Barwa G?osu w muzyce.

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Postautor: hapszy » lutego 21, 2006, 5:59 pm

margot pisze:Nie chc? tutaj ujmowa? si? za the Darkness, bo nie przepadam za nimi, ale ich kiczowaty styl i histeryczna stylizacja s? ?wiadom? parodi? rocka i hairmetalu z lat 80-tych, wi?c g?os wokalisty jest jakby cz??ci? tej konwencji i s?u?y jakiemu? celowi. Tak mi si? wydaje ;)


Parodia parodii bym powiedzia?a. Tak ?a?osna, ?e a? mnie ?mieszy - ?a?osne :).

B&B pisze:Ale jeden, zagraniczny dla bezpieczenstwa :), przyklad podam: Beth Hart - nie podoba mi sie, bo za piskliwy, drzacy i przeklina bez sensu, choc muzyka calkiem OK.


Fakt, przeklina bez sensu. Ale ja z kolei lubi? ten pazur drapi?cy w jej g?osie, w szczeg?lno?ci na "Live At Paradiso", bo te studyjne, to takie troch? bezp?ciowe s?.

Pozdrawiam Manniaka Ciemniaka :), ja z tych, co akceptuj? wokale kobitek, ale Ty pewnie o tym wiesz.
Awatar użytkownika
hapszy
blueslover
blueslover
 
Posty: 565
Rejestracja: września 29, 2005, 12:49 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław

Postautor: Beata ;-) » lutego 21, 2006, 7:27 pm

Ostatnio mia?am okazj? pos?ucha? Giant Sand'a -" Cover Magazine"
jego g?os momentami brzmi jak gitara basowa :) , niski, momentami
z t? nasz? chrypk? i g??bi?, kt?ra najbardziej przykuwa uwag?, ale chwilami Jego g?os jest tak czysty i ?wie?y ...zupe?ne zaskoczenie, jakby ?piewa? ca?kiem kto? inny ...
Klimaty chwilami na tej p?ytce, jak u Pink Floyd,szczerze polecam.

Jest to chyba wokalista , kt?remu warto si? d?u?ej przys?ucha
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: margot » lutego 21, 2006, 8:04 pm

motyla noga pisze:
margot pisze:
motyla noga pisze:Tori Amos to i ja lubi? - torche nawiedzona jest i traktuje sw?j g?os jak instrument, ciekawe, ciekawe....


Fakt zakr?cona jest nie?le, ale dzi?ki temu niezwyk?a...
:)


a s?ysza?a? "Down By the Seaside" w wykonaniu Tori i Roberta? Mi si? bardzo podoba, jak to Tori okre?li?a - w klimacie "Riders on the storm'. G?os Roberta Planta i Tori Amos razem - musia?o wyj?? kosmicznie.
W og?le Tori cz?sto na koncertach improwizuje wplataj?c kawa?ki Zeppelin?w, ja s?ysza?am "Thank You" i "Whole lotta love" w jej wykonaniu


Nie, nie s?ysza?am tego duetu, ale koniecznie musz? to gdzie? wygrzeba?. Dzi?ki za info:)
Pozdrawiam
margot
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: lutego 15, 2006, 11:24 am

Postautor: Jimmy » lutego 21, 2006, 8:38 pm

A ja si? jednak postaram obroni? zesp?? The Darkness, bo mimo wszystko (tzn ?e nie jestem jakim? ich zagorza?ym fanem) wydaje mi si? ?e kole? ?piewa ciekawie (mimo i? momentami komicznie)
Od razu trzeba rozdzieli? dwa g??wne kana?y tj. muzyka od serca/komercha. CHodzi mi o to, ?e nikt nie por?wna np. TOri Amos z Britney Spears (if you know what i mean). Tym samym por?wnanie wg. mnie Roberta Planta z Justinem Hawkinsem NIE MA SENSU.
Wracaj?c jednak do samego zainteresowanego podmiotu dysputy. The Darkness to jest zgryw, pozbierali to co najlepsze z Rocka lat 80tych i zaj**** dobrze sprzedaj? to w XXI wieku. No nie wiem jak Wam drodzy moi, imponuje (mimo wszystko) kto? kto potrafi sprzeda? swoja muz? w dzisiejszych czasach, a nie gra jak Coldplay (tu jest ciekawa barwa g?osu hihihi). Swego czasu mooocno siedzia?em w heavy metalu, glam rocku i jakim tam jeszcze rock/metalu. Musz? te? przyzna?, ?e to chyba jeszcze jest tzw. "ma?y piku?" bo co powiecie o wokalistach death (growling) i black (piszczenie) metalu :D Tam to dopiero s? wokale.
Chcia?bym jako? zrekapitulowa? to co napisa?em, ale sam nie wiem jak. Wokale swoj? r??norodno?ci? mnie czasem powalaj?. Jasne, ?e jedni s? "ciekawsi" inni bardziej sztuczni. Ja jednak bym si? nie ?mia? "?mia?" z kogo?, ?e piszczy bo nawet do piszczenia trza mie? talent. ende.
i jeszcze suplement:
http://s29.yousendit.com/d.aspx?id=3TG4 ... JCUSS60SQ7
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: hapszy » lutego 22, 2006, 2:42 am

Po pierwsze Jimmy to, co napisa?am to nie jest ?adne por?wnanie wokalisty The Darkness z Plantem tylko "przestroga", ?eby komu? si? czasem w?a?nie to "aaa", o kt?rym pisa?am wcze?niej nie skojarzy?o z Plantem.
Po drugie JAK DLA MNIE owy Justin nie ?piewa ciekawie i ?miem si? z niego ?mia? - w ko?cu to pardodia, no nie ;)? Zreszt? sam stwierdzi?e?, ?e momentami brzmi to komicznie, wi?c ja si? ?mieje. Poza tym, ?e czasami ?miesznie ja nic ciekawego dla siebie w jego wokalu nie znajduj?- ENDE.
Po trzecie nie imponuje mi w ?aden spos?b (mimo wszystko), ?e kto? co? za.....sprzedaje w XXI wieku w dzisiejszych czasach i nie brzmi jak Coldplay. Zreszt? nie ?mia?abym twierdzi?, ?e to tak znowu si? super hiper sprzedaje, bo dzisiaj generalnie jest wysokie zapotrzebowanie na innego rodzaju "muzyk?".
A co do growlu, z tego to si? nawet nie ?miej?, tylko od razu wy??czam :).
Gud najt tudzie? gud morning.
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Ponadczasowy Zappa.

„blues never die because it’s a spirit”
Awatar użytkownika
hapszy
blueslover
blueslover
 
Posty: 565
Rejestracja: września 29, 2005, 12:49 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław

Postautor: Jimmy » lutego 22, 2006, 7:34 am

mam jakie? dziwne wra?enie, ?e w?a?nie dokona?a? parodii mojej wypowiedzi :) tzn bez obrazy, ale jako? tak mi tu to wychodzi. Jak wr?c? z uczelni (a mam nadziej? wr?ci?) to spr?buje co? napisa? bardziej tre?ciwego.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: leszekblues » lutego 22, 2006, 10:32 am

STrasznie lubie Darkness?w
sA PRZED?UZENIEM LINI PROGRAMOWEJ QUEEN Z LAT 70-TYCH
leszekblues
 

Postautor: Jimmy » lutego 22, 2006, 10:46 am

no widz?, ?e wreszcie kto? tu patrzy nieco innym k?tem na ten band :)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: motyla noga » lutego 22, 2006, 11:38 am

a s?yszeli?cie Mars Volt?? tam go?? ma dziwny wokal - wysoki i strasznie kombinuje, znaczy je?dzi sobie po d?wi?kach, nawet trudno mi powiedzie?, czy mi si? podoba takie dziwactwo...

Typ z Toola! super! zawsze my?la?am, ?e nie mo?na nagrywa? utwor?w Zeppelin?w, a Tool zrobi? fajow? wersj? "No Quarter" - szacunek dla nich!
All you need is love...
Awatar użytkownika
motyla noga
blueslover
blueslover
 
Posty: 414
Rejestracja: września 5, 2005, 6:10 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: B&B » lutego 22, 2006, 11:50 am

motyla noga pisze:Typ z Toola! super! zawsze my?la?am, ?e nie mo?na nagrywa? utwor?w Zeppelin?w, a Tool zrobi? fajow? wersj? "No Quarter" - szacunek dla nich!


a ja wole wersje QUIDAM :)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: getright » lutego 26, 2006, 11:34 pm

Uwielbiam g?os Evy Cassidy, Diany Krall, Thelmy Houston:) Arletha Franklin jest boska:) Stevie Ray Vaughan niepowtarzalny, Jonny Lang , Rysiek Riedel, Eric Clapton , Paul Rodgers..nie mog? te? nie wymienic wielkiego wokalisty Frediego Mercurego:)
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: Baron » lutego 27, 2006, 10:40 am

hapszy pisze:Coverdale to ju? jest z zupe?nie innej bajki i t? bajk? bardzo lubi? . Na szcz??cie nie wyst?puje tam zarzyanany i uprzednio wykastrowany prosiak jak w mrocznej "heavy" bajce The Darkness. Aaaaaa.

Hmm... To ciekawe. Zapoznaj si? chocia?by z nagraniem "Shake My Tree" z p?yty Coverdale/Page, kt?re niemal w ca?o?ci jest za?piewane falsetem (to co? co ty nazywasz zarzynanym i uprzednio wykastrowanym prosiakiem :P ), pos?uchaj te? p?yt Whitesnake "1987" i "Slip Of The Tongue"

hapszy pisze:
margot pisze:Nie chc? tutaj ujmowa? si? za the Darkness, bo nie przepadam za nimi, ale ich kiczowaty styl i histeryczna stylizacja s? ?wiadom? parodi? rocka i hairmetalu z lat 80-tych, wi?c g?os wokalisty jest jakby cz??ci? tej konwencji i s?u?y jakiemu? celowi. Tak mi si? wydaje



Parodia parodii bym powiedzia?a. Tak ?a?osna, ?e a? mnie ?mieszy - ?a?osne .

Co by nie m?wi? o The Darkness to s? bardzo sprawnymi muzykami a Justin jest zaj****tym wokalist?, co s?ycha? na nagraniach koncertowych gdzie ?piewa fenomenalnie czysto.

hapszy pisze:Po pierwsze Jimmy to, co napisa?am to nie jest ?adne por?wnanie wokalisty The Darkness z Plantem tylko "przestroga", ?eby komu? si? czasem w?a?nie to "aaa", o kt?rym pisa?am wcze?niej nie skojarzy?o z Plantem.

Plant te? uzywa? fasetu (np. w Schodach do nieba, ten fragment po sol?wce), po za tym je?li ju? Justin Hawkins mo?e si? z kim? kojarzy? to z Freddiem ;)
Don't need no sympathy
Don't need no charity
Don't need no helping hand
All I need is a Rock N' Roll band
--------------------------------------------------------
http://www.acdcforum.info/Forum/index.php
Awatar użytkownika
Baron
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 30
Rejestracja: stycznia 15, 2006, 12:55 pm
Lokalizacja: Bytom

Postautor: hapszy » lutego 27, 2006, 2:58 pm

Baron pisze:Hmm... To ciekawe. Zapoznaj si? chocia?by z nagraniem "Shake My Tree" z p?yty Coverdale/Page, kt?re niemal w ca?o?ci jest za?piewane falsetem (to co? co ty nazywasz zarzynanym i uprzednio wykastrowanym prosiakiem :P ), pos?uchaj te? p?yt Whitesnake "1987" i "Slip Of The Tongue"


Znam te p?ytki. Coverdale nie ma w g?osie tego czego?, jakiej? specyficznej maniery, kt?ra mnie dra?ni u Justina i chwa?a mu za to, ?e nia ma :). Blaaaack Shuck, aaaaaa.

Baron pisze:Co by nie m?wi? o The Darkness to s? bardzo sprawnymi muzykami a Justin jest zaj****tym wokalist?, co s?ycha? na nagraniach koncertowych gdzie ?piewa fenomenalnie czysto.


No w?a?nie co do nagra? koncertowych The Darkness... Mog? powiedzie?, ?e w?a?nie pewien koncert mnie bardzo zniech?ci? do tej kapelki. Wtedy jeszcze po ods?uchaniu p?ytki "Permission to Land" by?am w stanie zobaczy? jaki? koncert. O rety, niestety nie pami?tam, co to by?o za nagranie :(, wi?c nie przytocz? ale tego si? s?ucha? nie da?o. Mo?na by?o usn?? z nud?w, jak ju? przesta? bawi? wokal, czyli znudzenie nast?pi?o do?? szybko :). Taki mi uraz na psychice zostawi?, ?e fiu fiu :).

Baron pisze:Plant te? uzywa? fasetu (np. w Schodach do nieba, ten fragment po sol?wce), po za tym je?li ju? Justin Hawkins mo?e si? z kim? kojarzy? to z Freddiem ;)


No i w porz?dku. Przecie generalnie ja do falsetu nie mam jakiego? mega ale tylko w wykonaniu niekt?rych po prostu mnie powala. A Peddi Freddie na szcz??cie mia? du?o lepszy g?os ni? Hawkins. I czasem jak mnie najdzie, to wracam do tych nagra? ale nie jest to co?, co tygryski lubi? najbardziej.

Pozdrawiam falsetowo - aaaaaa. ;-)
Awatar użytkownika
hapszy
blueslover
blueslover
 
Posty: 565
Rejestracja: września 29, 2005, 12:49 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław

Postautor: Baron » lutego 27, 2006, 9:39 pm

hapszy pisze:Coverdale nie ma w g?osie tego czego?, jakiej? specyficznej maniery, kt?ra mnie dra?ni u Justina i chwa?a mu za to, ?e nia ma . Blaaaack Shuck, aaaaaa.

No, teraz to wszystko jasne ;) Ja tam lubi? obu :twisted:
Niestety Coverdale ma tak? niefajn? manier? na koncertach, ?e nie za bardzo trzyma si? tonacji :?

hapszy pisze:Przecie generalnie ja do falsetu nie mam jakiego? mega ale tylko w wykonaniu niekt?rych po prostu mnie powala.

A co powiesz na Roba Halforda? :twisted:
Don't need no sympathy
Don't need no charity
Don't need no helping hand
All I need is a Rock N' Roll band
--------------------------------------------------------
http://www.acdcforum.info/Forum/index.php
Awatar użytkownika
Baron
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 30
Rejestracja: stycznia 15, 2006, 12:55 pm
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Janusz M. » lutego 27, 2006, 11:44 pm

Howlin' Wolf,jak go s?ysz? to czuj? ciary.To by? G?os!Muddy Waters i John Lee Hooker,Burdon,Redding,Bobby Bland i Janis,i Ray Charles,i ca?a masa innych.szczeg?lnie Czarnych.
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Robert007Lenert » marca 1, 2006, 10:57 pm

Ja stawiam na oryginalnosc w glosie... na to cos, co jest niepodrabialne.. np Cassandra Wilson... Tom Waits... Patricia Barber... Captain Beefheart... Martyn Jaques.... Taj Mahal... Ella Fitzgerald....
Billie Holiday.... ich nie mozna z nikim pomylic.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: PaniMecenas » kwietnia 9, 2006, 2:08 am

dla mnie Aretha Franklin miejce 1 na zawsze...ale tez Mamie Smith, Bonnie Raitt,Janis Joplin i Nina Simone zwlaszcza w little girl blue.Meskich g?os?w nie lubie w muzyce...no chyba ze Rysiek spiewa ,BB King albo Johnny Lang,Robert Cray..a Claptona tylko w white room ...
PaniMecenas
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 77
Rejestracja: marca 31, 2006, 11:31 pm
Lokalizacja: Krak?w

Postautor: dyczkosia » kwietnia 9, 2006, 8:14 pm

(pogubi?am si? w cytowaniach, chyba za du?o ich chcia?am zrobi?, wi?c m?j post nie b?dzie wygl?da? profesjonalnie) 8)

Panie Robercie Lenert! No, c?? to za mi?a niespodzianka z tym Captainem Beefheartem... :D Zgadzam si? oczywi?cie, zreszt? musz? przyzna?, ?e w og?le wokali?ci niegdy? wsp??pracuj?cy z Frankiem Zapp? to profesjonali?ci. Do tego byli dobrani idealnie, je?li chodzi o ich "dziwaczno??" lub zwyk?? kontrastowo?? g?os?w. Por?wnajmy cho?by wy?ej wspomnianego z George Duke'iem. Mieszanka piorunuj?ca, tym bardziej przy wt?rze g?osu samego Zappy, ech..

Taa... je?li za? chodzi o moje typy ulubionych wokalist?w, to obok Planta i Gillana mog?abym wymienia? pewnie bez ko?ca - Janis, Ella, Rogers, Rysiek, Gienek z 7B ... Ale wyr??ni? z pewno?ci? nale?y Petera Gabriela - on dla mnie ma to co? wspania?ego i magicznego, g?os jakby zasnuty mgie?k? tajemnicz? - przez to przekaz jest jeszcze wi?kszy, a jakie pole dla wyobra?ni.

:roll: tak, ju? na my?l przychodz? mi kolejne 4 nazwiska. Chyba to do?? karko?omne zadanie wyr??ni? ulubionego wokalist?

.. to NIEWYKONALNE. :shock:
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Grzegorz Sterna » kwietnia 13, 2006, 11:58 am

Dobra dziewcz?ta i ch?opcy a co z polskimi g?osami wiadomo Czesiek i Rysiek, ale mo?e z ?yjacych?
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: dyczkosia » kwietnia 13, 2006, 12:28 pm

stern pisze:Dobra dziewcz?ta i ch?opcy a co z polskimi g?osami wiadomo Czesiek i Rysiek, ale mo?e z ?yjacych?


B?d? nudna... :D
Gienek Loska --> ex-Seven B

... tylko czy to na pewno polski g?os??? :wink:
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: flower » kwietnia 13, 2006, 5:32 pm

stern pisze:Dobra dziewcz?ta i ch?opcy a co z polskimi g?osami wiadomo Czesiek i Rysiek, ale mo?e z ?yjacych?

Adam K. !! :)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Big Art King » kwietnia 13, 2006, 11:59 pm

Mam kilka swoich typ?w je?li chodzi o barw?... Na pewno Rysiek Riedel, na pewno Howlin' Wolf... Co do reszty, pewnie ju? spoza bluesa - Grzegorz Kupczyk, Czes?aw Niemen, Miljenko Matijevi?, Krzysztof Ostasiuk no i oczywi?cie Plant i Coverdale... Te g?osy jako? mnie poruszaj?, inspiruj? i s? wzorem do na?ladowania. Cho? np. aby odda? barw? Howlin' Wolfa to nie wiem co trzeba robi?, chyba pi? tyle co on ;)
Po drugiej stronie ciszy
czyli cierpienia coraz starszego Wertera
w każdą noc z wtorku na środę o 0:00
Radio Afera * - posłuchaj w Internecie
Awatar użytkownika
Big Art King
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 86
Rejestracja: kwietnia 13, 2006, 11:52 pm
Lokalizacja: z wnetrza duszy

Postautor: PaniMecenas » kwietnia 22, 2006, 3:26 pm

z poslkich glosow Stern to ja mysle ze Kry?ka: 8) :D och jak ona zaspiewala jesniony mmm
PaniMecenas
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 77
Rejestracja: marca 31, 2006, 11:31 pm
Lokalizacja: Krak?w

Postautor: Locz » maja 19, 2007, 1:25 pm

moim zdaniem najlepsze g?osy to:
Tom Waits
Louis Armstrong
J.L. Hooker
Leonard Cohen
Blues Baby!
Awatar użytkownika
Locz
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 27, 2007, 8:36 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kora » maja 19, 2007, 2:05 pm

Jimmy Witherspoon, ten, to mia? g?os...
Fredy McDowell, Howlin' Wolf, Big Joe Turner czy Jimmy Rushing , Louis Jordan, Muddy Waters, oj moja lista by?aby d?uga, bardzo d?uga...
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Szymenio » maja 19, 2007, 8:56 pm

No w?asnie, lista bardzo d?uga ale jak dla mnie na 1 miejscu Riedel bezapelacyjnie. A co z Knopflerem np.? On ma taki fajny ospa?y g?os. SRV te? ma dosy? ciekawy, Gary'ego Moore'a g?os bardzo ciep?o mi si? kojarzy...wiele ich...
Szymenio
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 51
Rejestracja: stycznia 6, 2007, 9:40 am

Postautor: Slavkomierz » maja 19, 2007, 9:47 pm

Osobi?cie z wokali mam wielu faworyt?w.Czasem bardziej podoba mi si? jeden czasem drugi(druga),zale?y chyba jak mi dzionek le?y :D ..ale jest taki jeden go?ciu kt?ry niezale?nie od nastroju wywo?uje u mnie swoim ?piewem g?si? sk?rk? :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=VAsdsA9I5uI

..niestety nie znalaz?em na you tube Careless Love w jego wykonaniu a to ju? jest po prostu fenomenalne(je?li kto? s?ysza? wersj? B.B.B. tego w?a?nie kawa?ka to chyba wie o co chodzi) :)
Awatar użytkownika
Slavkomierz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 87
Rejestracja: marca 5, 2007, 11:56 pm

Postautor: Beata ;-) » maja 21, 2007, 10:38 am

WARREN HAYNES ... to jest g?os, kt?ry grzeje i rozgrzewa, kt?ry unosi i trzyma w uniesieniu ... tworzy tak delikatny nastr?j... wiem, pomy?licie znowu Beata pisze o swoich uniesieniach ... ale tak jest.
Ostatnio 'zaczarowa? mnie ten vocal' , kt?ry w po?aczeniu z gitar? sprawia, ?e nie mog? oderwa? si? od jego p?yt, kt?re 'zabieraj? mnie' w przepi?kne otoczenie ... s?uchaj?c ich, jest wyj?tkowo dobrze.
Uciekaj? troski, a ?wiat ju? nie jest wtedy taki trudny ... przychodzi energia i ?atwiej i?? do 'przodu'.

Dzi?ki Warren za te 'czary' ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=ITSUF7v2kJE

Tu w duecie z Dave Matthews
Wi?kszo?? na pewno zna ten utw?r.
Wystarczy zamkn?? oczy i ju? nic nie jest potrzebne, aby na chwil? odnale?? si? w tym trudnym ?wiecie.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 242 gości

cron