debata "witryny czasopism" : Młoda krew polskiego

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

debata "witryny czasopism" : Młoda krew polskiego

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » sierpnia 22, 2007, 9:48 pm

Na TB OnLine pojawił się interesujący felieton pt. Młoda krew polskiego bluesa (można go przeczytać w zakładce 'o bluesie... gdzie indziej'). Jest to artykuł będący odpowiedzią redakcji Kwartalnika Twój Blues na zaproszenie do debaty na temat młodej polskiej sztuki, artystów, nie znanych szerokiej publiczności, a wartych wspomnienia, kondycji młodego twórcy i kultury najmłodszej.
Z felietonami dotyczącymi innych dziedzin sztuki można zapoznać się na stronie Witryny Czasopism (http://www.witryna.czasopism.pl) - organizatora debaty.
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Grzegorz Sterna » sierpnia 23, 2007, 8:11 am

czytałem i... z uśmiechnietą gębą znalazłem tam wpis dotyczący Berlin Bluesa!!! DZIĘKUJEMY za wielki kredyt zaufania.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Adu$ » sierpnia 23, 2007, 10:16 am

Wspaniały felieton - czyta się go "lekko", a ma w sobie sporo inforamcji :)
Gratulacje dla Ewy Matysik w tym miejscu.

Jedno jedynie mnie zdziwiło.. dlaczego nie znalazło się w Nim miejsce dla Karoliny Cygonek (Tomi Blues Kapela) ...myślę, że jest dość wyrazistą już postacią o wielkim głosie o ogromnej charyźmie.
..ale to tylko moja, skromna, indywidualna opinia.

Pozdrawiam serdecznie :) ,
Ada
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Postautor: bohdan » sierpnia 24, 2007, 10:50 pm

Podejrzewam, że się nie znaleźli tylko dlatego, że są stosunkowo młodym zespołem.
Pzdr!
bohdan
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1295
Rejestracja: maja 17, 2005, 6:38 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości

cron