>>>JAWORZNO-harmonijkowe warsztaty<<<

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

>>>JAWORZNO-harmonijkowe warsztaty<<<

Postautor: Bart Łęczycki » maja 20, 2008, 10:53 am

Witam!
Zdaje się nie znalazła się informacja o warsztatach harmonijkowych organizowanych przez Macieja Wronę w Jaworznie (między Krakowem i Katowicami) w dniach 24 i 25 maj 2008.
Zostały dosłownie 2 lub 3 miejsca.
Opłata za warsztaty jest zupełnie symboliczna więc warto się wybrać.

Pierwszego dnia poprowadzę grupę raczej mniej zaawansowaną a drugiego dnia będą nieco bardziej zaawansowane techniki.
Codziennie wykład, zajęcia praktyczne oraz blues session wraz z konsultacjami indywidualnymi przy napoju chłodzącym :)

Kontakt z Organizatorem:
Maciej Wrona
kom 606732129
www.blues.jaworzno.pl

Przypominam również że warsztaty odbędą się również w Lublinie, Warszawie, Kostrzynie (Przystanek Woodstock), Bolesławcu, Otwocku i Gdyni. Kto wie może we wrześniu zahaczę o Szczecin :)
Szczegóły na mojej stronie w dziale NAUKA
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bart Łęczycki
bluesman
bluesman
 
Posty: 238
Rejestracja: czerwca 1, 2004, 12:43 am

Postautor: HarpSlav » maja 20, 2008, 12:09 pm

Cześć Bart!
Właśnie rozmawiałem dziś z Maćkiem i zaproponowałem, żeby napisać o nich na tym forum. Ubiegłeś nas :)
Kiedy mniej więcej planujesz warsztaty w Lublinie?
Awatar użytkownika
HarpSlav
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1029
Rejestracja: maja 19, 2007, 8:25 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Bart Łęczycki » maja 20, 2008, 1:00 pm

Cześć Sławku!
W maju mam 18 dni koncertowo-warsztatowych więc na pewno nie dam rady ale w czerwcu zapraszam na warsztaty lubelskie :)

Dziękuję za przesłanie utworów Waszego zespołu.
Polecam wszystkim duet Jemioła - Nowowodworski dla mnie BOMBA (jak się mówi młodzieżowo :) )

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na warsztatach
Awatar użytkownika
Bart Łęczycki
bluesman
bluesman
 
Posty: 238
Rejestracja: czerwca 1, 2004, 12:43 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 467 gości