całkowicie wymowę wypowiedzi. NIe mogłem powstrzymać sie od śmiechu, jak sobie wyobraziłem, że zespół np. promuję swoją "znakomitą pytę". :D W takim też duchu odebrałem post Roja - nie jako przytyk pod Twoim adresem Marku, ale jako dowcipne zwrócenie uwagi na zabawną grę słów.
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 8:39 am

Paweł, czy nie zechciałbyś zostać charytatywnie moim pełnomocnikiem d/s kontaktu z mediami ? :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 18, 2013, 8:41 am

Roj pisze:Paweł, czy nie zechciałbyś zostać charytatywnie moim pełnomocnikiem d/s kontaktu z mediami ? :)

Na priv podałem Ci numer konta. Ile tam uważasz... :)
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 9:17 am

Paweł Stomma pisze:{..] Ile tam uważasz... :)
OK, poszło. Chwilę trwało, bo musiałem zwiększyć limit dzienny. Zaznaczyłem jako przelew cykliczny ;).
No to skoro jesteś tak dobry to weź wymyśl jakąś sprytną odpowiedź w moim imieniu dotyczącą tego fragmentu wypowiedzi:
Marek-Browarek6 pisze:..
Ciekawe czy też tyle będzie miał do powiedzenia na temat p(Ł)yty "S.O.N.G.S" o ile w ogóle zna ten zespół lub czy ew. zechce Ich w przypływie dobrego humoru wysłuchać... :?:
Zupełnie nie mam pojęcia co to za płyta i nie wiem czy gość mnie nie wypuszcza. No wymyśl coś sprytnego i eleganckiego zarazem. Z góry dziękuję (będę wdzięczny !) :wink:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 18, 2013, 9:25 am

Roj pisze:
Paweł Stomma pisze:{..] Ile tam uważasz... :)
OK, poszło. Chwilę trwało, bo musiałem zwiększyć limit dzienny. Zaznaczyłem jako przelew cykliczny ;).
No to skoro jesteś tak dobry to weź wymyśl jakąś sprytną odpowiedź w moim imieniu dotyczącą tego fragmentu wypowiedzi:
Marek-Browarek6 pisze:..
Ciekawe czy też tyle będzie miał do powiedzenia na temat p(Ł)yty "S.O.N.G.S" o ile w ogóle zna ten zespół lub czy ew. zechce Ich w przypływie dobrego humoru wysłuchać... :?:
Zupełnie nie mam pojęcia co to za płyta i nie wiem czy gość mnie nie wypuszcza. No wymyśl coś sprytnego i eleganckiego zarazem. Z góry dziękuję (będę wdzięczny !) :wink:

Proszę bardzo:
"Badania dowodzą, że najczęstszą przyczyną literówek, zwłaszcza takich, gdzie znikaja litery jest duża ilość okruszków w klawiaturze. "

Chyba może być?
Wypowiedź jest:
-wnkliwa
-inteligentna
-życzliwa (!)
-elegancko omija temat

Pomogłem?
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 9:40 am

Taaak. Właśnie tak chciałem to upisać. Zręcznie ominąć, żeby nie wyjść na.. durnia ? Chłopie, jesteś wart każdych pieniędzy. Duża buźka :D
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 18, 2013, 10:50 am

Widzę , że mamy tu "towarzystwo wzajemnej adoracji"... :lol:
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 11:29 am

Marek-Browarek6 pisze:Widzę , że mamy tu "towarzystwo wzajemnej adoracji"... :lol:
Jeśli nie stać cię na własnego, osobistego pełnomocnika do spraw kontaktu z mediami, spróbuj wyrażać swoje myśli po swojemu, jako Browarek Homo Sapiens, a nie stosować stare wyświechtane, obraźliwe szablony typu "TWA" , "wazeliniarstwo" etc. Chyba masz tam coś pod kopułką ? :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 18, 2013, 11:31 am

Roj pisze:
Marek-Browarek6 pisze:Widzę , że mamy tu "towarzystwo wzajemnej adoracji"... :lol:
Jeśli nie stać cię na własnego, osobistego pełnomocnika do spraw kontaktu z mediami, spróbuj wyrażać swoje myśli po swojemu, jako Browarek Homo Sapiens, a nie stosować stare wyświechtane, obraźliwe szablony typu "TWA" , "wazeliniarstwo" etc. Chyba masz tam coś pod kopułką ? :)


Ty to potrafisz mnie rozśmieszyć :lol:
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 11:33 am

Marek-Browarek6 pisze:
Roj pisze:
Marek-Browarek6 pisze:Widzę , że mamy tu "towarzystwo wzajemnej adoracji"... :lol:
Jeśli nie stać cię na własnego, osobistego pełnomocnika do spraw kontaktu z mediami, spróbuj wyrażać swoje myśli po swojemu, jako Browarek Homo Sapiens, a nie stosować stare wyświechtane, obraźliwe szablony typu "TWA" , "wazeliniarstwo" etc. Chyba masz tam coś pod kopułką ? :)


Ty to potrafisz mnie rozśmieszyć :lol:
I o to chodzi. Śmiech to zdrowie, jeśli jest szczery, nieudawany. Najlepszego Marku :D
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 12:48 pm

Aha.. z tym, że jesteś nudny i namolny to ja sobie tak tylko żartowałem. Rób sobie tutaj dalej swoje i dalej ubogacaj swą wiedzą muzyczną to forum a mną się nie przejmuj. Jestem zupełnie nieszkodliwy. I proszę cię (piszę to tak na wszelki wypadek) nie płacz teraz po przeczytaniu tych słów moich, bądź twardy, bo pewnie jeszcze nie raz na siebie naskoczymy, chyba, że Jerzyk zamknie wcześniej to powoli konające forum ! :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: rocken » stycznia 18, 2013, 3:22 pm

Roj pisze:
Marek-Browarek6 pisze:...Ciekawe czy też tyle będzie miał do powiedzenia na temat p(Ł)yty "S.O.N.G.S" o ile w ogóle zna ten zespół lub czy ew. zechce Ich w przypływie dobrego humoru wysłuchać... :?:
Zupełnie nie mam pojęcia co to za płyta i nie wiem czy gość mnie nie wypuszcza. No wymyśl coś sprytnego i eleganckiego zarazem. Z góry dziękuję (będę wdzięczny !) :wink:

Wystarczył jeden telefon do Rutkowskiego. Obyło się bez blokady granicy.

Okazuje się, że S.O.N.G.S. to skrót (Riverside "Shrine Of New Generation Slaves")

Wieczorem ma być konferencja prasowa w tv Rutkowskiego. Podobno ma zadeklarować, że jeśli Roj będzie czuł się zagrożony to może liczyć na jego ochronę a nawet możliwość zamieszkania u niego w domu.

ps. tak Karambol zrecenzował to wydawnictwo:

http://www.magazyngitarzysta.pl/muzyka/ ... laves.html
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » stycznia 18, 2013, 3:35 pm

rocken pisze:[..]. Podobno ma zadeklarować, że jeśli Roj będzie czuł się zagrożony to może liczyć na jego ochronę [..]
E tam. Zagrożenie minęło i czuję się znów bezpieczny. Bomba została rozbrojona :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 18, 2013, 8:44 pm

Dziękuję wszystkim za udział w promowaniu tej płyty. Możemy być dumni , że mamy taką kapelę. Najlepszego!!!! :)
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek-Browarek6 » stycznia 26, 2013, 6:11 pm

Muza na tej płycie jest po prostu GENIALNA. Postanowione - Konin - Poznań - Warszawa- A może też....
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości

cron