Muzyczne tło - prośba

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Muzyczne tło - prośba

Postautor: RafałS » maja 26, 2009, 6:17 pm

Często jest tak, że widzę w Muzycznym Tle, że słuchacie płyt, których jeszcze nie kupiłem, a mam w sferze zainteresowań. I to pewnie nie ja jeden jestem ich ciekaw. Nie zawsze jest czas, żeby strzelić dłuższą recenzję, ale mam prośbę - przy podawaniu tytułu wydawnictwa, czy wklejaniu obrazka rzućcie czasem choć kilka słów komentarza do swoich wrażeń z danej płyty, szczególnie, jeśli to względna nowość. Albo chociaż symboliczną ocenę typu: 7/10. Np. StS i Rockabilly regularnie kupują płyty z mojej orbity zainteresowań. Niestety z z samego faktu, że je nabyli nauka dla mnie jest niewielka. :)
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » maja 26, 2009, 6:20 pm

Dave Matthews Band - Big Whiskey and the GrooGrux King

GENIALNEE.....wystarczy....
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Rafal_blues » maja 26, 2009, 6:59 pm

osobiście czekam na kilka ciekawych płyt, postaram się coś o nich powiedzieć po przesłuchaniu :wink: oczywiście żadnej głębokiej recenzji nie będzie, ale chociaż.

a "genialne" też wystarczy... czasami :twisted:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: andrzej » maja 26, 2009, 8:31 pm

Baden Powell:Solitude On Guitar
andrzej
blueslover
blueslover
 
Posty: 466
Rejestracja: kwietnia 2, 2007, 9:16 am
Lokalizacja: charzykowy

Postautor: wasal » maja 26, 2009, 8:58 pm

Jestem całkowicie za ;). To jest przynajmniej konstruktywne.

a "genialne" też wystarczy... czasami


Czasami to słowo klucz ;). Jak dla mnie dość płytka recenzja.
Awatar użytkownika
wasal
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 124
Rejestracja: kwietnia 26, 2009, 1:10 pm
Lokalizacja: opole

Postautor: RockOnCellBlock » maja 26, 2009, 9:09 pm

wasal pisze:Jestem całkowicie za ;). To jest przynajmniej konstruktywne.

a "genialne" też wystarczy... czasami


Czasami to słowo klucz ;). Jak dla mnie dość płytka recenzja.


To ja napiszę "tak genialne, że podoba się każdemu (prócz Pawła Freebirda Michaliszyna!), kto to usłyszy".
Tomasz, tu jest ukryta głębia !

A tak na poważnie, to myśłę, że apel Rafała jest słuszny, pomysł dobry, tylko ... teraz niech się wszyscy do tego stosują :roll:
Najbardziej te płyty zawsze Zbyszek Stępski opisywał, dopóki nie stwierdził oficjalnie, że żegna się z forum :P
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Re: Muzyczne tło - prośba

Postautor: Rock-A-Billy » maja 26, 2009, 9:31 pm

RafałS pisze:Często jest tak, że widzę w Muzycznym Tle, że słuchacie płyt, których jeszcze nie kupiłem, a mam w sferze zainteresowań. I to pewnie nie ja jeden jestem ich ciekaw. Nie zawsze jest czas, żeby strzelić dłuższą recenzję, ale mam prośbę - przy podawaniu tytułu wydawnictwa, czy wklejaniu obrazka rzućcie czasem choć kilka słów komentarza do swoich wrażeń z danej płyty, szczególnie, jeśli to względna nowość. Albo chociaż symboliczną ocenę typu: 7/10. Np. StS i Rockabilly regularnie kupują płyty z mojej orbity zainteresowań. Niestety z z samego faktu, że je nabyli nauka dla mnie jest niewielka. :)


Wiesz, Rafale, ja nie potrafię skwitować płyty kilkoma słowami, ani też liczbą. Od czasu do czasu staram się w chwili wolnego czasu popełnić jakąś recenzję w zakładce "wasze recenzje płyt". Ostatnio napisałem tam trochę na temat ostatniej płyty The Black Crowes, a odzew jak do tej pory jest żaden.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » maja 27, 2009, 12:16 am

RockOnCellBlock pisze:
wasal pisze:Jestem całkowicie za ;). To jest przynajmniej konstruktywne.

a "genialne" też wystarczy... czasami


Czasami to słowo klucz ;). Jak dla mnie dość płytka recenzja.


To ja napiszę "tak genialne, że podoba się każdemu (prócz Pawła Freebirda Michaliszyna!), kto to usłyszy".
Tomasz, tu jest ukryta głębia !

A tak na poważnie, to myśłę, że apel Rafała jest słuszny, pomysł dobry, tylko ... teraz niech się wszyscy do tego stosują :roll:
Najbardziej te płyty zawsze Zbyszek Stępski opisywał, dopóki nie stwierdził oficjalnie, że żegna się z forum :P

..................
noo..ja tych recenzji-opowieści popelniłem mnóstwo..więc nie chce mi sie pisac..dla tych z Was którzy znaja moja gusta okreslenie genialne musi wystarczyc. :wink: :wink:

..."To ja napiszę "tak genialne, że podoba się każdemu (prócz Pawła Freebirda Michaliszyna!), kto to usłyszy".
Tomasz, tu jest ukryta głębia !..."


odwrotnie RockOnCellBlock..to drugi koniec kija...
napisz lepiej - genialne, bo podoba sie prawdopodobnie wyłacznie Pawlowi Freebirdowi...
:D :D :D :D :D
..................
Zbyszek pożegnal sie z Forum??? :shock: :shock: :shock: :shock:
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: RockOnCellBlock » maja 27, 2009, 6:07 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:
RockOnCellBlock pisze:
wasal pisze:Jestem całkowicie za ;). To jest przynajmniej konstruktywne.

a "genialne" też wystarczy... czasami


Czasami to słowo klucz ;). Jak dla mnie dość płytka recenzja.


To ja napiszę "tak genialne, że podoba się każdemu (prócz Pawła Freebirda Michaliszyna!), kto to usłyszy".
Tomasz, tu jest ukryta głębia !

A tak na poważnie, to myśłę, że apel Rafała jest słuszny, pomysł dobry, tylko ... teraz niech się wszyscy do tego stosują :roll:
Najbardziej te płyty zawsze Zbyszek Stępski opisywał, dopóki nie stwierdził oficjalnie, że żegna się z forum :P

..................
noo..ja tych recenzji-opowieści popelniłem mnóstwo..więc nie chce mi sie pisac..dla tych z Was którzy znaja moja gusta okreslenie genialne musi wystarczyc. :wink: :wink:

..."To ja napiszę "tak genialne, że podoba się każdemu (prócz Pawła Freebirda Michaliszyna!), kto to usłyszy".
Tomasz, tu jest ukryta głębia !..."


odwrotnie RockOnCellBlock..to drugi koniec kija...
napisz lepiej - genialne, bo podoba sie prawdopodobnie wyłacznie Pawlowi Freebirdowi...
:D :D :D :D :D
..................
Zbyszek pożegnal sie z Forum??? :shock: :shock: :shock: :shock:


To tak w ramach zasady, żeby przy każdym "wszyscy" pisać "prócz Pawła Freebirda" ;)

Co do Zbyszkowego żegnania się z forum - tak pisał.

A jak coś się podoba Pawłowi Freebirdowi, to podoba się pewnie i innym ludziom, bo Paweł Freebird, jak to sam skromnie stwierdził, "ma nosa do dobrej muzyki" ;)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » maja 27, 2009, 6:31 pm

RockOnCellBlock pisze:
A jak coś się podoba Pawłowi Freebirdowi, to podoba się pewnie i innym ludziom, bo Paweł Freebird, jak to sam skromnie stwierdził, "ma nosa do dobrej muzyki" ;)

.................
noo..tego chyba nie da sie ukryć...heh.. :oops: :wink: :wink: :wink: :wink:

pozdr serdecznie :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości