Humor - Gitara

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Postautor: B&B » marca 30, 2011, 12:43 pm

Już miałem cię namawiać żebyś jednak przytoczył (może byś wreszcie tego bana zaliczył 8) ), ale się zorientowałem, że to zakładka dla muzyków :shock: Co prawda dałbym radę, tak jak ten środkowy Japończyk - to może jednak jestem muzykiem?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » marca 30, 2011, 12:43 pm

Fajny temat :D :D

Roj pisze:Sformułowanie "Pedalskie" w zestawieniu z Jasonem Ricci chyba tez nie na miejscu . :)


To jest fakt, którego On nie ukrywa, to po pierwsze 8)
Po drugie ,gdy go słuchasz, to kompletnie nie zastanawiasz się nad tym faktem :lol: jest po prostu nieistotny .
Byłam na jego koncercie,wiedziałam,ze jest innej orientacji,
gdybym tego nie wiedziała,to bym w życiu na to nie wpadła :lol:
Wygląda jak wygląda ,wielu muzyków dziwnie wygląda :lol:
ale jego ruchy, zachowanie,są męskie,tzn " hetero typowe" :D

Facet przez ponad godzinę, dał taki popis gry na harmonijce ,ze czapki z głów :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Rafał Nitka Białek » marca 30, 2011, 1:08 pm

B&B pisze:No dobrze, może i tak, ale czy tam nie było jakiegoś kierownika tej orkiestry? I te kilkanaście osób też nic nie słyszało? Nie mieści mi się to w głowie, chyba że przeważyły jakieś inne "argumenty" :wink:


http://www.youtube.com/watch?v=cs5CslkJP7I
www.ftb.blues.org.pl/?mpageid=66

"Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia". (Syr 6)
Awatar użytkownika
Rafał Nitka Białek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3277
Rejestracja: października 20, 2004, 11:51 pm

Postautor: Roj » marca 30, 2011, 1:09 pm

B&B pisze:Już miałem cię namawiać żebyś jednak przytoczył (może byś wreszcie tego bana zaliczył 8) ), ale się zorientowałem, że to zakładka dla muzyków :shock: Co prawda dałbym radę, tak jak ten środkowy Japończyk - to może jednak jestem muzykiem?

A ja tak się zastanawiam , czemu ów środkowy Japoniec ma czapkę i koszulkę z napisem "Rock". "Blues" powinien być, bo przecież bluesa gra i to tak jak dobre obyczaje nakazują , oszczędnie , bez zbędnego popisywania się :twisted:

p.s. Paweł , a wiesz ,że Winter w podobnych bucikach zasuwał, lata 70- te , tak moda była :
http://www.youtube.com/watch?v=6S-UXWB-AJw
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: B&B » marca 30, 2011, 1:27 pm

Rafał Nitka Białek pisze:
B&B pisze:No dobrze, może i tak, ale czy tam nie było jakiegoś kierownika tej orkiestry? I te kilkanaście osób też nic nie słyszało? Nie mieści mi się to w głowie, chyba że przeważyły jakieś inne "argumenty" :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=cs5CslkJP7I

Tutaj też jakiś młodziak (z przodu, na klarnecie?) przede wszystkim miesza - pewnie go wzięli dla ozdoby 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości

cron