III edycja Bies Czad BLUES

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

III edycja Bies Czad BLUES

Postautor: pers » maja 18, 2008, 9:08 am



Zapraszamy Wszystkich miłośników bluesa na trzecią edycję Bies Czad BLUSA (http://www.bieszczadyprl.pl/pod1/blues.html). Jak zwykle impreza odbędzie się w ośrodku Cień PRL-u Dołżyca k/Cisnej (www.bieszczadyprl.pl) w dniach 24 do 27 lipca 2008 roku.
Najwspanialszy bieszczadzki blues to przede wszystkim indywidualności polskiej sceny bluesowej: Martyna Jakubowicz, Magda Piskorczyk, Aśka Pilarska, Roman Ziobro, Max Ziobro, Jan Gałach, Arek Zawiliński, Marek Kobus (Pegaz), Mariusz Korczyński, Radek Zawiliński, Przemek Chołody, Andrzej Jerzyk, Marek Duczmal, Jan Szkudlarek i wielu innych. A także zespoły, w których grają: „Martyna Jakubowicz band”, „Magada Piskorczyk band”, „Na Drodze”, „Osły”, „Blues Forever”, „Jerry`s Holes Band”, „Max-band” (house band).
Organizatorami są: ośrodek Cień PRL-u, bar Siekierezada, Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej.


Program trzeciej edycji Bies Czad BLUESA
24 – 27 lipca 2008:


24 lipca czwartek:
• godz. 1930 wieczór filmowy BLUES
• godz. 2130 Jam session
25 lipca piątek:
• godz. 1930 Aśka Pilarska z zespołem „Na Drodze”
• godz. 2100 Martyna Jakubowicz z zespołem
• godz. 2300 Jam session
26 lipca sobota:
• godz. 1900 „Blues Forever”
• godz. 2030 Magda Piskorczyk z zespołem
• godz. 2200 „Max-band”
• godz. 2300 Jam session
27 lipca niedziela:
• godz. 1900 „Jerry`s Holes Band”
• godz. 2030 „Osły”
• godz.. 2300 Jam session

Od piątku do niedzieli czynny będzie „Jarmark sztuki”

Organizator Marek Kocurek „PERS”
Awatar użytkownika
pers
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: czerwca 1, 2007, 11:33 am
Lokalizacja: Oświęcim/Bieszczady

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości