Podroze w bluesowym czasie.

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Re: Podroze w bluesowym czasie.

Postautor: kora » listopada 29, 2007, 2:10 pm

lauderdale pisze:Czy jest taki okres w hiostorii bluesa w ktory chcielibyscie sie przeniesc jezeli podroze w czasie bylyby mozliwe?


bardzo ciekawy temat... :D
Lauderdale, ja tak sobie marzę aby cofnąć się w czasy kiedy badacze kultury ludowej John A. Lomax ,później jego syn Alan podróżowali po odległych farmach i więzieniach na Południu USA nagrywając muzykę ludową ( tu mam na myśli bluesy) dla Archiwum Biblioteki Kongresu USA.
chciałabym chociaż nosić ich bagaże, widzieć i słyszeć to, co im było dane.......ach ,marzenia są piękne... :wink: :wink:

Prawdopodobnie poznałabym i posłuchałabym wszystkich tych,
których cenię najbardziej ....................
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Podroze w bluesowym czasie.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 29, 2007, 9:08 pm

kora_ pisze:
lauderdale pisze:Czy jest taki okres w hiostorii bluesa w ktory chcielibyscie sie przeniesc jezeli podroze w czasie bylyby mozliwe?


bardzo ciekawy temat... :D
Lauderdale, ja tak sobie marzę aby cofnąć się w czasy kiedy badacze kultury ludowej John A. Lomax ,później jego syn Alan podróżowali po odległych farmach i więzieniach na Południu USA nagrywając muzykę ludową ( tu mam na myśli bluesy) dla Archiwum Biblioteki Kongresu USA.
chciałabym chociaż nosić ich bagaże, widzieć i słyszeć to, co im było dane.......ach ,marzenia są piękne... :wink: :wink:

Prawdopodobnie poznałabym i posłuchałabym wszystkich tych,
których cenię najbardziej ....................


No to dane byłoby być Ci świadkiem, kiedy zarejestrowali kawałek, który do dziś, jawi nam się jako jeden z najlepszych utworów naszego globu - "Inside Looking Out".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 349 gości

cron