Zabrano mi muzyke.........

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Postautor: nano » lutego 10, 2008, 12:55 pm

Robercie007Lenert, jeśli poczułeś się urażony moimi wypowiedziami, to przyjmij moje przeprosiny, chciałem zachęcić Cię do działania, ale zrobiłem to w złym stylu :(

Pozdrawiam
nano
 

Postautor: Robert007Lenert » lutego 10, 2008, 10:38 pm

nano pisze:Robercie007Lenert, jeśli poczułeś się urażony moimi wypowiedziami, to przyjmij moje przeprosiny, chciałem zachęcić Cię do działania, ale zrobiłem to w złym stylu :(

Pozdrawiam

Musze przyznac, ze tym razem zaskoczyles mnie pozytywnie :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: paul david » lutego 10, 2008, 10:47 pm

Robert007Lenert pisze:
nano pisze:Robercie007Lenert, jeśli poczułeś się urażony moimi wypowiedziami, to przyjmij moje przeprosiny, chciałem zachęcić Cię do działania, ale zrobiłem to w złym stylu :(

Pozdrawiam

Musze przyznac, ze tym razem zaskoczyles mnie pozytywnie :)


Zaoszczedziłes Robert 1000 km, a nano facjate ma całą haha :D :D :D czyli jak mówiła moja sp. Babcia z gęsi woda z kaczki rosół...

nano po prostu bada czasami nasze ciśnienia krwi... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: nano » lutego 10, 2008, 11:03 pm

paul david pisze:
nano po prostu bada czasami nasze ciśnienia krwi... :lol: :lol:


Chciałem na Robercie wymóc, aby napisał tak: wiecie co, zabrali mi środki na organizację koncertów, ale ja się nie poddam i zdobędę te środki tak czy inaczej, abym mógł dalej robić to co kocham.

Taki był mój cel, tylko źle mi to jakoś wyszło :( po cichu jednak liczę, że zobaczę jeszcze w tym wątku taką wypowiedź

ps. Robert odbierz priva :)
nano
 

Postautor: Robert007Lenert » lutego 10, 2008, 11:30 pm

nano pisze:
paul david pisze:
nano po prostu bada czasami nasze ciśnienia krwi... :lol: :lol:


Chciałem na Robercie wymóc, aby napisał tak: wiecie co, zabrali mi środki na organizację koncertów, ale ja się nie poddam i zdobędę te środki tak czy inaczej, abym mógł dalej robić to co kocham.

Taki był mój cel, tylko źle mi to jakoś wyszło :( po cichu jednak liczę, że zobaczę jeszcze w tym wątku taką wypowiedź

ps. Robert odbierz priva :)

Odebralem i odpisalem. Dwa privy masz do odebrania.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości