Free Fall - Power & Volume

Nowości, ciekawostki i fascynacje muzyczne z bliższych i dalszych okolic bluesa

Moderator: mods

Free Fall - Power & Volume

Postautor: Rock-A-Billy » listopada 29, 2013, 11:38 pm

Moje najnowsze odkrycie, dzisiejsze konkretnie...Posłuchajcie i sami oceńcie. Jak dla mnie to kapitalne połączenie tradycji ze nowoczesnością. Porządny chropawy rock `n` roll czerpiący ze źródeł w postaci AC/DC, Thin Lizzy, ale też trochę np. z tradycji garażowego rocka The Stooges i proto - punkowych The Ramones.
Wspaniała rzecz, dodająca energii w te zasrane długie, zimowo-jesienne wieczory. :twisted: :twisted: :twisted:

Poniżej trochę link do materiałów na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=zwIzIweDfD8
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Free Fall - Power & Volume

Postautor: Roj » listopada 30, 2013, 9:29 pm

zajebiście wtórne, ze tak się wyrażę - nie podniesie temperatury w zimnej chałupie ani o pół stopnia. Ale w kancelarii adwokackiej - przyznam szczerze - to może robić wrażenie na petentach ;)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Free Fall - Power & Volume

Postautor: Rakiet » grudnia 1, 2013, 12:56 am

mnie to raczej przypomina slade albo nawet mud :)
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Re: Free Fall - Power & Volume

Postautor: Rock-A-Billy » grudnia 1, 2013, 9:14 am

No właśnie, przywodzą na myśl rożne skojarzenia, stąd podniesiony przez Roja zarzut wtórności (i to w stopniu zajebistym) uważam za niesprawiedliwy :). W utworach Attila i World Domination jest nawet trochę zeppelinowsko. Dla mnie to tylko (i zarazem aż) dobry, ostry rock & roll i tak należy to traktować. Rewolucji w muzyce Free Fall nie przeprowadzą i chyba nie jest to ich zamiarem, ale słucha się fajnie. Po prostu lubię od czasu do czasu pokatować uszy taką muzyką.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Odkrycia i niespodzianki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości