Łódź zespół/ jam buddy w klimtach blues-rock ?

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Łódź zespół/ jam buddy w klimtach blues-rock ?

Postautor: donZabol » września 28, 2009, 9:21 pm

Witam. jako człowiek wkraczający dopiero w świat muzykowania (3 lata gitara) szukam kogoś chętnego do jammowania bądź też założenia zespołu.
Najchętniej perkusistę haha 8)


Info szerzej:
Tak więc jestem jedynie skromnym gitarzystą z ogromną chęcią poszerzania swych muzycznych horyzontów :P
Od razu powiem szczerze, bo nie wiem jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz, że jestem można to nazwać "leszczem" w muzycznym świadku bo na gitarze gram zaledwie 3 lata, ale mam dużo chęci i zapału i cały czas się rozwijam. Cóż wspólne granie myślę, że tylko przyspieszy mój rozwój.
Spokojnie jednak możemy coś pojammować i zobaczyć co z tego będzie.

No i to co istotne - Sam właśnie szukam kogoś kto gra w klimatach blues-rock'owych, a ciężko kogoś takiego znaleźć.
Jeżeli chodzi o moje inspiracje to z tego co mi przychodzi do głowy : Pink Floyd, Led Zeppelin, czy też dżem, Knopfler, AC/DC, Breakout no i mnóstwo bluesowych mistrzów, ale także też np. G'n'R. Poza tym z nieco ostrzejszego grania Ozzy, Iron Maiden. Inspiracji jest z resztą dużo, z różnych gatunków, jednakże zdecydowanie przeważa blues i rock a la Pink Floyd.


pozdrawiam :)
donZabol
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: marca 5, 2009, 6:56 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości

cron