Dobry Les Paul

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Postautor: czsebastian » czerwca 1, 2007, 7:36 pm

Mi start nawet pasuje z bluesem (wystarczy spojrzec na SRV czy Erica Claptona- da si? grac nimi bluesa) ale jakbym mia? kupowa? to wybra? bym i tak Telecastera bo jestem ich nawiedzonym fanem. No chocia? jak by kto? znalaz? mi dobrego strata vintagowskiego to bym nie pogardzi? :D ale koniecznie z zadrapaniami (nie wiem jak to si? fachowo nazywa) :P. Les Paul czemu nie do bluesa. Fajna sprawa. SG s? nie wygodne i kszta?t mi sie zbyt nie podoba (ale to ju? kwestia gustu)
Ponieważ blues ma działanie lecznicze dla duszy czy też psychiki człowieka, bluesman jest także uzdrowicielem...
Awatar użytkownika
czsebastian
bluesman
bluesman
 
Posty: 311
Rejestracja: lutego 19, 2007, 4:11 pm
Lokalizacja: Krotoszyn

Postautor: Turgon » czerwca 2, 2007, 8:11 am

czsebastian: Nie b?d? Ci wyja?nia? jak przyjemny jest SG. Jak ?atwo w nim podr??uje si? po wysokich pozycjach... Mam pe?en dost?p do wszystkich 24 prog?w =] (Tutaj podaje rozmiar mojego przysz?ego). Ale k??ci? si? nie b?d?... Inaczej pojmuje bluesa. Blues to muzyka duszy, nie wa?ny jest instrument. Tylko muzyka po prostu!
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: Wooki » czerwca 2, 2007, 3:02 pm

Gitara to kwestia gustu... a gust ka?dy ma inny...
"A mo?e by tak z diab?em zawrze? pakt...."
Awatar użytkownika
Wooki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 94
Rejestracja: maja 17, 2006, 10:02 pm
Lokalizacja: Ciechocinek

Postautor: KRIST » czerwca 2, 2007, 3:21 pm

kuba_soulfire pisze:Stratocaster mi sie zbytnio nie widzi przy Bluesie...Jego brzmienie bardziej sie nadaje pod Country:D hehehe....
:shock: :shock: :shock: :shock:
KRIST
Awatar użytkownika
KRIST
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1021
Rejestracja: października 18, 2006, 9:35 am
Lokalizacja: Delta Brynicy

Postautor: Jimmy » czerwca 2, 2007, 3:52 pm

Turgon pisze:czsebastian: Nie b?d? Ci wyja?nia? jak przyjemny jest SG. Jak ?atwo w nim podr??uje si? po wysokich pozycjach... Mam pe?en dost?p do wszystkich 24 prog?w =] (Tutaj podaje rozmiar mojego przysz?ego). Ale k??ci? si? nie b?d?... Inaczej pojmuje bluesa. Blues to muzyka duszy, nie wa?ny jest instrument. Tylko muzyka po prostu!


Nie wiem czy si? przypadkiem nie rozczarujesz, ale do 24 progu w SG to mo?esz si? nie dosta? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: czsebastian » czerwca 2, 2007, 8:22 pm

Turgon dobra ja tesz nie chce si? k?uci?. Ale gra?em na nim i powiem Ci ?e gorzej mi sie wpasowa? w r?k? niz pozosta?e gitary LP Strat.......
Ponieważ blues ma działanie lecznicze dla duszy czy też psychiki człowieka, bluesman jest także uzdrowicielem...
Awatar użytkownika
czsebastian
bluesman
bluesman
 
Posty: 311
Rejestracja: lutego 19, 2007, 4:11 pm
Lokalizacja: Krotoszyn

Postautor: Turgon » czerwca 2, 2007, 10:09 pm

Kwestia wyboru. Naprawd? :)
Jestem cynicznym nihilistą - nie jest mi wcale przykro, że Ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Turgon
blueslover
blueslover
 
Posty: 795
Rejestracja: listopada 16, 2006, 6:53 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: czsebastian » czerwca 3, 2007, 6:31 pm

No :) ja mam takie palce ze a? Ci sie nie ?ni?o co mi pasuje w r?k? hehe :D ostatnio jak mi dali defila to stwierdzi?em ze wygodny :D ale juz koniec tematu "Kwestia wyboru. Naprawd? :) )
Ponieważ blues ma działanie lecznicze dla duszy czy też psychiki człowieka, bluesman jest także uzdrowicielem...
Awatar użytkownika
czsebastian
bluesman
bluesman
 
Posty: 311
Rejestracja: lutego 19, 2007, 4:11 pm
Lokalizacja: Krotoszyn

Postautor: krienai » czerwca 5, 2007, 10:04 pm

a czy to mo?e chodzi o takiego richwooda?

http://cgi.ebay.co.uk/ELECTRIC-GUITAR-R ... dZViewItem


bo na ebayu anglosaskim pe?no...
"There must be some kind of way out of here..."
Awatar użytkownika
krienai
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 66
Rejestracja: lutego 11, 2007, 1:40 am
Lokalizacja: wieś stołeczna

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

cron