KONKURS!! Międzynarodowy Konkurs Gitarowy Krzyżowa 2015

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

KONKURS!! Międzynarodowy Konkurs Gitarowy Krzyżowa 2015

Postautor: WTG » czerwca 11, 2015, 12:48 pm

Gdzie: Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży, Krzyżowa 7, koło Świdnicy, Dolny Śląsk
Kiedy: 24-25.07.2015 r.
Organizator: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Konkurs, skierowany do młodzieży do 19 roku życia, odbywa się przy okazji XV Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej, jednak nie trzeba być uczestnikiem Kursu, by wziąć w nim udział. Jedynymi warunkami uczestnictwa jest wysłanie formularza zgłoszeniowego, uiszczenie opłaty w wysokości 100 zł i przygotowanie odpowiedniego repertuaru. Dla grupy młodszych uczestników są nim dwie etiudy do wyboru z cyklu Etudes Simples od XI do XX Leo Brouwera, a dla starszych gitarzystów pierwsza część dowolnej sonaty.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza obejmuje uczestników, którzy do dnia 31 grudnia 2015 nie przekroczą 16-go roku życia. Natomiast druga, dotyczy tych gitarzystów klasycznych, którzy w 2015 roku nie ukończą 19 lat. Dla wszystkich termin wysyłania zgłoszeń upływa 10 lipca br.

Zwycięzcy konkursu mogą spodziewać się atrakcyjnych nagród pieniężnych (1000, 500 i 300 zł), gitary Martinez ufundowanej przez firmę Interton Classic, nagród rzeczowych, a także zaproszenia do wystąpienia na jednym z największych festiwali gitarowych w Polsce – Wrocławskim Festiwalu Gitarowym GITARA+. Wyróżnieni przez jury gitarzyści wezmą też udział w specjalnym koncercie podczas Letniego Kursu Gitary w Krzyżowej w 2016 roku.

Przed przyjazdem do Krzyżowej, warto zapoznać się z regulaminem Konkursu zamieszczonym na www.gitara.krzyzowa.pl.

Serdecznie zapraszamy!
WTG
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: października 24, 2013, 2:11 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości