List otwarty Zarz?du Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Postautor: Michał » lutego 23, 2007, 4:02 pm

dzi?kuj? wszystkim wykonawca, kt?rzy napisali do mnie maila z informacjami o kt?re prosili?my.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 4:44 pm

Niestety nie otrzyma?em odpowiedzi na moje pytania. jako? omijacie koledzy m?wienie wprost o tym, ze marazm to nale?y kojarzyc z tym samym prezesem co poprzednio. O firmie prezes decyduje, zatem prosz? mi nie wciska? "kitu". ?eby rozpocz?? now? kart? trzeba rozliczy? si? z przesz?o?ci, tego nikt nie zrobi?. Nie da rady ruszy? do przodu kiedy marazm si? za wami ci?gnie - ludzie to pamietaj?. Mam natomiast wra?enie, ?e zajeli?cie si? teraz agitacj? ludzi zwiazanych z bluesem - organizatorzy i muzycy. Czy chodzi o ilo?? ? To mi tak troch? pachnie starym PRL - owskim my?leniem o masach.
Jesli idzie o personalia to nie pot?piam Prezesa PSB starego i nowego tylko nie podoba mi si? z taka polityk? PSB - to ju? wze?niej przedstawi?em nie bed? powtarza?. Ja tylko wyra?am m?j pogl?d.

O bluesie akustycznym proponuje pogada? przy innej okazji.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Piotr Łukasiewicz » lutego 23, 2007, 4:54 pm

Marek Wojtowicz pisze:Niestety nie otrzyma?em odpowiedzi na moje pytania. jako? omijacie koledzy m?wienie wprost o tym, ze marazm to nale?y kojarzyc z tym samym prezesem co poprzednio. O firmie prezes decyduje, zatem prosz? mi nie wciska? "kitu".


No i tu jest podstawowy problem. to nie jest firma. To jest Stowarzyszenie. A zgodnie z definicja decyduja tu czlonkowie i to oni maja wplyw na to jak wyglada dzialalnosc.

Musze Pana wyprowadzic z bledu. Zalozenie o masowosci Stowarzyszenia zostalo odrzucone wraz ze zmianami.
Teraz Stowarzyszenie ma opierac sie na tych ktorzy chca cos zrobic a nie tylko narzekac.
POLSKIE STOWARZYSZENIE BLUESOWE www.blues.org.pl
WARSAW BLUES NIGHT www.blues.waw.pl
Piotr Łukasiewicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: stycznia 20, 2005, 9:51 am

Postautor: Krzysztof Gadomski » lutego 23, 2007, 5:48 pm

y.[/quote]panie piotrze witam gadomski z otwocka ,napisa? pan ?e stowarzyszenie to nie prezes ani nie zarz?d oj musze stan?? w w obronie waszego prezesa jako prezes otwockiego stowarzyszenie. po to ludziska wybieraj? prezesa ?eby mia? ca?? piecze nad ca?ym stowarzyszeniem, ja bym si? zlekka zdenerwowa? jak by kto? z mojego zarz?du powiedzia? ?e prezes jest tylko marinetk?. Mniemam ?e tok my?lenia pana by? troszeczke inny od wypowiedzi. Jeszcze jedno, dlaczego dwa stowarzyszenia bluesowe s? ko?o siebie tak blisko a zaram bardzo dalekooooo. Wierze nowe czasy kt?re nasta?y w stowarzyszeniu zmieni? to znacznie. A z wypowiedzi? marka wojtowicza musze si? niestety po cz?sci zgodzi
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: eBlues » lutego 23, 2007, 7:03 pm

:(
eBlues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 12:08 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 7:32 pm

My?l? sobie, ze jestem troch? ?le zrozumiany, albo kto? nie chce mnie zrozumie? , ale to nic. Nie dosta?em ?adnej sensownej odpowiedzi na wcze?niej zadane pytania i to ju? budzi brak zaufania do PSB.

Ten znaczek - piecz?tka - PSB rekomenduje to po to, ?eby por?zni? ludzi w ?rodowisku. Blues nie potrzebuje stempli panowie z PSB. Mam wra?enie, ?e kompletnie nie macie tej ?wiadomo?ci. To jest b??dna polityka, to doprowadzi do por??nienia, bo zawsze bed? lepsi i b?d? gorsi z waszej perspektywy. S? muzycy, kt?rzy maj? uznanie w ?rodowisku zatem po co im wasza rekomendacja - oni nie potrzebuj? rekomendacji stowarzyszenia, kt?re jeszcze nie wysz?o z marazmu. Moim zdaniem nie wysz?o z marazmu, bo nic na razie na to nie wskazuje. Pokolorowana strona PSB i stampel oraz obietnice to nie jest jeszcze wyj?cie. Mam wra?enie, ?e te dzia?ania s? po pr??nicy. S? to temnaty zast?pcze. najpierw trzeba przesz?o?? rozliczy?. Smr?d marazmu b?dzie sie stale ci?gn?? za wami. to nie jest droga do odbudowania zaufania.

Ma racj? Krzysztof Gadomski ?e od prezesa wiele zale?y? No i co staro-nowy Prezes, to jaki? brak wiarygodno?ci kompletnie. Czy?by prezes prze?y? nagle metamorfoz?. Nie ma ?adnych oznak takiej zmian.

Mam swoje te? osobiste wzgledy ,kt?re m?wi? o braku zaufania do takiego prezesa. M?wi?em o tym w audycji Okolice Bluesa 5.02. Chodzi?o o ripost? - obelg? prezesa PSB na m?j artyku? " P?aski Pseudoblues" w TB nr26. W tej ripo?cie prezes nazywa mnie "P?askim Markiem", nale?a?oby powiedzie? wyzywa mnie, dotykaj?c osobowo. Przepraszam najmocniej wszystkich, ale prezes, kt?ry obra?a nie budzi mojego zaufania. Ja nigdy nie obra?am pisz?c cokolwiek, nie dotykam osobowo.
Piszac o PSB nie mam zamiaru kogokolwiek dotyka?. M?wie wy??cznie o zachowaniach a te podlegaj? bezwzgl?dnej ocenie.

My?l? sobie, ?e ?rodowisko bluesowe w Polsce doskonale sobie poradzi bez PSB w takim wydaniu. To co robicie teraz jest rozpaczliwym werbowaniem ludzi - nie tedy droga. Pozas tym ta nazwa PSB, ?le si? ju? kojarzy - mam wra?enie, ?e to umar?o, dlatego to co robicie przypomina pudrowanie nieboszczyka. trzeba zacz?? kompletnie now? jako?
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 7:52 pm

Preze PSB ripost? na m?j artyku? P?aski Pseudoblues wTB nr 26 podpisa? wten spos?b:

P?aski S?awek Wierzcholski Prezes Polskiego Stowarzyszenaia Bluesowego..

Czy chcecie takiej patologicznej zmiany. nie do?? , ?e mnie wyzwa? to sam sie wyzywa. Ludzie to zachowanie kompletnie patologiczne. Nie ma tutaj zaufania.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Sław » lutego 23, 2007, 7:56 pm

Krzy?ku, jest demokracja, jest monarchia. Ty wiesz co lubisz bardziej.

Stowarzyszenie to nie firma, to grupa ludzi, kt?rzy jednocz? si? we wsp?lnym celu. Je?li w zarz?dzie zmienia si? 6 os?b na 7 to zmienia si? wszystko. Prezes pe?ni rol? reprezentacyjn?.

Marku, mo?e by? tak sobie odpu?ci? przelewanie osobistych animozji, co?
Sam zawsze zmykasz, gdy zadaje ci si? niewygodne pytania, jeste? w tym mistrzem.

A co do obra?ania - powiedzenie, ?e kto? jest p?aski to taka niebotyczna obelga?
Je?li tak to pomy?l o tym, ?e w swoim tek?cie pt. P?aski Pseudoblues pisz?c bezosobowo poniek?d obra?asz CA?? polsk? scen? bluesow?.
To mo?e troch? odwagi cywilnej, co? Mo?e powiedz o kogo ci chodzi?

No i na koniec Marku, tradycyjnie krytykujesz - o, nie t?dy droga.
Marku, kt?r?dy zatem?
Wol? z?? drog? ni? sta? w miejscu.
Pozdrawiam S?awek
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Sław » lutego 23, 2007, 7:58 pm

Marek Wojtowicz pisze:Preze PSB ripost? na m?j artyku? P?aski Pseudoblues wTB nr 26 podpisa? wten spos?b:

P?aski S?awek Wierzcholski Prezes Polskiego Stowarzyszenaia Bluesowego..

Czy chcecie takiej patologicznej zmiany. nie do?? , ?e mnie wyzwa? to sam sie wyzywa. Ludzie to zachowanie kompletnie patologiczne. Nie ma tutaj zaufania.


Ale? Marku, to ironia, autoronia... :P
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Krzysztof Gadomski » lutego 23, 2007, 8:28 pm

no cu?, jak zawsze mnie si? humor trzyma, trza tu wieeeeeelki kufel piwa pojednania wypi?. a tak bogiem aprawd? wypowiedzia?e? sie marek tak jasno ?e jasniej nie trzeba.Piszesz marek ?e ?rodowisko bluesowe sobie poradzi OJ PORADZI PORADZI .Ja z wielkim podziwem patrze ludzi w polsce kt?rzy dzia?aj? bez pomocy stowarzysze? ale maj? wielka pasje , ci w?a?nie malu?cy ludzie tworz? wielkie rzeczy i kocham takich go?ci,,,,, no i mnie ponios?o wiec wznosze kufelek za wszystkich zakreconych bluesem w polscee
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 8:36 pm

Z?a droga jest z?a drog? S?awek. Sze?c nie r?wna si? siedem to nowa matematyka S?awek. W swoim tek?cie nie obrazi?em ca?ej polski wska? takie miejsce - to tw?j przepraszam za wyra?enie "be?kot" kolego. Co kryjesz, co niby mamy odpuszcza?. nie ma nic do odpuszczania - z?a droga jest z?? drog?. Wypowied? prezesa to nie ironia to patologia- zachowanie patologiczne.
Masz du?? ?atwo?c S?awek w usprawiedliwianiu tandetnego zachowania. Co? nie tak. S?awek jak lubisz bluesa nie pakuj go do wi?zienia. To jest wolna muzyka powtarzam wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Michał » lutego 23, 2007, 8:44 pm

S?ucha?em t? audycje, czyta?em Tw?j artyku? i artyku? S?awka. Moje zdanie ? z bluesa nie mo?na robi? 'skansenu' bo umrze wraz z nami i nikt ju? Tego s?ucha? nie b?dzie. Blues musi si? rozwia?, ju? to pisa?em Muddy podobnie my?la? dlatego zakupi? sobie elektryka. W filmie 'Crossroad' by?o to symbolicznie przedstawione, jak m?ody ch?opka gra? na akustyku i my?la? ?e ju? wszystko odkry?, a stary murzyn harmonijkarz Roberta J. kaza? mu kupi? elektryka. W dzisiejszych czasach bluesa miesza si? z rockiem i bardzo dobrze, s? potrzebni wykonawcy klasyczni, ale i muzycy, kt?rzy b?d? rozwija? ten gatunek. Ja nie mog? si? zgodzi? z Twoim artyku?em, bo ja potrafi? w tych m?odych polskich jak twierdzisz 'pseudo bluesowych zespo?ach' jakie? elementy bluesa znale?? - mo?e w b??dzie ?yj?, ale mi jest z tym dobrze.

Co do S?awka Wierzcholskiego, jakby wszyscy tyle co On zrobili dla bluesa w Polsce, to dzi? by?oby o niebo lepiej. Ale chyba niestety za d?ugo Polska by?a w niewoli, pod zaborami i wyssali?my z mlekiem matki podej?cie do spraw, ?e rz?dz?cy to s? z?e osoby, napuszczone przez inne narody itp teksty /aha zaznaczam, ?e politycznego zdanie nie mam i nie rozr??niam Po od PiS, wi?c nie mieszajcie polityki, bo ja si? na tym nie znam - to tak na marginesie/


Marku - daj szanse PSB rehabilitacji - je?li uwa?asz ?e umiesz lepiej od S?awka prowadzi? PSB, wst?p do nas ... pami?taj czym wi?cej nas b?dzie tym lepiej !


to chyba tyle :)

Pozdrawiam Was.


edit:
Marek Wojtowicz pisze:Z?a droga jest z?a drog? S?awek. Sze?c nie r?wna si? siedem to nowa matematyka S?awek. W swoim tek?cie nie obrazi?em ca?ej polski wska? takie miejsce - to tw?j przepraszam za wyra?enie "be?kot" kolego. Co kryjesz, co niby mamy odpuszcza?. nie ma nic do odpuszczania - z?a droga jest z?? drog?. Wypowied? prezesa to nie ironia to patologia- zachowanie patologiczne.
Masz du?? ?atwo?c S?awek w usprawiedliwianiu tandetnego zachowania. Co? nie tak. S?awek jak lubisz bluesa nie pakuj go do wi?zienia. To jest wolna muzyka powtarzam wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PSB to stowarzyszenie, przynale?? do niego ludzie, kt?rzy potrafi? podejmowa? decyzje, w?a?nie Ci ludzie postanowili zostawi? S?awka jak prezesa, dlaczego, mo?e dlatego ?e jako jedyny ze starego zarz?du chcia? zmian, nie wiem ? , jest to stowarzyszenie i pewne decyzje s? jawne dla cz?onk?w.
PSB jest stowarzyszeniem, nikogo nie zmuszaj?cym do przynale?no?ci, PSB niechce zmonopolizowa? rynku muzycznego - chcemy tylko dzia?a?.

Ja przed przyst?pieniem s?ysza?em r??ne opinie kilka os?b mi m?wi?o ?e 'to dno', ale nikt mi nie poda? konkretnego przyk?adu,

Marku podaj prosz? kilak przyk?ad?w ?e PSB to instytucja nie godna szacunku, a przewodnicz?cy jest - tak z?? osob? jak piszesz w tych postach
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Sław » lutego 23, 2007, 9:39 pm

Eh... widz?, ?e niekt?rym to trzeba jak krowie na rowie...

Marek Wojtowicz pisze:Z?a droga jest z?a drog? S?awek.


Chodzi?o mi o to Marku, ?e je?li mam wybra? czyimkolwiek zdaniem z?? drog?, a nie znaj?c innej uznaj? j? za najlepsz?, to wol? j? ni? bierno??.


Sze?c nie r?wna si? siedem to nowa matematyka S?awek.

Chodzi?o mi o to, ?e skoro w zarz?dzie jest demokracja, to przy podejmowaniu decyzji ma zdanie wi?kszo??, st?d fakt ?e jedna osoba zosta?a nie ma znaczenia. Chyba, ?e si? jej nienawidzi...

W swoim tek?cie nie obrazi?em ca?ej polski wska? takie miejsce - to tw?j przepraszam za wyra?enie "be?kot" kolego.


A czy ja pisz?, ?e obrazi?e? ca?? Polsk???!
Pisz? o scenie bluesowej. To, ?e nie u?ywasz nazwisk, czy nazw, to ?aden argument. Tw?j tekst odnosi si? w oczywisty spos?b do polskiej sceny bluesowej, szczeg?lnie tej cz??ci, kt?ra korzysta z element?w rocka. Piszesz "Taki wyp?aszczony blues to rock na schemacie bluesa". Piszesz te? - powszechne jam session, na kt?rym nie mo?e brakn?? piwa, cygaret?w' Sweet Home Chicago i Hoochie Coochie Man - uff!!! Tandeciarstwo made in Poland. S?dz?, ?e czas na inny kierunek, mo?na by odej?? od stetrycza?ych schemat?w emocjonalno-piosenkarsko-rockma?skich w stylu p?aski pseudoblues.

Powiedz mi, ile znasz zespo??w w Polsce, kt?re graj? muzyk? zahaczaj?c? o rocka? Sk?d te zespo?y, ci muzycy maj? wiedzie?, ?e nie graj? pseudobluesa? Czy dajesz cho?by cie? nadzei, ?e korzystaj?c z element?w rocka mo?na gra? bluesa? Bo jak nie to wszystkie graj? pseudobluesa. A jak graj? to wszystkie obra?asz.
J. J. Band, Obstawa, Kulisz, Kasa Chorych, ?cigani, NZB, Devil Blues, Blueszcz Blues Band, Free Blues Band, Boogie Chili, Green Grass, Si?dma W Nocy... d?ugo mam jeszcze wymienia?. Powiedz, ?e wymienione zespo?y nie graj? pseudobluesa, a je?li nie to je obrazi?e?.
Piszesz: W du?ej wi?kszo?ci to, co s?ysz? to po prostu piosenka z refrenem na schemacie bluesa pozbawiona skali bluesowej (blue note), nazwana "bluesem" - no i co? Nawet tak pi?kny utw?r jak The Rainbow Romka Puchowskiego ju? jest tylko pseudobluesem...


No i poza tym obrazi?e? mnie pisz?c o mojej wypowiedzi per "be?kot" - du?o bardziej, ni? S?awek W. pisz?c "P?aski"
S?awek jak lubisz bluesa nie pakuj go do wi?zienia. To jest wolna muzyka powtarzam wolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry, ale nie wiem, o co ci chodzi. Jestem tym zm?czony. Nie chc? wiedzie?.
:?
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 10:07 pm

"Be?kot" S?awek odnosi sie do twojej wypowiedzi, a nie do twojej osoby, to po pierwsze. Je?li umiesz rozdzieli? zachowanie od osoby to zrozumiesz t? kwesti?. Ju? przytoczy?em wcze?niej argumenty, ?e PSB nie budzi mojego zaufania, nie tylko ze wzgled?w osobistych. To wy sami powtarzacie, ?e wychodzicie z marazmu (audycja Feelin' The Blues) zatem powinni?cie wiedzie? co doprowadzi?o do tego. Czy kto? z was w ko?cu odpowie. Chyba nie sta? was na to.

Mo?e warto zada? pytanie:

Kogo PSB wypromowa?o z polskich naszych muzyk?w w tym okresie tzw.marazmu?

Ustanowi?o dzie? bluesa PSB - to kpina. ?eby ustanowi? dzie? bluesa nie potrzeba PSB. Ja si? spotkam z Kowalskim, Wale?dziakiem, Pa?dziochem i ustalimy na przyk?ad, ?e dzie? bluesowy to 25.04. Co wy na to? mo?e tak by? ?

Jeszcze nie zaczeli?cie a ju? m?wicie o kulminacji (16 wrze?nia) koledzy, troch? za szybko. Zastan?wcie si? nad tym 25.04 jako dzie? bluesa - to s? moje imieniny. Na razie
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 23, 2007, 10:21 pm

Tak sobie my?l? odno?nie wypowiedzi S?awka Turkowskiego. On woli i?? z?? drog? niz sta? w miejscu. Z?a droga kolego to cofanie si? - S?awku !!!!!. To jaka? monstrualnie tragiczna sytuacja.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Michał » lutego 23, 2007, 10:53 pm

nie b?d? rozpoczyna? nowej dyskusji tutaj http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=6116 ale kr?tko. PSB REKOMENDUJE chyba nie znasz Marku co dok?adnie ma oznacza? ten znak. PSB nikogo nie b?dzie namawia?o do umieszczanie tego znaku na w?asnych 'produktach',
jest to dobrowolne wola obu stron. Mam wra?enie ?e Twoja duma, jest powy?ej, ?e nie mo?esz si? otrz?sn?? po artykule, ba wr?cz sprostowaniu, kt?re S?awek Umie?ci? na ?amach TB w ostatnim numerze. A tekst, kt?ry napisa?e? w nowym temacie jest oszczerstwem !

"co za tym idzie mo?e prowadzi? do por??nienia ?rodowiska bluesowego."
z tego co mog? tutaj przeczyta? to ju? od dawna jest podzielone, i niechce si? co najgorsze po??czy? w ca?o??.

"Poza tym taka rekomendacja mo?e sie ?atwo przerodzi? w dyskryminacj?."
dyskryminacja, jak? dyskryminacje, czy PSB kogo? dyskryminuj?


Sko?czmy ta dyskusj?, bo ona do niczego nie prowadzi !

Zapewniam Ci? ?e w PSB jestem od niedawna, ale jak uka?e si? Twoja p?yta, na pewno na ok?adce nie b?dzie mowy o znaku PSB - o tym mog? Cie zapewni?. Wi?c o w?asn? tw?rczo?? si? nie obawiaj.


Muzyka ma ??czy? a nie dzieli?.....
..... co najciekawsze czyje si? jak dziecko we mgle, po cholera ja si? pcha?em w muzyk?, nie mog?em zosta? maniakiem filmowym, tak nikt sobie w gard?a nie pluj? !!!

A je?li Marku chcesz co? dopisa? to na prva, bo ten temat nie dotyczy k??tni PSB z Markiem Wojtowiczem.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Sław » lutego 24, 2007, 9:48 am

Marku Wojtowiczu. Jak czytam takie posty to tak mi opadaj? r?ce… tak mi si? ju? nic nie chce… takiego ?api? do?a, ?e mam ochot? rzuci? ca?ego tego cholernego bluesa w diab?y, zapomnie? o nim jak najszybciej. Co ty cz?owieku chcesz rozlicza?, kogo? Za co? Po diab?a patrze? w przesz?o??, co za paranoja. Ro?nie nam bluesowy Macierewicz.

Marazm? Tak, by? marazm. Dlaczego? Dlatego, ?e wi?kszo?? cz?onk?w nie chcia?a nic robi?, nie mia?a pomys?u, zapa?u, bo jak kto? ju? chcia? przyst?pi? do PSB to ju? zastawa? apati?, niewiar?, ?e mo?na co? zmieni?, bo zewsz?d otaczali go ludzie, kt?rzy m?wili „nie! Nic z tego nie wyjdzie. Nic si? nie dzieje”. Zarz?d nie by? bez winy, zarz?dowi si? nie chcia?o, mia? wa?niejsze sprawy, by? rozsypany po ca?ej Polsce… Ale teraz jest inny zarz?d. I nowi ludzie, kt?rym si? chce. To ja m.in. by?em w poprzednim zarz?dzie, to na mnie wylewasz kube? pomyj, to mnie mieszasz z b?otem, kiedy wy?miewasz pomys? dnia bluesa.

Dzie? bluesa! Ten pomys? zrodzi? si? w mojej g?owie. To mia?o by? ?wi?to ludzi bluesa. My?la?em, ?e to nas, ludzi bluesa zjednoczy, to mia?a by? wsp?lna feta. Mieli?my (ludzie kochaj?cy bluesa, nie PSB) pokaza?, ?e jest nas wielu, ?e w ka?dym wi?kszym mie?cie zapali si? bluesowe ?wiate?ko, ?e poka?emy ?wiatu, ?e blues w tym kraju ma wielotysi?czn? rzesz? fan?w. To by? doskona?y spos?b, by media zwr?ci?y na bluesa uwag?. Jak dziennikarze za?api?, ?e to nie jest margines zaczn? przychylniej i cz??ciej o tym pisa?. Jak zaczn? pisa?, wi?cej ludzi b?dzie pr?bowa? robi? koncerty, ?atwiej b?dzie znale?? sponsora, ?atwiej b?dzie wi?c zaprosi? obcego artyst?, w?r?d fan?w pojawia? si? b?d? cz??ciej znakomici arty?ci (czysto statystyczny zwi?zek)… Mo?e to nie zadzia?a idealnie za pierwszym razem, ale sukcesywnie b?dzie skutkowa?.

I co? G?wno. Pech chcia?, ?e wa?na impreza w Kra?niku pad?a organizacyjnie, pech chcia?, ?e pad?o WBN, te? nie z naszej winy. Nawet Ostr?w, na kt?ry tak bardzo liczy?em prawie nic nie zrobi?, bo dwaj ojcowie bluesa s? por??nieni. Polskie piekie?ko. Nie pomog? ci, bo nie ja to wymy?li?em, bo by?bym tylko wsp??partnerem. Media si? zainteresowa?y, udziela?em np. wywiadu dla radiowej tr?jki, tylko ?e niewiele mog?em powiedzie? o koncertach. Dlaczego? Bo w tym kraju jest wi?kszo??, kt?ra woli jak ty szukasz dziury w ca?ym, niszczy?, dopieprza? komu?, drwi?, zamiast zakasa? r?kawy i co? zrobi?. A jak ju? co? robi? to musz? sami, byle nie razem. Bo nie mog? przecie? podpisa? si? pod czym? co robi instytucja. Bo by udowodnili, ?e si? mylili, ?e co? mo?na jednak zrobi?.

Zamyka? bluesa za kratkami. Co za brednie.
Chcesz wiedzie? dlaczego powsta? znak PSB rekomenduje. Bo chcieli?my pomin?? interpretacj? znaku PSB jako zwyk?ego logo medialnego, bo cz?sto sponsorzy si? na to nie zgadzaj?.
Jakie por??nienie ?rodowiska! Puknij si? w czo?o. To ty dzielisz bluesa na bluesa i pseudobluesa, to nie PSB chce zamkn?? bluesa w stylistyce lat 30-tych XX wieku, to nie PSB szydzi z piosenek z refrenami. Czy kt?ry? z zespo??w, kt?ry ma logo PSB jest napi?tnowany, albo mo?e pyszni si? jak paw? To s? twoje chore fanaberie.

Ale mam do?a nie tylko dlatego, ?e czytam kretynizmy (przypomn?, ?e ci? nie obra?am). Mam do?a, bo czuj? si? jak w matrixie. Ludzie, czy kto? czyta te posty?! Czy kto? widzi, ?e to jest zwyczajnie chore? Wygl?da na to, ?e nie. Bierno?? nasz? drug? natur?. Wygl?da na to, ?e to ja jestem oszo?omem, a Marek Wojtowicz odkrywa tajny spisek zniewolenia bluesa, tajny spisek ohydnej macki o?miornicy zwanej PSB. Nic nie ukryje si? przed hiszpa?sk? inkwizycj?. 1000 zarejestrowanych u?ytkownik?w, kilkaset wej?? dziennie i nikogo to nie obchodzi. Wszyscy milcz?co aprobuj? t? paranoiczn? logik?? Zreszt? prze?y?em to ju? kilka razy.
Dochodz? do przykrego wniosku… Po jak? choler? ja anga?uje swe si?y, od prawie 7 lat tydzie? w tydzie? je?d?? do radia i nie bior? za to z?ot?wki, po diab?a od 3 lat robimy w ramach PSB z ch?opakami imprezy?.. Po to by przy milcz?cej aprobacie jaki? fanatyk niszczenia wmawia? mi, ?e chc? uwi?zi? bluesa w klatce, ?e to co robi?em to by? trup i ?mierdzi od niego.

Sk?adam bro?. Poddaj? si?. Marku, triumfuj! Z?ama?e? mnie. Napisz te? list protestacyjny o zamkni?ciu Feelin’ The Blues, WBN, ka?dej dzia?alno?ci zwi?zanej z PSB.
Niech ?yje wolny blues!
Id? do diab?a…
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 24, 2007, 10:12 am

My?l? sobie, ?e kto? w ko?cu co? powiedzia? ze strony PSB. Mo?na S?awku odebra? tw?j post jako co? co wynika ze strasznej frustracji. Ja wiem ?e ty chcia?e? dzia?a? ale w jakiej atmosferze. Tylko bez histerii!!!!!!!! Blues w Polsce wymaga oczysczenia, ?rodowisko jest kompletnie sk??cone. PSB nic nie robi?o w tym kierunku przez lata. Bierno?? si? przyczyni?a do tego. Traktuj? twoj? wypowied? jako dzia?acza kt?ry pad? ofiara PSB. Zacznij dzia?a? gdzie? indziej, bo sie ch?opie zmarnujesz w tym PSB, we? ze soba tych m?odych koleg?w. Te epitety pod moim adresem daruj sobie, nie jestem twoim wrogiem, ani wrogiem kogokolwiek. Ja s?dz?, ?e jednak przesz?o?? stale si? ci?gnie za wami, dlatego - rachunek sumienia jest potrzebny. Wyprojetktowa?e? na mnie wiele swoich problem?w, a to dlatego, ?e do tej pory nikt nie m?wi? o tym wprost. W tej wypowiedzi wci?gn??e? wiele w?tk?w. Zadaj te pytania Prezesowi PSB. Skieruj nie do mnie te kwestie tylko do tego, kt?ry jest odpowiedzialny za PSB i marazm.
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

Postautor: Michał » lutego 24, 2007, 12:23 pm

Traktuj? twoj? wypowied? jako dzia?acza kt?ry pad? ofiara PSB.

to jest bardzo dobra teoria ! czy Twoim zdaniem PSB ma zosta? rozwi?zane, co to zmieni w Polsce. Zmienisz swoje zdanie na tematy p?asko?ci bluesa w naszym kraju. Czy zaczniesz docenia? to co robi? S?awek Wierzcholski czy inni ludzie PSB ?
NIE !!

Moim zdaniem ?al ci d... ?ciska. A Twojej posty Marku obra?aj? ludzi zwi?zanych z PSB. Forum to nie jest miejsce, gdzie wypisuje si? takie rzeczy.


A og?lnie w 100% zgadzam si? z wypowiedz? S?awka Turkowskiego.


dzi?kuj?, tyle tutaj !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: eBlues » lutego 24, 2007, 1:00 pm

Przygldam sie PSB?od kilku lat z nadziej e pomoe co zmieni w naszym smutnym wiatku bluesowym. Przyznam, e straciem ju nadziej. Ale teraz widz, e wzili si za to ludzie peni energii, zapau i z pomysami.
Moe by z tego chleb. Dajmy modym ludziom szans.
W tym kontekcie zupenie nie rozumiem stanowiska Marka. Rozumiem, e mona by niechtnym takim inicjatywom, ale to co on przedstawia to jaka bezinteresowna nienawi. O co chodzi? Podpisane to wszystko religijnym mottem. Jako mi to wszystko nie pasuje.
Przypomina mi to nieco wypowiedzi naszych polityk?w spod znaku IV RP.

eBlues z Tarnowa
eBlues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 12:08 pm

Postautor: Maniol HIGHWAY » lutego 24, 2007, 1:04 pm

ALE JAJA, NIEWIELE W TYM WSZYSTKIM MUZYKI, ALE JAJA PRZEDNIE :twisted:

nie chc? si? wtr?cac, bo pewnie ka?dy z Was ma swoje racje, ale ca?a ta sytuacja przypomina piaskownic?.

Szkoda tylko, ?e takie wa?nie nie bardzo s?u?? muzyce, bo to chyba o ni? tutaj chodzi??? no a mo?e si? myl?...
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: bartic » lutego 24, 2007, 1:16 pm

panie michale, powiniene? podpisywa? swoje posty, no chyba, ?e przemawiasz w imieniu PSB, to o zgrozo...

-i s?awek, i marek maj? racj? i si? myl?. najlepsze, ?e naprzemiennie. prawd? jest (intersubiektywn?, a jak?e), ?e PSB zacz?? tr?ci? smrodem jaki? czas temu, przesta? by? brany na powa?nie, a czasami i z odraz?. prawd? te? jest (w mniemaniu nowego zarz?du), ?e postanowiono zmieni? t? z?? sytuacj?. bo gdyby poprzednia nie by?a z?a, to by nikt tego nie chcia? zmienia?, prawda?

-nie mo?na jednak dobija? cz?owieka, kt?ry chce wsta?. tak samo nie mo?na twierdzi?, ?e PSB nie chce si? zmieni?. nale?y da? szans? i wiar? w te twierdzenia. poprostu obserwujmy, poczekajmy. nie zak?adajmy z g?ry, ?e si? nie uda. mo?e w PSB wst?pi?a nowa si?a, nowe pomys?y (osobi?cie 'dzie? bluesa' uzna?em za ciekawy medialnie, cho? sztampowy, pomys?)

-nikt nie ma monopolu na wizj? bluesa w polsce. pan panie marku te? nie.

-a teraz podziel? si? swoj? wiedz?, za kt?r? bior? niez?? kas?...
drogie PSB. zmiana wizerunku ze z?ego na zadowalaj?cy jest bardzo trudna i monotonna. tak samo utrzymanie wizerunku odzyskanego. zmiana wizerunku z dobrego na tragiczny mo?e nast?pi? natychmiast, bez wi?kszego wysi?ku. takie jest prawo image'u. wi?c je?li chcecie si? zmieni? na lepsze (w oczach innych ludzi), musicie najpierw stworzy? jasne i precyzyjne ramy swojej dzia?alno?ci i filozofii/wizji ?wiata, a nast?pnie w spos?b sp?jny, jednolity i zrozumia?y - komunikowa?. niestety, narazie ka?dy z was m?wi po swojemu, nie wiadomo, czy w swoim czy w PSB imieniu, w spos?b bardzo niepo??dany (chyba, ?e taki styl komunikacji za?o?ycie). bo czy chcecie, czy nie, te zasady dotycz? tak samo jednego cz?owieka, firmy, stowarzyszenia, partii czy ca?ego pa?stwa. wi?c po zrobieniu powy?szego, radzi?bym wybra? jedn?/grup? os?b, kt?re b?d? w sp?jny spos?b wypowiada? si? w imieniu PSB. bo komunikacja z ca?ym waszym otoczeniem/?rodowiskiem, b?dzie waszym obowi?zkiem... mo?na zacz?? od dodania linku do forum na waszej stronie... i do innych forum te?, rzecz jasna

dlatego te?, drogi michale, takie rozmowy s? jak najbardziej na miejscu, a to forum jest do tego miejscem prawie ?e idealnym... dlatego te?, podpisuj si? pod swoimi postami...

pozdrawiam was serdecznie i ?ycz? PSB rozwoju

bartic vel bart?omiej czerniak - corporate identity.public relations
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 24, 2007, 2:09 pm

S?awek Turkowski pisze:Dzie? bluesa!

I co? G?wno. Pech chcia?, ?e wa?na impreza w Kra?niku pad?a organizacyjnie, pech chcia?, ?e pad?o WBN, te? nie z naszej winy. Nawet Ostr?w, na kt?ry tak bardzo liczy?em prawie nic nie zrobi?, bo dwaj ojcowie bluesa s? por??nieni. Polskie piekie?ko.Id? do diab?a…



Witaj S?awku! Chcia?bym wyja?ni? tylko "Dzie? Bluesa". Nie pami?tam ju? dok?adnie ca?ej tej sytuacji. W ka?dym razie jak wiesz, wycofali?my si? z organizacji koncert?w w Ostrowie, na wskutek pewnych nieprzyjemnych sytuacji kt?re spotyka?y nas na ka?dym kroku, a Anna przyp?aci?a to ci??k? depresj? (bo w?a?nie Ona by?a organizatorem koncert?w) i w efekcie odrzuci?a bluesa na d?ugie miesi?ce. Ostatni spektakl "Blues Na Klubowej" to Martyna Jakubowicz a mia?o to miejsce 19-maja. Tak ?e nie by?o ju? mo?liwo??i zorganizowania czegokolwiek. Jednak ze swojej strony powiedzi? musz?, ?e nakr?cali?my w mojej audycji "Dzie? Bluesa" do granic mozliwo?ci. By?em w?wczas w sta?ym kontakcie ze S?awkiem Wierzcholskim oraz Andrzejem Matysikiem. Na wysoko?ci zadania stan?? Tomek Marek w?a?ciciel Fanaberii i przygotowa? konert formacji "Krock", a p??niej do p??nych godzin nocnych, przy szczelnie wype?nionej sali, trwa? jam session z udzia?em wielu muzyk?w nie tylko z Ostrowa. My?l? S?awku ?e naprawd? godnie uczcili?my "Dzie? Bluesa" traktuj?c to w kategoriach Wydarzenia.

Slawek Turkowski pisze: Nawet Ostr?w, na kt?ry tak bardzo liczy?em prawie nic nie zrobi?, bo dwaj ojcowie bluesa s? por??nieni. Polskie piekie?ko. Nie pomog? ci, bo nie ja to wymy?li?em, bo by?bym tylko wsp??partnerem. Media si? zainteresowa?y, udziela?em np. wywiadu dla radiowej tr?jki, tylko ?e niewiele mog?em powiedzie? o koncertach. Dlaczego? Bo w tym kraju jest wi?kszo??, kt?ra woli jak ty szukasz dziury w ca?ym, niszczy?, dopieprza? komu?, drwi?, zamiast zakasa? r?kawy i co? zrobi?. A jak ju? co? robi? to musz? sami, byle nie razem. Bo nie mog? przecie? podpisa? si? pod czym? co robi instytucja. Bo by udowodnili, ?e si? mylili, ?e co? mo?na jednak zrobi?.


Na tym koncercie byli?my w?a?nie z Benkiem i ?wietnie si? bawili?my. Piszesz: "a ju? jak co? robi?, to musz? sami, byle nie razem"
Wy?ej wyt?umaczy?em dlaczego nie zorganizowali?my koncertu i mysl? ?e doskonale mnie rozumiesz. Byli?my ju? poza tym wszystkim.
Nie mog? si? wypowiada? za Benka, ale by?o to tu? przed Jimiway Blues Festiwal, a przecie? doskonale si? orientujesz ile to wymaga po?wi?conego czasu i przygotowa? wszystkiego w najdrobniejszych szczeg??ach.
Jestem jednak przekonany, ze "Dzie? Bluesa" w Ostrowie zosta? godnie reprezentowany, a ilo?? publiczno?ci zebranej w Fanaberii, ?wiadczy?a sama za siebie. I za to Wielkie Dzi?ki dla Tomka Marka i Jego Ekipy!!!

Napisa?e? te?: "Polskie Piek?o. Id? do diab?a". S?awku! My w?a?nie z Ann? tak zrobili?my w kwestii organizacji koncert?w. I chyba jest to nasz b??d. Nale?a?o nie patrz?c na to co si? dzieje, robi? dalej swoje. Ale mo?e w?a?nie w tamtym momencie, byli?my tak bezsilni, jak Ty czujesz si? teraz.
Nie raz tu w?asnie na forum kt?re sami stworzyli?my byli?my cz?sto winowajcami wszelkiego z?a, kt?re tutaj zosta?o napisane w postach przez uzytkownik?w. Niejednokrotnie sami byli?my pomawiani i oskar?ani. A przecie? wystarczy?o nacisn?? guzik i wysadzi? wszystko w powietrze. Tak si? jednak nie sta?o, a dlaczego? To forum istnieje prawie trzy lata. I dzi? nie jest to ju? prywatne forum Jerzyk?w. To forum tworz? Ludzie, nie my sami. Dziennie zagl?da tutaj oko?o 1200 Os?b. A zauwa? S?awku, ?e pojawia si? w tym tylko 200 uzytkownik?w zarejestrowanych, z czego dziennie aktywnych jest tylko 20% Forumowicz?w. Zobacz ile czasu potrzeba by?o, cierpliwo?ci i konsekwencji w dzia?aniu, aby na www.blues.com.pl, po trzech latach, pisa?o dziennie tylko 20 Os?b. Nie ukrywam jednak, ?e jestesmy z tego bardzo dumni. Ale kosztowa?o nas to r?wnie? du?o wysi?ku, nerw?w i determinacji. A pisz? to wszystko dlatego, ze chcia?bym odnie?? si? do PSB, gdzie prosicie o rady, opinie, w li?cie otwartym.
Z pewno?ci? nie b?dzie ?atwo odbudowa? wizerunku Stowarzyszenia. Przed Wami d?uga i mozolna droga. Mam jednak nadziej? i ?ycz? z ca?ego serca, aby wszystko si? uda?o. Najwazniejsze aby zaskarbi? sobie pe?ne zaufanie sympatyk?w bluesa, a co za tym idzie, nale?y pokaza? rzeczywist? prac? i pierwsze sfinalizowanie inicjatyw, kt?re w pe?ni korespondowa? b?d? z deklaracjami nowego Zarz?du PSB. W?wczas b?dzie du?o ?atwiej pozyska? nowych cz?onk?w. Ludzie s? wstrzemi??liwi z entuzjastycznymi recenzjami na bazie deklaracji.
S?dz? jednak ?e kiedy dzia?ania Stowarzyszenia b?d? wprowadzone w ?ycie i w pe?ni odczuwalne z pozytkiem dla Polskiej Sceny Bluesa (w szerokim tego s?owa znaczeniu), Ludzie sami b?d? pisa? do Was, ?e chc? wst?pi? w szeregi PSB i my?l?, ?e tak si? stanie. Wtedy dopiero powoli nast?powa? b?dzie integracja naszego ?rodowiska, rzeczywi?cie dzi? bardzo podzielonego.

?ycz? Wam bardzo du?o cierpliwo?ci i konsekwencji w dzia?aniu, bo tylko wtedy mo?ecie odnie?? sukces, ale my?l? ?e tak w?asnie b?dzie.
A najwa?niejsze, aby wszystkich Artyst?w traktowa? r?wno bez wzgl?du na Ich pogl?dy. Bo nazwa PSB, to Polskie Stowarzyszenie Bluesa i ufam, ?e takim b?dzie w istocie.

Andrzej Jerzyk.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: lauderdale » lutego 24, 2007, 3:39 pm

Maniol HIGHWAY pisze:ALE JAJA, NIEWIELE W TYM WSZYSTKIM MUZYKI, ALE JAJA PRZEDNIE :twisted:

nie chc? si? wtr?cac, bo pewnie ka?dy z Was ma swoje racje, ale ca?a ta sytuacja przypomina piaskownic?.

Szkoda tylko, ?e takie wa?nie nie bardzo s?u?? muzyce, bo to chyba o ni? tutaj chodzi??? no a mo?e si? myl?...


Piaskownica .
I dowod na to, ze mozna grac i to niezle , ale w glowie miec
naeane.
Kazdy ma swoje racje.... zywnosciowe.
Dobrze chociaz ze Wierzcholski w te bzdury sie nie bawi tutaj.
Nie jestem jego fanem ale za to to ma plusa.
STOWARZYSZENIE pomyslcie o tym Panowie.
Od slowa TOWARZYSTWO.

Pozdrawiam wszystkich razem, kazdy z Was robi cos dobrego dla muzyki Blues , ale drogi sa rozne i trzeba to zaakceptowac.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Sław » lutego 24, 2007, 3:42 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
?ycz? Wam bardzo du?o cierpliwo?ci i konsekwencji w dzia?aniu, bo tylko wtedy mo?ecie odnie?? sukces, ale my?l? ?e tak w?asnie b?dzie.
A najwa?niejsze, aby wszystkich Artyst?w traktowa? r?wno bez wzgl?du na Ich pogl?dy. Bo nazwa PSB, to Polskie Stowarzyszenie Bluesa i ufam, ?e takim b?dzie w istocie.

Andrzej Jerzyk.


Witam!
Andrzeju, dzi?kuj? za szczer? i ?yczliw? odpowied?. To co zostawi?e? w cytacie jest dla mnie wielce cenne.

Po pierwsze zaznaczam, ?e m?wi? tylko w swoim imieniu, nie jestem cz?onkiem zarz?du PSB, ale jestem z nim zwi?zany... powiedzia?bym sercem i nadziej?.


M?j post by? nadmiernie emocjonalny, wi?c przedstawi?em spraw? zbyt jednostronnie. Pomin??em te warto?ciowe rzeczy, kt?re si? dzia?y. Laubo, Cz?stochow?, Mi?sk, Kielce, nie doceni?em r?wnie? Ostrowa. Pewnie, nie by?o tak ?le!
Ale by?oby znacznie lepiej gdyby nie by?o niepotrzebnych swar.
Dlatego ufam, ?e w tym roku wsp?lnymi si?ami zrobimy wi?cej. Ca?y czas pisz? tylko w swoim imieniu. Tak mi si? marzy ?wiat bluesowy bez wa?ni...
Pewne rzeczy wzi??e? do siebie, a zupe?nie niepotrzebnie.
Ale tak ju? jest, wi?c je?eli ci? urazi?em to przepraszam.
Od zmian w PSB min??o zaledwie dwa miesi?ce, a to naprawd? niewiele. Nie obserwujcie tylko dzielcie si? radami. Cz?onkowie PSB to te? tylko ludzie, mog? si? myli?, mog? pope?nia? b??dy, mog? mie? momenty zw?tpienia. Im wi?cej niech?ci tym gorzej. Im wiecej ?yczliwo?ci tym ?atwiej.


Jeszcze raz dzi?kuj? i pozdrawiam S?awek
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 24, 2007, 3:53 pm

S?awek Turkowski pisze:Pewne rzeczy wzi??e? do siebie, a zupe?nie niepotrzebnie.
Ale tak ju? jest, wi?c je?eli ci? urazi?em to przepraszam.


W ?adnym razie S?awku. Chcia?em tylko przekaza? wszem i wobec, ?e 16-wrzesnia w Ostrowie, by? Dniem Bluesa.
Wiesz jak to jest, to taka nasza Ostrowska duma, bez wzgl?du na antagonizmy.
My mamy swoje audycje i tam promujmy Polskie takt?w dwana?cie, co zreszt? robimy w naszych programach nader cz?sto.

Pozdrawiam Serdecznie S?awku!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Sław » lutego 24, 2007, 3:55 pm

Niech i tak b?dzie w tym roku!
To do us?yszenia w poniedzia?ek. :)
Pozdrawiam S?awek
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Michał » lutego 24, 2007, 4:22 pm

bartic pisze:panie michale, powiniene? podpisywa? swoje posty, no chyba, ?e przemawiasz w imieniu PSB, to o zgrozo...


nie jestem w zarz?dzie PSB i nie mam prawa pisa? w imieniu ca?ego stowarzyszenia, pisz? we w?asnym imieniu. Zauwa? co pisz? pod moimi postami: Micha? Or?owski - podpisuje si? pod ka?dym moim tekstem.


Pozdrawiam ;)
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: nano » lutego 24, 2007, 4:45 pm

Marek Wojtowicz pisze:"Be?kot" S?awek odnosi sie do twojej wypowiedzi, a nie do twojej osoby, to po pierwsze. Je?li umiesz rozdzieli? zachowanie od osoby to zrozumiesz t? kwesti?.


mo?e ja jestem jaki? g?upi, ale je?li Ty potrafisz rozr??ni? zachowanie od osoby, to znaczy nie uto?samia? zachowania z osob?, to jeste? sporo g?upszy i tej kwestii na pewno nie zrozumiesz. jak mo?na wypisywa? podobne idiotyzmy???


Marek Wojtowicz pisze:ju? przytoczy?em wcze?niej argumenty, ?e PSB nie budzi mojego zaufania, nie tylko ze wzgled?w osobistych.


ale kogo to obchodzi, co ty tam sobie my?lisz !!! ? raz piszesz, ?e blues jest p?aski, bo zawiera wstawki z rocka, a w innych postach zachwycasz si? tym, ?e w bluesie zawarte s? elementy soul i funky - we? si? w ko?cu zastan?w kole?

Marek Wojtowicz pisze:To wy sami powtarzacie, ?e wychodzicie z marazmu (audycja Feelin' The Blues) zatem powinni?cie wiedzie? co doprowadzi?o do tego. Czy kto? z was w ko?cu odpowie. Chyba nie sta? was na to.


ale komu maj? si? t?umaczy? - Tobie? a niby dlaczego?

Marek Wojtowicz pisze:Mo?e warto zada? pytanie:

Kogo PSB wypromowa?o z polskich naszych muzyk?w w tym okresie tzw.marazmu?


a ty kogo wypromowa?e?? poza sob? oczywi?cie - no mo?e wyt?umacz si? i bez histerii !!!! co zrobi?e? przez te wszystkie lata poza brzd?kaniem

Marek Wojtowicz pisze:Ustanowi?o dzie? bluesa PSB - to kpina. ?eby ustanowi? dzie? bluesa nie potrzeba PSB. Ja si? spotkam z Kowalskim, Wale?dziakiem, Pa?dziochem i ustalimy na przyk?ad, ?e dzie? bluesowy to 25.04. Co wy na to? mo?e tak by? ?


a kto mia? to ustali? - jaka organizacja mia?a to w/g ciebie zrobi? - ksi?dz prymas? ksi?dz dyrektor? PiS? - jaka organizacja jest w?adna ?

Marek Wojtowicz pisze:Jeszcze nie zaczeli?cie a ju? m?wicie o kulminacji (16 wrze?nia) koledzy, troch? za szybko. Zastan?wcie si? nad tym 25.04 jako dzie? bluesa - to s? moje imieniny. Na razie


zapisz sie do PSB zosta? cz?onkiem zarz?du, a prawdopodobnie twoja propozycja zostanie rozpatrzona, na dzie? dzisiejszy twoje zdanie na ten temat nikogo nie obchodzi, r?wnie dobrze mo?esz sobie pomstowa? , ?e dzie? kobiet jest 8 marca, napiszdo sejmu, ?e ci nie pasuje 8 marca i ?eby koniecznie zmienili

i jeszcze jedno - wierz sobie w co chcesz i r?b co chcesz, ale bardzo ci? prosz? wywal tego boga z siga, bo mnie to wnerwia - zachowujesz si? jak ?wiadek jehowy kt?ry mi w?azi do domu, jak bed? ciekawy w co wierzysz, to si? ciebie zapytam na razie mnie to nie obchodzi i nie ?ycz? sobie przekazywania tu jaki? tre?ci religijnych
nano
 

Postautor: Marek Wojtowicz » lutego 24, 2007, 5:17 pm

KIEDY B?G JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU WSZYSTKO JEST NA W?A?CIWYM MIEJSCU. ?W. AUGUSTYN
Kiedy Bóg na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu. Św. Augustyn

www.marekwojtowicz.eu
www.gospelblues.eu
Marek Wojtowicz
bluesman
bluesman
 
Posty: 373
Rejestracja: maja 19, 2006, 3:04 pm

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości

cron