Blues.net.pl - zapraszam :)

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Blues.net.pl - zapraszam :)

Postautor: wyderko » kwietnia 1, 2007, 9:21 pm

Zapraszam wszystkich na nowy polski wortal bluesowy - Blues.net.pl. Adres ten jest dost?pny w?a?ciwie ju? od roku, jednak dopiero od niedawna serwis zacz?? si? w miar? fajnie rozwija? :). A oto, co mo?na w nim zobaczy?:

1. Blues News, czyli najnowsze wiadomo?ci ze ?wiata bluesowego (przede wszystkim polskiego) - jest mo?liwo?? komentowania ka?dego wpisu, do czego gor?co zach?cam. Mowa oczywi?cie o stronie g??wnej Blues.net.pl.

2. Artyku?y - chyba nie musz? opisywa?, dodam tylko, ?e r?wnie? dost?pne s? komentarze.

3. Koncerty - lista koncert?w pobierana jest z bazy serwisu IWK.org.pl, oczywi?cie tylko koncerty, w kt?rych zaznaczono gatunek "blues". Zach?cam do dodawania koncert?w - mo?na to zrobi? na stronie http://iwk.org.pl/dodaj - dzi?ki czemu dodana impreza pojawi si? automatycznie w 2 miejscach - na IWK.org.pl oraz Blues.net.pl. Oczywi?cie zach?cam r?wnie? do dodawania koncert?w nie-bluesowych :P na powy?szej stronie.

4. Bluesowy katalog stron, czyli zbi?r najciekawszych miejsc w sieci - oczywi?cie ka?dy mo?e doda? stron?, wchodz?c odpowidni? kategori? i wype?niaj?c formularz.

5. Harmonijka - dzia? po?wi?cony harmonijce ustnej. (mojego autorstwa, hehe)


Oczywi?cie serwis ca?y czas si? rozwija i z biegiem czasu udost?pnimy nowe, interesuj?ce funkcje. Je?li chcecie by? informowani o najwa?niejszych zmianach, zach?cam do zapisania si? do naszego newslettera :).

Licze na oceny, opinie, sugestie itd. :). Je?li kto? ma jakie? ciekawe materia?y - jeste?my otwarci na wsp??prac
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: Michał » kwietnia 1, 2007, 9:41 pm

warto doda?, ?e w najbli?szych planach jest stworzenie kilku nowych zak?adek m.in po?wi?cony Gitarze - bardzo podobny temat jak Harmonijka, ale autorem nie b?dzie Wyderko, tylko kilku znanych Wam mi?dzy innymi z tego forum utalentowanych gitarzyst?w.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: dzemek » kwietnia 1, 2007, 9:53 pm

Serwis jest bardzo fajny, bywam tam sobie czasami poczyta? co nieco w?a?nie o harmonijce, popatrze? na koncerty-to tak wszystko jest uj?te w jedn? ca?o??.Nie ma ?adnych bajer?w, ???acych mr?wek, pstrokacizny-normalna, przejrzysta strona.Bardzo ciekawie, ?ycz? powodzenia redakcji.
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: wyderko » kwietnia 1, 2007, 10:07 pm

Micha? pisze: [...] po?wi?cony Gitarze - bardzo podobny temat jak Harmonijka, ale autorem nie b?dzie Wyderko


Nie podoba Ci si? m?j dzia? po?wi?cony harmonijce, he? ;) (?artuj?)

Mamy oczywi?cie w g?owach swoje pomys?y, jednak czekamy przede wszystkim na Wasze propozycje, bo stron? robimy dla Was, nie dla siebie.
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: bartic » kwietnia 2, 2007, 8:43 am

co do IWK - fajnie by by?o, gdyby koncerty by?y jako? pouk?adane. miastami albo wykonawcami, bo narazie decyduje chyba kolejno?? dodania co?
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Michał » kwietnia 2, 2007, 8:44 am

na IWK nie znam si? :), ale chyba mo?na znale?? koncerty w danym mie?cie ewentualnie koncerty wykonawcy :)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: wyderko » kwietnia 2, 2007, 9:55 am

bartic pisze:co do IWK - fajnie by by?o, gdyby koncerty by?y jako? pouk?adane. miastami albo wykonawcami, bo narazie decyduje chyba kolejno?? dodania co?


W li?cie na blues.net.pl koncerty s? wy?wietlane wg daty - od aktualnego dnia. Moment dodania nie ma ?adnego znaczenia. A je?li chodzi o samo IWK, to mo?liwo?ci s? ogromne - ja np. zaznaczam gatunki - blues, rock, rock'n'roll, miasto Zabrze i okolic? 20 lub 50 km - wy?wietlaj? mi si? wszystkie koncerty, kt?rymi m?g?bym by? zainteresowany :]
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości