Informacja

Obrazek "Made in Poland" Andrzeja Dąbrowskiego. Słuchajcie w każdy czwartek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Roj » marca 1, 2013, 12:01 am

Cześć Daruś, porządne z Ciebie chłopisko :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Darekk66 » marca 1, 2013, 12:09 am

Hej Darku :)......bo jak my to kiedyś, gdzieś zapodali..."Bo Darki są wierne....." Pozdrawiam.
Darek Kępiński
Awatar użytkownika
Darekk66
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4658
Rejestracja: listopada 9, 2008, 8:02 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Jimmy » marca 15, 2013, 10:02 am

Andrzej Dąbrowski pisze:
Roj pisze:Nikt się nie odzywa to podam kolejny przykład- Magazyn Bluesowy M. Kaczanowskiego. Jest frekwencja ? Ano jest. Wprawdzie Marek nie dba o to, aby w zakładce pojawiały się przed programem jakieś super informacje z jego strony, z reguły jest tylko playlista, ale za to podczas audycji jest bardzo aktywny. Ma czas z każdym się przywitać, zażartować, nawiązać dialog itd. To zjednuje mu "słuchaczo- pisaczy" i o to chyba chodzi w tych forumowych audycjach radiowych. No bo odpowiedzcie mi, po kiego jest taka formuła audycji ? Do samego słuchania ani okolice ani FB nie są potrzebne, Jeśli komuś nie zależy, żeby się w zakładce działo i nie czyni ku temu żadnych starań to w porządku, wszak to co w eterze jest najważniejsze, ale niech potem nie narzeka, że wszyscy winni tylko nie on :wink:


Nie przeginaj. Każdy z nas robi audycje z pełnym zaangażowaniem i każdy z nas wkłada w nie serce. Nikt nam za to nie płaci. Przynajmniej w RC.
Aby wszystko było jasne - nie mam do nikogo żadnych pretensji. Po prostu stwierdzam fakt. Absolutnie nie mam zamiaru porównywać się do kolegów prowadzących inne audycje. Robią to wyśmienicie i daleko mi do nich. Szczerze tak uważam. Widocznie nie prowadzę ich wystarczająco atrakcyjnie. Rozumiem i akceptuję to.
Może popełniłem błąd, ale dla mnie zawsze najważniejsza jest muzyka, a nie kokietowanie ewentualnych słuchaczy.
A co do mojej aktywności w zakładce w czasie trwania audycji. Jestem aktywny w miarę możliwości.
Więc nawiązując do ostatniego zdania w poprzednim poście - nikogo nie obwiniam i nie czuję się winny.


I hear you! :twisted:

Istotą powinna być muzyka, nie otoczka. Tak ja to rozumiem.
To miłe jeśli jest reakcja słuchaczy, ale nie jest to warunek niezbędny.

Każdy z nas marzy pewnie o ludziach pelnych pasji, którzy słuchają aktywnie (wkładają swoją energię w audycje innych) takich programów jak: Okolice Bluesa, Bielszy Odcień Bluesa czy Luz Blues. Mierzyć się jednak z tuzami, to jednak ciut odważna sprawa.... Moze za 30 lat :-)

Nic na siłę.
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Roj » marca 15, 2013, 11:35 am

Jimmy, ty nie zagaduj, tylko lepiej się wytłumacz, czego nie ma żadnych wpisów w twojej zakładce od dwóch tygodni. Hę ?? :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Roj » marca 16, 2013, 6:34 am

Muszę uzbroić się w cierpliwość. Jimmy odpisze za około dwa tygodnie :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Jimmy » marca 16, 2013, 9:10 am

No może wyjątkowo uda się szybciej :-)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Made in Poland - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości