List otwarty Zarz?du Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 24, 2007, 5:23 pm

bolszewik pisze:a ty kogo wypromowa?e?? poza sob? oczywi?cie - no mo?e wyt?umacz si? i bez histerii !!!! co zrobi?e? przez te wszystkie lata poza brzd?kaniem


Nie za?ozy? Stowarzyszenia, a wi?c nikogo nie musia? promowa?. ?yczy?bym sobie, ?eby wszyscy tak "brzd?kali" i spiewali jak Marek, cho? nie jestem znawc?!
Zarejestrowa?e? si? wczoraj pod chyba bardzo adekwatnym nickiem. B?d? uprzejmy i podpisz si? z imienia i nazwiska, tak jak wi?kszo?c z nas. Popatrz ile obelg w jednym po?cie wrzuci?e? Markowi. Pytam! Czy on wrzuci? tyle w drug? strone ? Chcia?em si? ju? nie odzywa? bo chcia?em by? bezstronny, ale Bracie jeste? ?enuj?cy.
Jedno w czym Ci? rozumiem, to to ze ka?esz usun?? motto Marka. No c?? Jeste? Bolszewikiem i ca?kowicie ci? rozumiem.
A tak na serio, Stary przesadzi?e?. Mo?e by?oby inaczej gdyby? nam si? przedstawi?, ale do tego trzeba mie? jeszcze odwag?, kt?rej Tobie bez cienia w?tpliwo?ci brakuje.

Z czerwonym pozdrowieniem Andrzej Jerzyk!

p.s. a ju? mia?em nadziej?, ?e emocje si? wyt?umi?y i b?dzie to koniec dyskusji, lub przebiega? b?dzie bardziej pow?ci?gliwe!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: bartic » lutego 24, 2007, 5:43 pm

andrzej, zapomnia?e? doda? "towariszcz" ;)

pi?kne prawda? jak nick i ton wypowiedzi s? zgodne. przypomnia?a mi si? czarna era go?ci...
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 24, 2007, 5:45 pm

bartic pisze:andrzej, zapomnia?e? doda? "towariszcz" ;)

pi?kne prawda? jak nick i ton wypowiedzi s? zgodne. przypomnia?a mi si? czarna era go?ci...


W samej rzeczy Bartic! Kurcze! Zdenerwowa?em si
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zarząd PSB » lutego 24, 2007, 7:20 pm

Troche niepotrzebnie momentami emocje wziely gore. Czasem tak bywa ale najwazniejsze aby na koniec moc spojrzec na wszystko z perspektywy na chlodno.
Takie dyskusje sa potrzebne aby moc znalezc najlepsza droge.
Jestesmy wdzieczni za wszystkie konstruktywne wypowiedzi, takze te negatywne (takie sa najcenniejsze) ale dajace PSB kredyt zaufania.
Stowarzyszenie w nowej formule dziala zaledwie od 2 miesiecy. Na efekty dzialan trzeba jeszcze poczekac, tym bardziej, ze jak widac zadanie nie jest latwe. Nie interesuje nas rozgrzebywanie przeszlosci lecz konkretne dzialnia majace na celu podreperowanie postrzegania bluesa w Polsce w przyszlosci.

"Nie po slowach a po czynach ich poznacie". Posluze sie tym cytatem aby podsumowac ta dyskusje.

W imieniu Zarz?du PSB
Piotr ?ukasiewicz

PS
Goraco zapraszmy do dzielenia sie swoimi opiniami na temat PSB. Sluchamy i jestesmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje.[/b]
Ostatnio zmieniony lutego 24, 2007, 8:06 pm przez Zarząd PSB, łącznie zmieniany 1 raz
Zarząd PSB
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 1, 2007, 12:34 am

Postautor: Michał » lutego 24, 2007, 7:38 pm

Ja w swoim imieniu chcia?bym przeprosi?, za moje posty, ponios?o mnie.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: lauderdale » lutego 24, 2007, 8:07 pm

Marek Wojtowicz pisze:KIEDY B?G JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU WSZYSTKO JEST NA W?A?CIWYM MIEJSCU. ?W. AUGUSTYN


No i chwala Bogu , ze Bogu dzieki , bo jakby tak nie daj Bog , To niech Bog broni.
( autor nieznany i zapewne tez nie swiety)
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: nano » lutego 24, 2007, 8:13 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Nie za?ozy? Stowarzyszenia, a wi?c nikogo nie musia? promowa?.


oczywi?cie upowa?nia go to do stawiania zarzut?w o nieudacznictwie, nier?bstwie, warcholstwie ? takie w?a?nie odnios?em wra?enie czytaj?c jego wypociny na temat PSB - zawsze bawi? mnie ludzie, kt?rzy nic nie robi?, tylko wytykaj? innym nieudolno?? - oce? to zreszt? Andrzeju sam, zreszt? ju? to oceni?e? nieprawda?? to, ?e on obra?a kogo? nie ma dla ciebie znaczenia czy? nie tak?
Andrzej Jerzyk`e pisze:?yczy?bym sobie, ?eby wszyscy tak "brzd?kali" i spiewali jak Marek, cho? nie jestem znawc?!


w?a?ciwie co chcia?e? przez to powiedzie?? czy to, ?e lubi? si? bawi? klockami lego i robi? to doskonale wp?ywa jako? na moje wypowiedzi o ludziach z zarz?du PSB, czy to,?e on brzd?ka na gitarze upowa?nia go do stawiania ??da?, stawiania zarzut?w ( w?a?ciwie to nadal nie wiem jakich, bo poza odpowiedzi?, ?e B?G jest innej od zainteresowanego nie otrzyma?em)
Andrzej Jerzyk`e pisze:Zarejestrowa?e? si? wczoraj pod chyba bardzo adekwatnym nickiem. B?d? uprzejmy i podpisz si? z imienia i nazwiska, tak jak wi?kszo?c z nas.


chyba jeste? nieuprzejmy prawda? zdajesz sobie z tego spraw?? nie jestem wi?kszo?ci? z was a m?j nick nale?y do mnie, dlaczego napisa?e?, ?e jest "bardzo adekwatny"? - to nick nic wi?cej, podobnie jak Jerzyk

Andrzej Jerzyk`e pisze:Popatrz ile obelg w jednym po?cie wrzuci?e? Markowi. Pytam! Czy on wrzuci? tyle w drug? strone ?


przeczyta?e? ca?y watek ? i wszystkie wypowiedzi cz?owieka brzd?kaj?cego na gitarze ? i ?miesz twierdzi?, ?e on nikomu nie nawrzuca?? przyk?ad:je?li napisz?, ?e Ty piszesz idiotyzmy, to za kogo ci? uwa?am? odpowied? jest jedna za idiot? pisz?cego idiotyzmy. cytuj? brzd?kaj?cego ""Be?kot" S?awek odnosi sie do twojej wypowiedzi, a nie do twojej osoby" ha ha - idiotyzm Andrzeju odnosi si? do Twojej wypowiedzi a nie do Twojej osoby !!! - dobre co?


Andrzej Jerzyk`e pisze:Chcia?em si? ju? nie odzywa? bo chcia?em by? bezstronny, ale Bracie jeste? ?enuj?cy.


w?a?ciwie nie wiem co ci odpowiedzie? - wzajemnie?

Andrzej Jerzyk`e pisze:Jedno w czym Ci? rozumiem, to to ze ka?esz usun?? motto Marka. No c?? Jeste? Bolszewikiem i ca?kowicie ci? rozumiem.


co ma m?j nick do tego kim jestem? Ty jeste? Je?em ?
poza tym nie "ka??" tylko prosz? o usuni?cie tre?ci kt?re s? prywatn? spraw? ka?dego cz?owieka - czego? nie rozumiesz? mnie tre?ci religijne obra?aj? i nie mam zamiaru ich ogl?da? - wszed?em na blues.com.pl a nie moja religia.com.pl

Andrzej Jerzyk`e pisze:A tak na serio, Stary przesadzi?e?. Mo?e by?oby inaczej gdyby? nam si? przedstawi?, ale do tego trzeba mie? jeszcze odwag?, kt?rej Tobie bez cienia w?tpliwo?ci brakuje.


dlatego, ?e o?mieli?em si? przeciwstawi? niejakiemu gitarzy?cie, kt?ry w tym w?tku zmiesza? z g?wnem kilka znacz?cych postaci bluesa w Polsce nie przedstawiaj?c ?ADNYCH dowod?w na poparcie swoich s??w? czytaj?c jego wypowiedzi nie doszed?e? do wniosku , ?e powiniene? rzuci? wszystko w diab?y bo blues i tak obroni si? sam - lito?ci - mniemam, ?e tylko dlatego i? jeste? jego poplecznikiem napisa?e? tego posta - bo chyba nie podzielasz jego punktu widzenia - przynajmniej mam tak? nadziej?

Andrzej Jerzyk`e pisze:Z czerwonym pozdrowieniem Andrzej Jerzyk!


to ju? jest Twoja sprawa w jaki spos?b mnie pozdrawiasz, ja ?ycz? ci wszystkiego najlepszego
nano
 

Postautor: Piotr Łukasiewicz » lutego 24, 2007, 8:21 pm

Mam prosbe do kolegi bolszewika, aby przeniosl dyskusje na sprawy personalne do innego tematu.
W dyskusji o PSB wolalbym aby nie bylo takiego magla z blotem, pomimo, ze zaczal to kolega z gitara.
tak bedzie lepiej.
POLSKIE STOWARZYSZENIE BLUESOWE www.blues.org.pl
WARSAW BLUES NIGHT www.blues.waw.pl
Piotr Łukasiewicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: stycznia 20, 2005, 9:51 am

Postautor: lauderdale » lutego 24, 2007, 8:24 pm

Stop Panowie Stop !

Za pare lat nie bedziecie pamietali o co wam w ogole chodzilo.

Dajcie se spokoj niech kazdy robi swoje jak do tej pory.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Piotr Łukasiewicz » lutego 24, 2007, 8:26 pm

lauderdale pisze:Stop Panowie Stop !

Za pare lat nie bedziecie pamietali o co wam w ogole chodzilo.

Dajcie se spokoj niech kazdy robi swoje jak do tej pory.


Dokladnie tak!
POLSKIE STOWARZYSZENIE BLUESOWE www.blues.org.pl
WARSAW BLUES NIGHT www.blues.waw.pl
Piotr Łukasiewicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: stycznia 20, 2005, 9:51 am

Postautor: Piotr Łukasiewicz » lutego 24, 2007, 10:42 pm

Witam
Benek Kunicki, jako ze nie jest tu zarejestrowany, prosil mnie o wklejenie jego oswiadczenia w kontekscie anonimowych wpisow:

"O?wiadczam ?e nie mam nic wsp?lnego z dyskusj? o PSB na blues.com.pl"
Benek K
POLSKIE STOWARZYSZENIE BLUESOWE www.blues.org.pl
WARSAW BLUES NIGHT www.blues.waw.pl
Piotr Łukasiewicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: stycznia 20, 2005, 9:51 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 25, 2007, 2:21 am

Bolszewiku! Nie chce mi si? odpowiada?. Wr?ci?em z fantastycznego koncertu promuj?cego p?yt? "Tak Banalnie" Wielebnego Bluesa. By? t?um ludzi i znakomita atmosfera. A wi?c powiem Ci tylko jedno.
Nie wa?ne co m?wi, tylko kto m?wi drogi antychry?cie jak jawisz si? swoim e-mail. Chyba naduzy?e? go?cinno?ci tego forum. Oczywi?cie masz prawo pisa? co chcesz, bo takie s? przyj?te zasady. Ale szkoda tylko ?e si? nie ujawniasz, bo dyskusja by?aby na pewno inna i ciekawsza. Przecie? bije Ci piana z ust, a wi?c kto Ty Jeste? ? Moze i inni by si? chetnie dowiedzieli...

Pozdrawiam!!!

p.s. prosz? pos?uchaj rady Piotra, dobrze Ci radzi bo dok?adnie swoim zacietrzewieniem wystawiasz opini? PSB, a nie oto im chodzi (zreszt? wiesz najlepiej)

Dobrej Nocy!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 25, 2007, 9:01 am

Dzi?ki dla tych kt?rzy trze?wo my?l? o muzyce i o cz?owieku. Mam wra?enie , ?e nie chc? ju? rozmawi?? z anonimami, kt?rzy wciskaj? mi r??ne rzeczy, kt?rzy "m?dro?ciami" tryskaj? tylko brak im kompletnie odwagi. My?l? sobie, ze potrzeba jeszcze wi?cej edukacji i kultury ?eby rozmawia? o tym, co to jest blues i jak si? to ma do cz?owieka. Mam wra?enie, ?e coniekt?rzy nie maj? szacunku dla ?adnych warto?ci, tym bardziej przykro, pusto. Wiem, ?e nie za?atwiona przesz?o?? wraca.
Ja nie chc? byc wrogiem kogokolwiek, tylko mia?em wra?enie, ?e poruszenie kilku kwesti poka?e jakie jest ?rodowisko bluesowe. Ale ?rodowisko w?a?ciwie milczy itp. To jest zastanawiaj?ce. Rozmawia?em jedynie z PSB. My?l?, ?e to jest diagnoza tej sytuacji. Ludzie s? wycofani, pochowani. Rozmawiaj?c o tak wa?nych sprawach - wnioski mizerne. Us?ysza?em natomiast wiele odpowiedzi kompletnie sp?ycaj?cych moje wypowiedzi, a? do drwiny w??cznie. zetkn??em si? czasami z kompletn? ignorancj? w wypowiedziach. Ile kwestji zosta?o poruszonych, czy kt?ra? zosta?a przedyskutowana. Moim zdaniem NIE. To nie blues Pannowie, to nie blues. Blues to dialog nie tylko muzycznie. My?l?, ?e go tu kompletnie zabrak?o. Za jaki? czas kto? znowu sie odezwie i znowu staniecie przed tym samym.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: KRIST » lutego 25, 2007, 10:35 am

jak sobie to wszystko czytam to robi mi sie nie dobrze . tak sie zastanawiam czy warto cokolwiek jeszcze robic w tym kraju w temacie BLUES. a moze lepiej znowu stad wyjechac.
KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: Selphie » lutego 25, 2007, 10:37 am

Po przeczytaniu tego tematu musia?am wsta? od komputera i rozejrze? si? dooko?a ?eby przypomnie? sobie, co jest naprawd? wa?ne... Naprawd? wa?ne jest niedoprowadzanie do takich chorych sytuacji. Tak przynajmniej mi si? wydaje.
Wiecie dlaczego wi?kszo?? forum nie napisa?a w tym temacie nic? Bo nie chc? zosta? w to wmieszani. Ich milczenie, wypominana oboj?tno?? nie ?wiadczy o braku odwagi, a jedynie o ch?ci pozostania tym, kim s? teraz. Lwia cz??? z nas naprawd? nie ma nic wsp?lnego z organizacjami, stowarzyszeniami, cz?stokro? nie mieli jeszcze mo?liwo?ci zobaczenia ciemnej strony bluesa, gdzie kr?luje zawi??, t?amszenie ludzi, kt?rzy chc? czego? dokona?. A przecie? to, co teraz ka?dy mo?e tu przeczyta?, to jedynie przedsmak, ma?y u?amek wszystkich takich sytuacji rozgrywaj?cych si? w polskim ?wiatku bluesowym, prawda? Trudno w to uwierzy?, naprawd? wola?abym ?eby tak nie by?o.
Od jak dawna od podszewki najwa?niejszych imprez bluesowych tocz? si? takie dyskusje i czy wywlekanie ich na wierzch jest s?uszne? Chyba tylko jako przestroga, jak by? nie powinno. Tudzie? dla por?wnania lokalnych problem?w ze sporami centralnymi, wszystkie przecie? rz?dz? si? tymi samymi prawami. Oto temat, w kt?rym jak w reality show mo?na prze?ledzi? mechanizmy tworzenia wa?ni wypominanych p??niej przez wielolecia.

Nie dziwi? si? Wam, ?e miewacie serdecznie dosy?. Zw?aszcza, gdy widz?, jak b?oto jest rzucane w cz?owieka, kt?rego szanuj?. W jakim celu, chcia?abym zapyta?? Jako odpowied?, na szczere przyznanie, ?e z powodu k??tni w ?rodowisku on i jego ?ona utracili sporo zdrowia? Post Pana Bolszewika mia? chyba na celu sprawdzenie wytrzyma?o?ci Andrzeja Jerzyka, podburzenie go i tych, kt?rzy obdarzaj? go szacunkiem do ja?owej k??tni. Tak, da?am si? na to z?apa?, bo nie potrafi? bez drgni?cia powiek? patrze? na tak? niegodziwo?? i nawet jako nie zrzeszona w stowarzyszeniach, ani nie zamieszana w organizacj? czegokolwiek mog? stan?? w obronie tego, co dla mnie wa?ne!

?ycz? Zarz?dowi PSB, aby nikt z nas nie musia? ogl?da? upadku idei zanim nie zostanie postawiony pierwszy krok aby j? wprowadzi? w ?ycie i aby wewn?trz Stowarzyszenia nigdy nie dosz?o do dyskusji na poziomie z 2 i 3 strony niniejszego tematu.
Katarzyna Joanna Czemplik ;>
Selphie



Dobra muzyka to przede wszystkim emocje
Radio AFERA
Awatar użytkownika
Selphie
blueslover
blueslover
 
Posty: 543
Rejestracja: lutego 3, 2006, 12:01 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: KRIST » lutego 25, 2007, 10:46 am

i jeszcze jedno panowie niezgoda rujnuje a zgoda buduje.wy sie klocicie tak naprawde o jakies tam bzdury a muzycy zasuwaja na probach po to aby ta wspaniala muzyka nigdy nie zostala zapomniana.
KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:16 am

:idea: :D :idea: :D

Andrzeju zazdroszcz? Ci tego koncertu Wielebnego Bluesa bo p?yta jest dla mnie ?wietna
Wr?ci?a do mnie z klasztoru do kt?rego j? wypo?yczy?em .
Przyznam ?e gdy zapyta?em czy sobie ew j? skopiowali byli zaskoczeni moim
pytaniem , ?e im to do g?owy nie przysz?o .
To mi?e i wiele m?wi?ce ,mam cich? nadziej? ze kiedy? Wielebny Blues trafi
na koncert u oo .Franiszkan?w a my b?dziemy mieli rado?? zago?ci? ich pod naszym skromnym dachem .

Marku Wojtowiczu - masz odwag? prezentowa? swoje zdanie pod w?asnym nazwiskiem
i masz do tego prawo .
Nie znam Ci? d?ugo bo w sumie to 3 kontakty osobiste ale widz? i czuj? Twoje idee
i muzyka jak? grasz i o kt?rej m?wisz mi cz?owiekowi pozbawionemu wielkich teorii
a wyposa?onemu w szczere serce pozwoli?y mi wyrobi? ewolucyjnie rozwijaj?c? si? opini? na plus i j? rozumie? i czu?
Sam z autopsji znam jak w wielkich s?owach o demokracji ukrywaj? si? za nickami ludzie nie zawsze maj?cy dobre intencje.
Ka?da idea maj?ca na celu propagacj? bluesa i uzdrawianie jego jest bardzo potrzebna nam Wszystkim kochaj?cym muzyk? .
Wiem ile zdrowia , czasu i prze?amania barier trzeba pokona? by muza mog?aby istnie? i j?
propagowa? samemu w?asnymi zmys?ami i zdolno?ciami bez finansowego wsparcia .
W uszach mi brzmi jak kiedy? wypity urz?dnik odpowiedzialny za kultur? w miasteczku powiedzia? do mnie stoj?cym za barem , w moim domu .... ..ty [...] drugiego domu kultury nam nie b?dziesz robi? ...
Cho? nic z tego nie mam materialnie , wr?cz odwrotnie to mam wielk? satysfakcj? ze spotka?em tylu wspania?ych ludzi i z nich czerpie si?y by trwa? i by? i tu z wami przezywa?
audycje Andrzeja i nie tylko .
Zdarza si? ze znam ludzi por??ninych r??nym postrzeganiem swego ?wiata ale dla mnie oni s? tymi smakami i barwami ?ycia i za to ich ceni? i podziwiam i lubi? by? mi?dzy nimi .
Zdarzaj? si? zadymy ekspresyjne ale znaj?c ludzi potrafi? wybacza? bo s? nie idealni .
Pami?tam jak wypiepszy?em z baru dobrego muzyka lidera zespo?u za chamska reakcj?
wobec mnie i nie mia? prawa wst?pu przez rok .do mojego domu .
Obserwowa?em jak aby omin?? nasze miejsce chodzi? r?wnoleg?? uliczka boczn? ko?o
klasztoru czu?em jak by?o to dla niego trudne .
Widz?c ze by? to dla niego mocny kop po roku poda?em mu r?k? na ulicy cho? nie ja by?em
powodem zatargu i do dzisiaj mamy do siebie wielki szacunek i potrafimy wymienia? pogl?dy w spos?b bardzo buduj?cy .
Bardzo dobrze ?e mo?na wymienia? my?li na otwartym forum .
My?l? ?e jak dobry blues maj?cy takt?w dwana?cie jak to fajnie okre?la Andrzej
niby prosty , czasami lekcewa?ony a zagrany od serca potrafi postawi? sk?r? na sztorc daj?c tyle emocji i rado?ci ka?demu to czuj?cemu .
I o to chodzi blues to nie cukrowanie to esencja wszystkich emocji b?lu , krzywdy , krzyku , rytmu wytchnienia po ci??kiej pracy pr?by znalezienia rado?ci w tym szarym codziennym ?yciu wytworzony nie na salonach z pr??no?ci .
To ludzie biedni maj?cy do dyspozycji proste instrumenty i rytm swego sko?atanego ?yciem serca s? zr?d?em z kt?rego bior? zdolni czuj?cy bluesa muzycy dok?adaj?c swoje indywidualne odczucia i brzmienia.
Miejsca na ?wiecie jest wiele i dla wszystkich wi?c do roboty .
Czas poka?e i jak jest ?wietnym weryfikatorem co wyjdzie z tego .
Prawda i szczero?? zawsze si? obroni .
PSB jak b?dzie swoim dzia?aniem pokazywa? to co robi propaguje i ma dobry zamys? zdob?dzie fan?w bez ?aski i b?dzie zaszczytem go wspiera? i bra? udzia? w jego popieraniu My r?bmy swoje te? , bo bez tych naszych pe?nych pasji kropelek nie b?dzie dobrej atmosfery do stworzenia wielkiej rzeki dobrych takt?w dwunastu ..sami b?d? w??cza? si? w jego bieg i tok ku dobru og?lnemu .
Serdecznie pozdrawiam ......
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: nano » lutego 25, 2007, 11:18 am

1.trafi?em na to forum przypadkowo, przegl?da?em sobie tematy i uk?u?o mnie to, ?e jeden cz?owiek - kolega Marek - atakuje nami?tnie ludzi z tego PSB - ludzie ci wykazali si? i tak wysok? kultur? staraj?c si? odpowiada? na pom?wienia i insynuacje Marka w spos?b prawie ?e uleg?y, a im bardziej oni byli mil, tym on bardziej napastliwy - w ko?cu doszed? do tego, ?e pisa? o jakim? be?kocie, jednocze?nie ci?gle twierdz?c, ?e on nikogo nie obra?a - tego ju? nie wytrzyma?em i zada?em r?wnie? kilka pyta? do Pana Marka, a tak?e mia?em do niego jedn? pro?b? - niestety kolega zachowa? si? tak jak si? zachowa?.

2.pragn? tylko przypomnie?, ?e to nie ja napisa?em do Pana Jerzyka a Pan Jerzyk do mnie - je?li uwa?acie, ?e jego post te? nie by? utrzymany w tonacji obra?liwo - kpi?cej, - to przepraszam!

wychodzi na to, ?e tylko niekt?rzy maj? na tym forum patent na obra?anie i pisanie prawd uniwersalnych - zw?aszcza, gdy tre?ci? przes?ania staj? si? kpiny z nicku, adresu email ( ps. a kim ty jeste? ?eby ujawnia? m?j adres mail - moderator?prosi?em ci? o to?) - a na rzeczowe argumenty odpowiedzi ?adnej.

og?lnie pozdrawiam wszystkich - oponent?w r?wnie? - nadmieniam, ?e jest to ostatni m?j post na tym forum, z czego kilka os?b si? ucieszy, ale mam nadziej?, ?e kilka si? zasmuci, poniewa? napisa?em tylko to jak widz? i oceniam wypowiedzi niekt?rych u?ytkownik?w tego forum.

"Kiedy B?g jest blisko - wtedy przestajesz widzie? bliskich, nie dostrzegasz ich potrzeb - bo blisko?? Boga ci? o?lepia" (c) bolszewik
-------------------------------------------------------------------------------
Adres e-mail znajduj? si? pod Twoim postem i jest widoczny dla wszystkich u?ytkownik?w forum. Andrzej Jerzyk jest jednym z za?o?ycieli forum.
Pozdrawiam,

Mod
nano
 

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:25 am

:D Krist ..wiecej wiary..ja te? mam czasami watpliwosci ..tylko jestem za stary by emigrowa? ... :roll:
ale nie zawsze jest burza , a u mnie zaoknem tegio pieknego dnia wysz?os ?o?ce... :D
ostatnia zadyma u mnie na forum miejskim i wys?any mi wirus pozwoli? na
wzmocnienie mnie i moich idei ..bo sa szcere. i w tym jest si?a.
A jak czuje wielu Was kt?rych pozna?em osobiscie to pysk mi sie ?mieje ... :D
..a po burzy przychodzi s?o?ce
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:35 am

:idea: wchodz?c na forum musisz bolszewiku uzna? ze to moderator ma prawo decydowa? co ma robi? , to on decyduje jak i co .
Ty zas maj?c do dyspozycji s?owo mozesz umiejetnie nim operowa? .
Sam wiesz jak w czasach komuny mimo cenzury slowa wa?one dawa?y efekty .


kilka razy pr?bowa?em w wolnych obecnie internetowych mediach prezenujacych na oficjanych stronach wolno?? wypowiedzi zachowuj?c stosowny do tego miejsca styl pozwala? sobie na
pr?b? wyrazania swoich opinii i zawsze o ich zamieszceniu decydowa?
ktos kogo nie zna?em i nie ukazywa?y si? .
Tu mimo wszystko mamy swobod? wypowiedzi .
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: nano » lutego 25, 2007, 11:39 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Nie wa?ne co m?wi, tylko kto m?wi drogi antychry?cie


to zdanie chyba wszystko wyja?nia - trudno prowadzi? dyskusj? z kim? kto wyra?a takie pogl?dy.

pozdrawiam serdecznie i obiecuj?, ?e ju? naprawd? znikam
nano
 

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:42 am

:D ....dla mnie s?owo antychryst by?oby radosnym stwierdzeniem...
gorsza by?aby woda ?wi?cona ........i egzorcysta na recept?.. hahahaha
Maniol i Kfiatku serdeczne pozdrowienia...co?ta zacichli .
:D :D
Ostatnio zmieniony lutego 25, 2007, 11:52 am przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: nano » lutego 25, 2007, 11:52 am

Stanley-1 pisze: :D ....dla mnie s?owo antychryst by?oby radosnym stwierdzeniem...
gorsza by?aby woda ?wi?cona ........i egzorcysta na recept?.. hahahaha
:D


dzi?kuj? stanley - przywracasz moj? wiar? w cz?owieka - tw?j optymizm jest zara?liwy - dobrze, ?e jeste?
nano
 

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:55 am

:D n0o widzisz ...dla mnie bolszewik nie straszny te? cz?owiek i szybko jak wida? reaguje ...zdolna bestia - nie obrazisz sie za to ? :D
bo w pozytywnym znaczeniu... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » lutego 25, 2007, 11:58 am

:D :D pu?ci?em se film DVD z Jimiwaya 2006 jaki dosta?em i jest Qull
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 25, 2007, 12:22 pm

Bolszewiku! Zobacz w jak diametralnie inny spos?b, potrafi?e? napisa? teraz swoje my?li. Ty uderzy?e? po chamsku, a mnie wkurzy?o tylko to ?e napisa?e? "brzd?kanie" i zarejestrowa?e? si? pod nickiem, zamiast w takiej sytuacji, po prostu si? podpisa?. To by?o powodem mojego zdenerwowania.
Zgadzam si? z Tob?, co do sformu?owania przez Marka s?owa "be?kot". Uwazam, ?e by?o to niepotrzebne i w bardzo z?ym gu?cie, Tym bardziej, w stosunku do Cz?owieka, do kt?rego skierowa? to s?owo, bo z pewno?ci? sobie na to nie zas?u?y?. Ja zauwa?y?em to dopiero, kiedy rozp?ta?a si? burza. Nie chcia?em nic pisa? i my?la?em ?e dyskusja zacznie toczy? si? w dobrym kierunku. No i w tym momencie, Ty wrzuci?e? sw?j post. A wi?c emocje wzi??y g?r?. I tak jak Ty napisa?e? ?e ju? nie mog?e? wytrzyma? i dlatego zaj??e? stanowisko, tak te? by?o ze mn?. Da?em si? sprowokowa? jak dziecko i rzeczywi?cie jest to kpi?ca forma i mo?e te? obra?liwa. Ale czym by?a Twoja wypowied?! Czytaj raz jeszcze jak j? skonstuowa?e?. Je?eli obrazi?o to Twoje uczucia - przepraszam!

Piszesz: "wychodzi na to, ?e tylko niekt?rzy maj? na tym forum patent na obra?anie i pisanie"
Zobacz dok?adnie ile przez te trzy lata istnienia forum, by?o tu r??nych scysji, targowic, awantur. I nikt tu nie ma monopolu na obra?enie. Ale te? we? prosz? pod uwag? ?e par? Os?b tu przebywa i nie wszyscy zgadzaja si? z wypowiedziami innych. Jednak zawsze po takich sytuacjach, wszystko wraca do normy.
Piszesz ?e to ju? Tw?j ostatni post na tym forum. A mo?e jednak zostaniesz i b?dziesz pisa? oraz dyskutowa? wraz z nami w stylu, w jakim zrobi?e? to dzisiaj. Przekonasz si? ?e jest tu normalnie.
Swoj? opini? na temat PSB napisa?em ju? na tej stronie, zreszt? zosta?em o to poproszony. Mo?e nie opini?, a sugesti?, spostrze?enia. Jestem ostatni? osoba kt?ra powinna zajmowa? g?os w sprawie Stowarzyszenia, bo nie jest tajemnic?, ?e z paroma Kolegami z PSB, mamy odmienne zdania.
My?l? jednak ?e wszystko Im si? uda i wreszcie b?dzie normalnie!

Pozdrawiam! Andrzej Jerzyk
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Corvus » lutego 25, 2007, 1:03 pm

...
Ostatnio zmieniony lutego 25, 2007, 6:58 pm przez Corvus, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Corvus
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1132
Rejestracja: września 12, 2005, 2:55 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: eBlues » lutego 25, 2007, 1:29 pm

Witam ponownie. Fajnie ze jest na tym forum jakis glos rozsadku. BRAWO PANIE ANDRZEJU za wywazone stanowisko. Moze dyskusja ponownie ucywilizuje sie bo temat jest niezwykle wazny dla nas wszystkich. Ktos chce zrobic dobrze i nalezy dac mu szanse.Szkoda tylko tylko ze nie odniosl sie Pan do ziejacych chora nienawiscia postow Marka. Moze to tylko ja tak widze.
Zycze wszystkim powodzenia.

Pozdrowienia z Tarnowa
Tomek Szumilas . .
Ostatnio zmieniony lutego 25, 2007, 2:11 pm przez eBlues, łącznie zmieniany 1 raz
eBlues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 12:08 pm

Postautor: Michał » lutego 25, 2007, 1:34 pm

eBlues pisze:Pozdrowienia z Tarnowa


witam Tarn?w:) , super ?e coraz wi?cej na forum jest ludzi z 'naszych stron' ;)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: nano » lutego 25, 2007, 1:58 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Bolszewiku! Zobacz w jak diametralnie inny spos?b, potrafi?e? napisa? teraz swoje my?li. Ty uderzy?e? po chamsku, a mnie wkurzy?o tylko to ?e napisa?e? "brzd?kanie" i zarejestrowa?e? si? pod nickiem, zamiast w takiej sytuacji, po prostu si? podpisa?. To by?o powodem mojego zdenerwowania.
Zgadzam si? z Tob?, co do sformu?owania przez Marka s?owa "be?kot". Uwazam, ?e by?o to niepotrzebne i w bardzo z?ym gu?cie,


dzi?kuj? za rzeczywi?cie rzeczow? (ale? to paskudnie zabrzmia?o ) wypowied? i mi?o jest mi si? z Tob? zgodzi? w wielu kwestiach - tak przyznaj? uderzy?em w koleg? Marka i to uderzy?em mocno - mia?em nadziej?, ?e si? obudzi i otrz??nie - czy tak si? sta?o nie wiem - pragn? jedynie aby? zauwa?y?, ?e odpowiedzi i pr?by wyja?nienia rzeczonej osobie pewnych kwestii przez innych u?ytkownik?w w bardzo mi?y jak ju? napisa?em, nawet uleg?y spos?b powodowa?y tylko wzrost agresji Pana Marka. M?j post by? tylko odpowiedzi? w tonie i formie przekazu adekwatnej do wypowiedzi Pana Marka - mia? by? takim kube?kiem zimnej wody - by? mo?e zosta? odebrany w inny spos?b, no c?? pewnie moje zdolno?ci oratorskie nie pozwalaj? mi na zastosowanie w pe?ni zrozumia?ych form wyra?ania, w podobny spos?b odpowiedzia?em na Tw?j pierwszy post - przyznam, ?e zmiana tonu i tre?ci moich post?w wynika nie z tego, ?e spokornia?em, ale z tego, ?e Ty przesta?e? kpi? sobie ze mnie. Dzi?kuj? panie Andrzeju za zaproszenie pozostania na forum, jest mi bardzo mi?o z tego powodu i ch?tnie wymieni? si? swoimi spostrze?eniami, je?li kogokolwiek one(spostrze?enia) obchodz?.

?pieszmy si? kocha? ludzi - tak szybko odchodz? :!:
nano
 

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości

cron