FGN Fujigen kultowe japońskie gitary w POLSCE!

zapytania, porady itp.

Moderator: mods

Postautor: Luke » stycznia 12, 2012, 4:14 pm

Odświeżam temat :D

Do rodziny oficjalnych użytkowników gitar FUJIGEN dołączyli BARTEK MIARKA i JUREK STYCZYŃSKI!
Póki co zapraszam do galerii:
https://plus.google.com/u/0/?tab=mX#pho ... 7052266993
Niebawem wrzucę więcej informacji...
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

fgn - zakup

Postautor: K » lutego 15, 2012, 10:03 am

odswierzam temat, żeby opisac swoje doswiadczenia z dystrybutorem FGN. Kontakt z music partners nastąpił w lutym ubr. Zainteresowany nową marką i pochodzeniem instrumentów zapytałem o ceny gitar. Od słowa do słowa ustaliliśmy, że dystrybutor sprowadzi dla mnie model strata NCST 10, przy czym uzgodniliśmy, że przed podjęciem przeze mnie decyzji o ewentualnym zakupie, chcę ograć instrument. Dystrybutor Pan Sebastian zastrzegł, że cała procedura będzie trwała, a ja zastrzegłem, że nie zależy mi na czasie i mogę poczekać. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że skoro wydaję nie małe pieniądze, to właściwe można też ograć inne modele z serii neo clasic, i być może zdecydować się na inną niż zamówiona gitara. Moja propozycja spotkała się z pozytywnym odzewem. Dystrybutor umożliwił mi ogranie posiadanych wówczas modeli gitar fujigen (jeszcze przed otrzymaniem dostawy) i dostarczył do sklepu w moim mieście modele Les Paul i stratocaster. Oczywiście ograłem obie gitary, z wiążąca deklaracją wstrzymałem się jednak do czasu dostarczenia konkretnych egzemplarzy. Dodam, że po tym jak oświadczyłem, że nie jestem zainteresowany gitarami nadesłanymi do bart music celem ogrania dostarczony les paul poszedł od ręki. Ostateczenie gitara dotarła w grudniu 2011r. Wybór padł na NCTL 20.
K
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 14, 2012, 8:29 am

Postautor: sahel » lutego 17, 2012, 12:50 pm

Muszę (z nieskrywanym zadowoleniem) poinformować, iż po baaardzo długim przymierzaniu się do zakupu nowej gitary (miał być Strat), po wielu informacjach uzyskanych również na tym forum, a finalnie po rozmowie z Leszkiem Jakubczakiem zdecydowałem się na zakup FGN NCST/10R/AL/3S. Gitara świetnie wykonana, jakościowo bijąca Fendery w podobnym przedziale cenowym. Olchowy korpus, palisandrowa podstrunnica, świetne klucze GOTOH (takiego patentu na zakładanie strun jeszcze nie widziałem), pickupy i Tremolo Fujigen. Gra się rewelacyjnie. Wreszcie mogę w pełni zacząć rozwijać skrzydła.
Polecam.
Gitarę zamówiłem za pośrednictwem Leszka przez www.muzycznysklep.com.pl
Piotr Kosiński
Awatar użytkownika
sahel
bluesman
bluesman
 
Posty: 396
Rejestracja: stycznia 5, 2007, 12:07 pm
Lokalizacja: W-wa Stara Miłosna

Postautor: Leszek Jakubczak » lutego 17, 2012, 2:31 pm

sahel pisze:Muszę (z nieskrywanym zadowoleniem) poinformować, iż po baaardzo długim przymierzaniu się do zakupu nowej gitary (miał być Strat), po wielu informacjach uzyskanych również na tym forum, a finalnie po rozmowie z Leszkiem Jakubczakiem zdecydowałem się na zakup FGN NCST/10R/AL/3S. Gitara świetnie wykonana, jakościowo bijąca Fendery w podobnym przedziale cenowym. Olchowy korpus, palisandrowa podstrunnica, świetne klucze GOTOH (takiego patentu na zakładanie strun jeszcze nie widziałem), pickupy i Tremolo Fujigen. Gra się rewelacyjnie. Wreszcie mogę w pełni zacząć rozwijać skrzydła.
Polecam.
Gitarę zamówiłem za pośrednictwem Leszka przez www.muzycznysklep.com.pl


Fantastyczna gitara - ustawiałem i pograłem sobie na niej trochę. Brzmi rewelacyjnie - szczerze powiedziawszy to bije nawet sporo Customowych stratów zarówno brzmieniem jak i wykonaniem.

To był mój czwarty FGN, którego miałem w rękach i wszystkie były super :)
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: FGN Fujigen kultowe japońskie gitary w POLSCE!

Postautor: Zenek_Spawacz » maja 29, 2015, 3:53 pm

Japonczyki to klasa sama w sobie. Szkoda , ze jest ich na rynku tak malo. Ale... W Polsce jest sklep z uzywanymi , starymi , japonskimi wioslami , ktore mozna od razu wziac do reki , sprawdzic i ograc. Oprocz tego sa tam wzmaki najwyzszej jakosci , rowniez uzywane. Sklep sie nazywa "Restauracja Gitar" ... Warto zerknac jezeli sie szuka dobrze brzmiacego instrumentu.
Zenek_Spawacz
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: maja 26, 2015, 2:53 am

Re: FGN Fujigen kultowe japońskie gitary w POLSCE!

Postautor: Matragon » lipca 27, 2015, 9:58 pm

:wink:
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Re: FGN Fujigen kultowe japońskie gitary w POLSCE!

Postautor: Matragon » lipca 28, 2015, 9:23 am

Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Instrumenty muzyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości

cron