Harmonijkowe KNOW HOW

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Postautor: natii » lutego 25, 2007, 1:11 pm

dzieQje bardzo :* fajne forum jak na poczatek =)


eh..to tylko na zagrywke .. a ma kto? mo?e na ca?? ?
natii
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: lutego 24, 2007, 12:41 pm
Lokalizacja: D?bica


Postautor: piosek » kwietnia 5, 2007, 10:51 am

?wietne s? te lekcje Adama Gussow! Thx za cynk :wink:

Przegl?da?em dzisiaj z ciekawo?ci swojego kompa w poszukiwaniu materia??w pomocnych w nauce na harmonijce (skoro tak wiele os?b wraca do tych link?w, kt?re pojawi?y sie w tym forumowym kursie) i troch? tego znalaz?em :wink:

Mam nadziej?, ?e nikt z tw?rc?w tych plik?w i prawowitych w?a?cicieli nie b?dzie z?y za to, ?e zebra?em to do kupy i udost?pni?em do ?ci?gni?cia ...
Wszystko to pochodzi z tego formu, b?d? ze stron, kt?rych linki zosta?y tu umieszczone ...

Jak narazie podaje 1 plik, bo ca?o?? zajmuje mi jakie? 80mb ... Reszt? dorzuc? po jakim? czasie ...

Z g?ry dzi?ki wszystkim tym, kt?rzy stworzyli tak dobre przyk?ady, kt?rzy je udost?pnili i swoj? cierpliwo?ci? potrafili wyja?ni? tak wiele z zakresu "harmoszkowego ?wiata" :wink:

Tak wi?c pozostaje ju? tylko s?ucha? tego, czyta? i ?wiczy? ...
Powodzenia!

Tutaj znajdziecie ten plik - http://www.mediawave.pl/harmoszka1.rar

Gdyby by?y jakie? pytania, albo "ale" to dajcie od razu zna? :wink:

Pozdrawiam!
piosek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: października 12, 2005, 11:47 am
Lokalizacja: Myslowice

Postautor: Kierownik » kwietnia 6, 2007, 12:58 pm

Ja jeszcze co? na temat tego podci?gu, co prawda ?adnym mistrzem nie jestem i tak porz?dnie za zrozumienie bendingu wzi??em si? dzisiaj ale kto wie mo?e komu? si? to przyda: sprawdzam bending za pomoc? bendometru, zauwa?y?em ?e „podci?g” wychodzi nie raz za kt?rym? razem z rz?du, jak to robi?? Uk?ad ust si? nie zmienia takim jakim wydobywam czyste dzwi?ki taki zostaje, czubkiem j?zyka dotykam g?rnej cz??ci, g?rnych z?b?w, przes?wam go poma?u w g??b gard?a (zr?bcie si? za odkurzacz i wessajcie stroik) starajcie si? przy tych czynno?ciach zdusi? j?zyk. Tak to robi?, by? mo?e nie zrozumiale to opisa?em ale na wi?cej moj? inteligencj? nie sta?, ale jak to Pan S?awek Wierzcholski m?wi, tzn. jego kaseta ,,Pocz?tki s? najtrudniejsze" potem b?dzie tylko lepiej. Pozdrawiam NIECH MOC PRZEPONY B?DZIE Z WAMI :D:D :)
Kierownik
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: lutego 19, 2007, 3:36 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Skłirela » kwietnia 17, 2007, 8:22 pm

Cze??, jestem tu nowa:)
Fajna ta szk??ka, du?o przydatnych rzeczy.
Mam pytanie: wydaje mi si?, ?e moja harmonijka ma dziwne brzmienie(gram na Silver Starze), takie jakie? za "ostre". Czy taka ju? jest jej uroda, czy po prostu ?le j? trzymam(opisy sposobu jak to zrobi? s? dla mnie bardziej m?tne ni? podciagi:P)?
Peace&love:)
Skłirela
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 14, 2007, 8:30 am
Lokalizacja: Mikołów

Postautor: dzikiflaming7 » kwietnia 18, 2007, 10:18 am

My?l? ze to tez zalezy od danej "sztuki",ja kupuj?c mojego Silver Stara musia?am go rozkr?cic i pok?binowac przy stroikach bo jeden otw?r nie gada? h?eh ale dla mnie og?lnie na Silver Starze gra si? ci??ko,jest ma?o (moim zdaniem)podatny na podci?g,ale my?l? ?e taka harmoszka na pocz?tek jest najlepsza. bo cho? ci?zko to za to jak? rozkosz si? czuje bior?c do r?ki np. Blues Harpa :D :D :D Ale wracaj?c do brzmienia, my?le ze te brzmienie mozna nazwa? surowym.
Moje ?ycie dedykuj? sztuce...gdy tworzysz jeste? bli?ej w?asnego nieba/
Awatar użytkownika
dzikiflaming7
blueslover
blueslover
 
Posty: 471
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 12:08 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: Skłirela » kwietnia 21, 2007, 8:53 am

Dzi?ki - je?li to "wina" harmonijki czuj? si? podbudowana:). W takim
razie jak zaoszcz?dz? troch? kasy to kupi? sobie nareszcie cosik lepszego :D
Peace&love:)
Skłirela
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 14, 2007, 8:30 am
Lokalizacja: Mikołów

Postautor: Guzik » maja 1, 2007, 12:41 pm

Mam taki problem :)

Wsz?dzie jest mowa o podci?gach :) i spoko jednak zawsze jest tam cos o pracy j?zyka i wogule ze jezyk odgrwa w tym swoj? duz? role :)

Niestety jak zaczo?em grac to rozpoczo?em technik? " tongue blocking " gdzie niestety j?zyk nie moze sobie spokojnie latac tylko musi pilnowac lewych kana?ow.

Jak wie? zrobi? podci?g uzywaj?c tongue blocking :?: - pewno cos z przepon? :)

Z g?ry dzi?kuje
:D
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Bonamassa » maja 1, 2007, 4:10 pm

Sympatykom harmonijki polecam rewelacyjn? stron? Waldka Preyznera z Francji (ale jest tez polska wersja) www.harmopoint.com Jest tam ?wietna metoda nauki na przyk?adach miostrzowskich harmonijkarzy. Przedwczoraj ukaza?a sie rozpiska "Revelation" w wykonaniu Charlie Musselwhite'a. Ten utw?r gra tez Leszek Cicho?ski (na gitarze, rzecz jasna). Stosujac metod? Preyznera po 20 minutach m?j kolezka - harmonijkarz, zagra? p?ynnie temat "Revelation"! Dajcie zna?, jak Wam idzie!
Bonamassa
Bonamassa
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 21
Rejestracja: kwietnia 17, 2007, 5:21 pm

Postautor: prezes1 » maja 6, 2007, 10:44 pm

Czy m?g?by kto? rozpisa? taby z tego linka?
http://video.google.com/videoplay?docid ... =harmonica
dzieki z g?ry
Si?ownia, gra na harmonijce
prezes1
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 5, 2007, 10:24 pm

Postautor: Guzik » maja 7, 2007, 9:24 pm

Bonamassa pisze:Sympatykom harmonijki polecam rewelacyjn? stron? Waldka Preyznera z Francji (ale jest tez polska wersja) www.harmopoint.com


faktycznie ca?kiem ca?kiem :D korzysta?em z takiego rospisu podci?g?w swietna sprawa - POLECAM :!:
dzi?ki Bonamassa

no puckerze mi nawet cos wychodzi ale na tongue blocking lezy :( a puckerem grac nie lubie ( moze nie potrafie :D ) daltego pytanie o podci?g przy TB jest dalej aktualne
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: prezes1 » maja 8, 2007, 11:02 am

podci?g jest ?atwiejszy do zrobienia ni? takie ?adne vibrato. 8)
ponawiam prosbe o taby do tych link?w
http://video.google.com/videoplay?docid ... =harmonica
http://youtube.com/watch?v=J2L0eT-q8E4
Si?ownia, gra na harmonijce
prezes1
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 5, 2007, 10:24 pm

Postautor: prezes1 » maja 8, 2007, 8:35 pm

dobra nie to nie, :?
to chociaz powiedzcie w jakiej tonacji ma harmonijke te w zoltej bluzce
http://youtube.com/watch?v=J2L0eT-q8E4
Si?ownia, gra na harmonijce
prezes1
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: maja 5, 2007, 10:24 pm

Postautor: Krzysiek101 » maja 8, 2007, 9:56 pm

Czy Hohner Special 20 i Hering Vinatge s? strojone norlamnie czy maj? str?j temperowany? Je?eli s? temperowane, to kt?re d?wi?ki w tonacji C zmieniaj? si? w stosunku do normalnego stroju Richtera?
May The Blues Be With You.
Awatar użytkownika
Krzysiek101
bluesman
bluesman
 
Posty: 279
Rejestracja: listopada 28, 2004, 4:35 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Wrocław

Postautor: lauderdale » maja 9, 2007, 1:22 am

prezes1 pisze:dobra nie to nie, :?
to chociaz powiedzcie w jakiej tonacji ma harmonijke te w zoltej bluzce
http://youtube.com/watch?v=J2L0eT-q8E4

C
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: Wojtek Jemiola » maja 9, 2007, 8:45 am

Sk?irela pisze:Dzi?ki - je?li to "wina" harmonijki czuj? si? podbudowana:). W takim
razie jak zaoszcz?dz? troch? kasy to kupi? sobie nareszcie cosik lepszego :D


?eby? si? nie zawiod?a. 99,999% brzmienia harmonijki tkwi w graj?cym!
pozdrawiam,

Wojciech Jemio?a

http://radiocentrum.pl:8000/listen.pls

Audycja Bluesowa w Radiu Centrum Rzesz?w - niedziela, godzina 12.00

Moje portfolio: www.wj.bharp.pl/galeria
Wojtek Jemiola
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 92
Rejestracja: marca 12, 2007, 10:23 pm
Lokalizacja: spod Rzeszowa

Postautor: Guzik » maja 9, 2007, 8:55 am

Wojtek Jemiola pisze:
Sk?irela pisze:Dzi?ki - je?li to "wina" harmonijki czuj? si? podbudowana:). W takim
razie jak zaoszcz?dz? troch? kasy to kupi? sobie nareszcie cosik lepszego :D


?eby? si? nie zawiod?a. 99,999% brzmienia harmonijki tkwi w graj?cym!



:D :D wlasnie w?asnie w?asnie :!: :!: j

a nie wiem co to za dyskusje z tymi silver star, blues harp, marinka. Na pocz?tek tez uwazem ze nawet lepiej na jakies tanszej zaczynac, Polecam Big river Harp mam ja od prawie 4 msc m?cze ja niemi?osiernie (wiadomo 1 harmonijka) ostatnoi jednak juz mi sie nieco ta jej tonacja znudzi?a :) zam?wi?em speciala 20 w A ale Big River dalej sie trzyma moze to jakas pancerna seria :D

i dalej b?agam o jakoms pomoc siedze i siedze a w zasadzie gram i gram i gram :) no skoro wi?kszo?c harmonijkarzy z Muddym tak gra?a TB og?lnie ca?e Chicago te? :D to musi sie jakos dac zrobi? podci?g graj?c TB tylko pewno sie trzeba z jakoms przepona urodzi? specialn? :D

ja co najwyzej jak tak na maxa cos z przepona zrobie to sie dzwi?k zmienia ale to napewno nie jest podciag o ca?y ton :?
Ostatnio zmieniony maja 11, 2007, 10:49 am przez Guzik, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Guzik » maja 9, 2007, 9:19 am

i jeszcze pytanko tutaj pad?o juz na forum troche o tym ale sie zapytam

No wi?c jako ze jestem uzalezniony od Muddego Watersa i jego harmonijkarzy :) chcia?bym zacz?c powolutku zakupic sobie jakis wzmacniacz no i mikrofonik. Z mikrofonem jakos sobie sam w domu poradze :D ale kwestia wzmacniacza mnie nurtuje

taki sprz?t co wy na to :
valve junior 5W:
1.
http://harmonijka.mud.pl/index.php?r=27&l=pl&id=209&x
2. http://reviews.harmony-central.com/revi ... Combo/10/1
3.
http://www.rnr.pl/p7873.894_epiphone_va ... arowy.html

i pytanie do was 5 W to troche ma?o :D ale wiem ze w lampach sie to liczy inaczej. Wiadomo ze jak pocwicze jeszcze z rok to odwaze sie moze zagrac na jakims jammie i czy to wystarczy zebym by? s?yszalny w ma?ym klubie :?: og?lnie co o sprzecie s?dzicie

na a mikrofonik :D Wiem wiem ze 99 % brzmienia to myzyk ale akurat teraz to bym pogada? o tym 1 % :D wiec czy naprawde warto sie bawic w te samor?bki :?: czy jakis orginalny z e-bay za 300 z? wytrazsn?c i miec spok?j do konca :D ( kurde no ale 300 z? to 300 z? :( )

ale zeby nie bylo to przesterowane dzwi?ki sa super ! ale najpi?kniejsza p?yta pozostanie "deep in the blues " jamesa cottona bez przesteru , ale sami wiecie m?ody jestem bardzo bym tak chcia? porz?dnie z takim powerem grac :D no rozumiecie ....... harmonijka mikrofon wzmacniacz zad?cie :!:
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Robert007Lenert » maja 9, 2007, 11:42 am

5 W to malo, Nawet 5 W z lampy. 15 W z lampy wystarcza spokojnie. A mikrofon.... samoroby..hmm, nie spotkalem takiej ktora jest ok. Zwykle sa bardzo poddatne na sprzeganie a to duzy problem. Astatic lub Blues Blaster.. ten pierwszy swietny/nielatwy do zdobycia i drogi, czasem i 800 to malo by go kupic/ Ten nr 2 niezly i dostepny /ale cena tez okolo 600/.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Slavkomierz » maja 9, 2007, 4:31 pm

...
Ostatnio zmieniony maja 9, 2007, 8:08 pm przez Slavkomierz, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Slavkomierz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 87
Rejestracja: marca 5, 2007, 11:56 pm

Postautor: Guzik » maja 9, 2007, 6:32 pm

Robert007Lenert pisze:5 W to malo, Nawet 5 W z lampy. 15 W z lampy wystarcza spokojnie. A mikrofon.... samoroby..hmm, nie spotkalem takiej ktora jest ok. Zwykle sa bardzo poddatne na sprzeganie a to duzy problem. Astatic lub Blues Blaster.. ten pierwszy swietny/nielatwy do zdobycia i drogi, czasem i 800 to malo by go kupic/ Ten nr 2 niezly i dostepny /ale cena tez okolo 600/.


Dzi?kuje Panu takim razie rozpoczynam dalsze poszukiwania :D wzmacniacza juz nieco mocniejszego
mam Pan jakies propozycje :?:
moze poszukac jakis naszych polskich starych wzmacniac. lampowych :?:

Z tymi mikrofonami to sie z Panem zgadzam, lepiej raz zainwestowac niz sie potem meczy? :D

Aczkolwiek Blues Blaster mozna dosta? nieco taniej przez aukcje w USA idzie za ok 70 $ + 30 $ pewno koszt wysy?ki tyle ze gwarancji nie ma :(

Jeszcze jedno pytanie pewnie juz pan s?ysza? tego typu pytania ze 100 razy :) Lepiej zainwestowac w mikorfon najpierw i pograc na jakims amp tranzystorowym b?dz starej naprawianej lampie :D :?: czy dopiero po zakupie jakiegs ampa dobierac mikrofon. Dla mnie logiczniejsza jest I wersja ale jestem nico nieobeznany w tych elektronicznych kwestiach :D

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Robert007Lenert » maja 9, 2007, 6:53 pm

Mozna grac na tranzystorze/ takim z 50W np Torque acoustic TK50 plus/... do tego dokupic...cos, co nieopatrznie sprzedalem, czyli preamp DOD / jakies 130 zl/ /ladnie symuluje lampowy przester/. A jesli lampa ,to Fender Pro Junion, badz Blues Junior. To moje typy. Najpierw mikrofon.. to sluszna koncepcja.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Guzik » maja 9, 2007, 9:27 pm

Robert007Lenert pisze:Mozna grac na tranzystorze/ takim z 50W np Torque acoustic TK50 plus/... do tego dokupic...cos, co nieopatrznie sprzedalem, czyli preamp DOD / jakies 130 zl/ /ladnie symuluje lampowy przester/. A jesli lampa ,to Fender Pro Junion, badz Blues Junior. To moje typy. Najpierw mikrofon.. to sluszna koncepcja.


no wiec zaczynam poszukiwania :D mysle ze zapoluje na BLues Blastera

serdecznie dziekuje za pomoc :D jakby mia? Pan jakis ciekawy sprzed do sprzedania mikrofonik ampa pre-ampa to prosze dac znac :D

Pozdrawiam i Dziekuje !! no i jesli znalaz? by pan przypadkiem jakiegos fajnego ampa badz mikrofon to takze prosze o inf :D
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: azazzello » maja 10, 2007, 7:41 am

Guzik pisze:taki sprz?t co wy na to :
valve junior 5W:
..... og?lnie co o sprzecie s?dzicie


Na podstawie tego clipu kazdy moze wyrobic sobie zdanie nt brzmienia tego ampika, jak na takiego "kapiszona" to calkiem , calkiem niezla kompresja. Dokladnie glowa 5W Epi Valve Junior podpieta do 2 glosnikow 6 calowych w zamknietej paczce. Dennis Belenson gra na JT30 z vintagowa wkladka Shure CM (Controlled Magnetic) (cena takiej wkladki na Ebayu to srednio 40-50 USD)

http://www.youtube.com/watch?v=TKjgeDuf4kk
Awatar użytkownika
azazzello
blueslover
blueslover
 
Posty: 747
Rejestracja: sierpnia 17, 2006, 2:51 pm

Postautor: Wojtek Jemiola » maja 10, 2007, 8:27 am

Z Blues Blastera od razu bym zrezygnowa?. W por?wnaniu do Astatika ma S?ABIUTKI sygna? (no chyba, ?e trafisz na starszy model, ale kosztuje to tyle samo, co Astatic), co b?dzie od razu widoczne przy konieczno?ci odkr?cenia ga?y "VOLUME" na wzmacniaczu. Lepiej poszuka? u Wujka Sama, czy cho?by za zachodni? granic? jakiego? starego ameryka?ca, Turnera, Astatika, czy Green Bulleta Shure (ale starego! Te nowe to ju? nie ta moc). Przejrzyj stron?:

www.vintage-microphones.de

Jest tam kilka interesuj?cych pozycji. No i szukaj znajomych w USA :>
pozdrawiam,

Wojciech Jemio?a

http://radiocentrum.pl:8000/listen.pls

Audycja Bluesowa w Radiu Centrum Rzesz?w - niedziela, godzina 12.00

Moje portfolio: www.wj.bharp.pl/galeria
Wojtek Jemiola
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 92
Rejestracja: marca 12, 2007, 10:23 pm
Lokalizacja: spod Rzeszowa

Postautor: azazzello » maja 10, 2007, 9:27 am

Wojtek Jemiola pisze:Z Blues Blastera od razu bym zrezygnowa?. W por?wnaniu do Astatika ma S?ABIUTKI sygna? (no chyba, ?e trafisz na starszy model, ale kosztuje to tyle samo, co Astatic)


racja, niestety. Niestety, bo sam 3 lata temu dalem sie nabrac i wydalem ok 600 zl na Blues Blastera...NIE WARTO (moim zdaniem oczywiscie)!!! Obecnie ostala mi sie jeno skorupa z ktorej wyprulem wszystko lacznie z potencjometrem i gniazdem XLR i zastapilem je switchcraftem i wkladka CM Shure, a jesli chodzi o potencjometr to uzywam in-line. W ogole nie ma co porownywac tej chimery z pierwowzorem...


Wojtek Jemiola pisze:Lepiej poszuka? u Wujka Sama, czy cho?by za zachodni? granic? jakiego? starego ameryka?ca, Turnera, Astatika, czy Green Bulleta Shure (ale starego! Te nowe to ju? nie ta moc)


rozsadny pospiech jest wskazany. Ceny wkladek, calych mikrofonow, czy skorup rosna wyrazniew relatywnie krotkim czasie. Np. te same wkladki ktore 2 lata temu kosztowaly 30 USD dzisiaj osiagaja cene srednio 50-60 USD. Ceny przyzwoitego mikrofonu vintage oscyluja obecnie wokol 200USD. Sa oczywiscie i za 300 USD , ale nie kierowalbym sie przy zakupie faktem ze skorupa ma wymalowene plomienie a'la chopper paint a w srodku Shure CR black label z 1949 roku. Zreszta na temat mitologizowania wkladek ciekawie pisze Dave Kott, chyba najwiekszy Green Bulletowy swir (w pozytywnym sensie :wink: ) w naszej Galaktyce:

www.greenbullets.com
Awatar użytkownika
azazzello
blueslover
blueslover
 
Posty: 747
Rejestracja: sierpnia 17, 2006, 2:51 pm

Postautor: Wojtek Jemiola » maja 10, 2007, 10:29 am

No i osobi?cie rozgl?dn??bym si? za starym Fenderem Champem albo Kalamazoo - super maszyna!
pozdrawiam,

Wojciech Jemio?a

http://radiocentrum.pl:8000/listen.pls

Audycja Bluesowa w Radiu Centrum Rzesz?w - niedziela, godzina 12.00

Moje portfolio: www.wj.bharp.pl/galeria
Wojtek Jemiola
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 92
Rejestracja: marca 12, 2007, 10:23 pm
Lokalizacja: spod Rzeszowa

Postautor: Guzik » maja 10, 2007, 5:18 pm

Dzi?kuje Wam ze zainteresowaliscie sie tym problemem mikrofon?w i piecy

zaraz bede wszystko dok?adnie czyta? i notowa? :D

ale zobaczcie tylko to cacko :D a przedewszystkim jego cene
Astatic 200 :D - nazwe wzio?em ze strony podanej przez p.Wojtka Jemio?e i prosze co na niemieckim e-bay siedzi

astatic 200 - http://cgi.ebay.de/Astatic-200-S-200S-G ... dZViewItem

cena tego mikrofonu strasznie tam skacze ale mysle ze za 40-60 $ by dorwa? co mnie dziwi bo czasem wk?adka sama kosztuje wiecej w Usa ale moze Niemcy sie nie znaja na tym i sibie "graty" z szafy sprzedaja

no a akucje s? pe?ne taich cud?w tyle ze koszty przesylki sa :D no i ryzyko ze nie bedzie dzia?a? a wtedy koniec :(
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Guzik » maja 10, 2007, 10:48 pm

ponato chcialbym sie zapytac o to cudo :

moze bym sie zdecydowal na kupno :D

http://cgi.ebay.com/Astatic-T-3-Harp-Mi ... dZViewItem

bo z tego co rozumiem problem tkwi we wk?adce, ale jesli jest ona orginalna to chyba takie T-3 powinno sie sprawdzic :?:
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Wojtek Jemiola » maja 11, 2007, 7:02 am

Nie bardzo widz?, czy s? jakiekolwiek informacje o wk?adce, ani, czy mikrofon jest w 100% oryginalny... Poza tym nie patrz na cen?, 4 dni do ko?ca, czyli jeszcze na pewno znacznie podskoczy. Lepiej wy?o?y? wi?cej kasy na co? naprawd? sprawdzonego. Ludzie handluj?cy mikrofonami, jak Tom z vintage-microphones, przygotowuj? je do sprzeda?y i faktycznie do grania.
pozdrawiam,

Wojciech Jemio?a

http://radiocentrum.pl:8000/listen.pls

Audycja Bluesowa w Radiu Centrum Rzesz?w - niedziela, godzina 12.00

Moje portfolio: www.wj.bharp.pl/galeria
Wojtek Jemiola
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 92
Rejestracja: marca 12, 2007, 10:23 pm
Lokalizacja: spod Rzeszowa

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości