Nowa, ciekawa strona

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Nowa, ciekawa strona

Postautor: Corvus » listopada 22, 2005, 10:33 pm

Wiem ?e mo?e powinienem si? do praw autorskich odwo?a?, albo chocia? praw wydawniczych i dystrybutorskich, bo wiem ca?kiem nie?le ?e za to mo?na trafi? do kurortu szkol?cego bluesmen?w w spos?b dora?ny...
Ale - znowu b?d? do pointy zmierz??, bo si? rozpisuj?.
Stron? wygrzeba? Szanowny Pan Bartek ??czycki, a skonstruowa? Waldel Preyzner z Pary?a. Ja natomiast skorzysta?em z rady Pana Bartka umieszczonej na grupie harmonijkarzy na yahoo.
W ka?dym razie, sprawd?cie sami:

http://www.harmopoint.com/
Awatar użytkownika
Corvus
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1132
Rejestracja: września 12, 2005, 2:55 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Muszkata? » listopada 24, 2005, 6:39 pm

Bardzo dobra strona no i ciekawie zrobiona :) Fajny pomys? z kartkami. Pozatym wreszcie si? dowiedzia?em, ?e robi? poprawny podci?g :!: Tylko jeszcze jedno mnie niepokoi mianowicie z owej strony wynika, ?e podci?g mo?na robi? na kana?ach 1-6 wdechem i wydechem :shock: Zawsze my?la?em, ?e tylko wdechem... O?wie?cie mnie prosz? :)
Awatar użytkownika
Muszkata?
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 24
Rejestracja: listopada 19, 2005, 9:14 pm

Postautor: bigZbig » listopada 24, 2005, 11:23 pm

Za takie rzeczy na zachodnich stronach ka?? sobie p?aci? niema?o waluty!A tu?Zrobione dla idei!Na taki pomys? trzeba by?o po prostu wpa??!Benedykty?ska praca,to po??czenie muzyki z grafik?!
czas spoważnieć by - już ten wiek...
bigZbig
blueslover
blueslover
 
Posty: 666
Rejestracja: marca 4, 2005, 5:58 pm
Lokalizacja: SouthPyrland


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 251 gości