Blues Ziomals

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Blues Ziomals

Postautor: wyderko » lutego 15, 2006, 9:20 pm

Witam!
W?a?ciwie mog?em to umie?ci? w "zespo?ach nieznanych", ale chyba to by by?a przesada. Po prostu nagrali?my z koleg? kr?tki, prosty, harmonijkowy rock'n'rollik :P. My?l?, ?e przydadz? mi si? opinie obecnych tu bluesman?w ;). Oto link: http://mp3.cgm.pl/katalog/utwor.php?utwor=7213. Mo?na te? innych pos?ucha? ("feel harmonica"), ale raczej nic nowego w tych nagraniach nie b?dzie.

Pozdrawiam,
Dawid "wyderko" Wydra
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: yabol » lutego 18, 2006, 12:17 am

dla mnie bomba... kurcze jak ja straszni? chc? mie? z kim gra? 8)
yabol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: listopada 11, 2005, 8:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bartic » lutego 18, 2006, 1:12 pm

fajne!
czasami harmonijka zwalnia?a w stosunku do szybkiego piana, ale wra?enie pozytywne. tylko piano mog?oby by? troszk? bardziej urozmaicone, inne wej?cie, wolniejsze, jak sama harmoszka no i nie musi ci?gle gra?, mo?e przerwa? czasami, ?eby znowu efektownie wej?? i ja bym troszk? zwolni?

pozdrawiam i powodzenia!
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Robert007Lenert » lutego 18, 2006, 3:38 pm

Ja juz na priv wyrazilem swoja opinie.... ale tutaj nie :) Daje 6 z malenkim minusem /30 sek. nagrania hi hi :)/ Czlowiek to nie maszyna... prawda Wyderko ??? :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: wyderko » lutego 18, 2006, 9:37 pm

Robert007Lenert pisze:Ja juz na priv wyrazilem swoja opinie.... ale tutaj nie :) Daje 6 z malenkim minusem /30 sek. nagrania hi hi :)/ Czlowiek to nie maszyna... prawda Wyderko ??? :)


Prawda, ale w ko?cu trzeba od czego? zacz?? - ja osobi?cie my?l?, ?e nienajgorzej zagra?em. A je?li chodzi o trzymanie si? rytmu to racja - jest to moja pi?ta Achillesa.
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: WitekBielski » lutego 18, 2006, 11:17 pm

brakuje mi tam rozwini?cia np. jakby po chwili wszedl bas a po nim perkusja.. ale tak wog?le to niezle
WitekBielski
blueslover
blueslover
 
Posty: 653
Rejestracja: grudnia 17, 2005, 12:15 pm
Lokalizacja: Warszawa/Brighton

Postautor: wyderko » lutego 18, 2006, 11:46 pm

Nick pisze:brakuje mi tam rozwini?cia np. jakby po chwili wszedl bas a po nim perkusja.. ale tak wog?le to niezle


Hehe, musia?bym chyba jakiego? loopa zapu?ci? :), a tego nie mam zamiaru robi? :).
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: Dawid D » marca 5, 2006, 1:18 pm

Wyderko... Bez obaw... Za nied?ugo ruszymy z graniem na 150 % naszych mo?liwo?ci... :D

Jeszcze tylko pa?ker i wokal... :roll:

Mo?e jest kto? ch?tny?

Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Dawid D
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 24
Rejestracja: marca 4, 2006, 1:26 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości