Poszukiwany nauczyciel gry na gitarze WROCŁAW

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Poszukiwany nauczyciel gry na gitarze WROCŁAW

Postautor: Atina » stycznia 30, 2013, 7:30 pm

Witajcie;) To mój 1 post, jeżeli umieszczam temat w nieodpowiednim dziale, z góry przepraszam;)
Poszukuje osoby, która podjęła by się nauki gry na gitarze osoby ze sporą dysfunkcją wzroku.;) Nie interesuje mnie granie profesjonalne.. przy okazji różnych wyjazdów/spotkań ze znajomymi chciała bym mieć możliwość pogrania czasem.. Nie ukrywam także że jestem melomanką i muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę w moim życiu.. Zmierzenie się z gitarą było by przyjemnością ogromną samą w sobie.;) Lekcje najchętniej u ewentualnego nauczyciela. Dojadę bez problemu wszędzie. (mam tu na myśli Wrocław)
Cena jaką mogę zaoferować za godzinę to 25zł.. (do negocjacji oczywiście)
Jeżeli posiadacie informacje o kursach muzycznych/warsztatach itd to również poproszę o informacje. (Ogarniam google.. ale nie potrzebna mi informacja byle jaka.. tylko sprawdzona)
Pozdrawiam serdecznie.;)))
Mała, kudłata i durnowata;)
Atina
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: stycznia 29, 2013, 11:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości