Voo Voo - "Nowa Płyta"

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Postautor: rocken » grudnia 5, 2012, 10:25 am

TITO pisze:Jednak wypowiedzi MM czytam z przyjemnością i wychodzę z propozycją: załóż chłopie taki wątek i powyższe posty dotyczące tej wspaniałej gitarki przenieś tam! Podobnie te posty z tematu o pickupach!
Może ktoś się dopisze (sam bym coś maznął), kto inny zada pytanie, na które nie zna odpowiedz (też tak mam), ale chodzi mi o to żeby zawarta w temacie wiedza była F A C H O W A i dotyczyła zawodowego sprzętu!

Jest zakładka Muzykowania na forum, mam nadzieje że uda się wspólnie trochę ożywić ;) ja już zadaje pytanie do Mean Machine i nie tylko (mam nadzieje, że w paczkach i głośnikach również się specjalizuje).

http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=721392#721392
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Mean Machine » grudnia 6, 2012, 2:52 pm

No miło mi, chłopaki, że tak myślicie. Pomysł TITO jest z pewnością słuszny, tyle że ja nie bardzo chyba mogę zakładkę zrobić a jak przenieść temat to nie wiem. Proszę więc Nadrzędną Instancję Administracyjną żeby zrobiła to za mnie i przeniosła co i gdzie trzeba.
Jest w tym zamieszaniu trochę mojej winy, gdyż wątek założony przez rockena dotyczył VooVoo i jakoś tak sam ewoluował, nie wiedzieć kiedy :-) Żeby jednak utrzymać dyscyplinę, zakończę ten wątek elementem jak najbardziej w temacie - mianowicie oto ona, czyli dokładnie WŁAŚNIE TA gitara, Firebird Non-Reverse na którym aktualnie pogrywa pan Waglewski.
Zdjęcie zrobiłem komórką jak tylko rozpakowałem wiosło u mnie w domu, po to aby wysłać je mojemu koledze celem podregulowania gula i wzbudzenia oczywistej zawiści. Zwróćcie uwagę na odkryte Burstbuckery w charakterystycznych ramkach.

Obrazek

Link to większej wersji:
https://lh5.googleusercontent.com/-nNdB ... 504001.jpg


Co do wzmacniaczy i paczek - moja wiedza nie jest jakaś szczególna, gdyż skrzynki, jako takie, aż tak mnie nie kręcą. Uważam że w zakresie wzmacniaczy istnieje dużo większa powtarzalność parametrów i większość gra jak gra. W gitarach jest dużo większy rozrzut a trafienie wybitnego egzemplarza jest swego rodzaju ekscytującym polowaniem.
Tym niemniej, chętnie wrzucę swoje 3 grosze w wątku obok.
Awatar użytkownika
Mean Machine
blueslover
blueslover
 
Posty: 472
Rejestracja: stycznia 18, 2011, 3:07 pm
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości

cron