[Rybnik] Harmonijkarz szuka zajęcia

jak w temacie..

Moderator: mods

[Rybnik] Harmonijkarz szuka zajęcia

Postautor: Rolf » października 1, 2011, 2:14 pm

Harmonijkarz z Rybnika czeka na wszelakie propozycje odnośnie grania ;) Chętnie dołączyłbym do jakiegoś zespołu, ale usatysfakcjonuje mnie też zwykłe "spotkać się i pograć" - właściwie, to obojętnie z kim. Gatunek? Bluesa grywam przede wszystkim, ale staram się nie ograniczać - możemy pograć zarówno Cream, jak i Hancocka ;) Generalnie chcę poszerzać horyzonty. Info na maila, jakbym akurat nie zaglądał do tego tematu. Dysponuję własnym nagłośnieniem.
Awatar użytkownika
Rolf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 20, 2008, 10:30 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Dziadek Władek » października 1, 2011, 8:29 pm

Zaglądasz czasem do Jazz Clubu w Gliwicach? W każdy 3. wtorek miesiąca jest tam blues-jam; jest z kim pograć, prawie zawsze spotkasz Kajtka Drozda... :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Wojtek Młynarczyk » października 1, 2011, 9:38 pm

Rewelacyjne miejsce, rewelacyjna atmosfera. Co prawda nie byłem już ze 3 lata, ale jeśli wciąż jest tam ta sama ekipa, to mogę tylko polecić. A już szczególnie, jak Kajtek jest. Oprócz tego, że sam w sobie świetny muzyk, to bardzo dobrze "dostraja się" do harmonijki, właściwość rzadko spotyka u gitarzystów-szołmenów. Ale i inni, którzy tam grają, są OK. Dopóki mieszkałem w Polsce, byłem niemal na każdym jamie i zawsze tylko żałowałem, że trzeba czekać aż miesiąc na następny.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Rolf » października 4, 2011, 6:40 pm

Czasem zaglądam :) Ale po pierwsze, problem z transportem, a po drugie... Pograłbym z kimś na stałe ;) Więc jeśli ktoś byłby chętny, to zgłaszać się, może jakiś skład nawet dało by radę wykombinować.
Awatar użytkownika
Rolf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 20, 2008, 10:30 pm
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Mr.Blues » października 19, 2011, 11:40 am

No to zapraszam Cię do ŻOR!
W sobotę 29.10. w klubie REBUS będzie miał miejsce
Koncert Zaduszkowy w wykonaniu:
MR.BLUES
THE POSIT

Po koncercie jamsession!
Początek godz. 18:00
Wstęp wolny!

Chcesz grać, musisz się pokazywać ! :)
Zabieraj sprzęt, znajomych i przyjeżdzaj !
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Rolf » października 23, 2011, 1:46 pm

O, miło. Dziękuję. Może wpadnę z wami pograć ;)
A co do tematu, to w sumie znalazłem już sobie grajka, i mamy akustyczny duet gitarowo-harmonijkowy. Ale dalej jestem otwarty na wszystkie propozycje - druga gitara czy jakiś ciekawy wokal jak najbardziej byłyby nam potrzebne ;)
Awatar użytkownika
Rolf
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 20, 2008, 10:30 pm
Lokalizacja: Rybnik


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości

cron