RYBNIK BLUES FESTIWAL

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: dzemek » marca 10, 2007, 3:01 pm

Strona techniczno-organizacyjna festiwalu-
Bardzo dobra, nie?le zaopatrzony barek(cho? sam tam nie by?em, ale widzia?em co to ludzie pa?aszuj?), niestety w ko?cu nie wzi??em funduszy, a my?la?em ?e jaka? p?yta b?dzie...no ale nic.Kapitalne miejsce, ?wietna akustyka, sala jednopi?trowa, dla wszystkich by?o miejsce.W mi?dzyczasie lecia?y utwory Tadeusza Nalepy.
Patchwork
Mi?e granie, dobre dla ucha, wszyscy ?wietnie grali, klawiszowiec wie co robi, nawet ?ywio?owo przyj?ci, ci??ko si? gra na pocz?tku ka?dego festiwalu, ale tutaj opor?w nie by?o co do klaskania czy zabawy.Go?cinnie wyst?pi?a Paulina-c?rka Piotra Czulaka.Dwukrotnie na gitarze utw?r "Mi?o?? przyja?? rock'n'roll".
Los Agentos & Hokus
Nie wiem jakim sposobem ta aula do dzi? stoi...ogromny czad, ogie? i jazda.Pot??na dawka porz?dnej muzyki, zagrana z pi?kno?ci? i wspania?o?ci?.Naprawd? panowie spisali si? wy?mienicie, co? niesamowitego.Olek G?rny wyprawia? cuda na gitarze, Jacek Gazda troch? w cieniu dalszym...wszystko we mnie p?on??o!
Obstawa prezydenta
Prezydenciaki poni?ej swojego wysokiego poziomu nie schodz?.Zawsze jest zabawa, krok Wykpisza, ?piewy, covery, w?asne utwory, burz? stereotyp garniturowca :wink: c?? doda?...trzeba by? na kocnercie tej grupy by poprostu si? przekona? ile w nim tkwi energii oraz potencja?u.
Leszek Cicho?ski Guitar Workshop
Pierwsze moje spotkanie z tym artyst?.Nie zawiod?em si?, zreszt? s?ysza?em tyle dobrego na jego temat ?e trudno by?oby si? zawie??.Przeradosne granie, chwile zamy?lenia, raczej ma?o utwor?w ze ?piewem, bardziej nastawienie na granie.No i ponowne s?uchanie gry znakomitego Darka Zi??ka.Du?o solowych wstawek klawiszowych Roberta Jarmu?ka, kt?ry chwilami wygl?da? mi na op?tanego pi?kno?ci? granej muzyki, zamy?la? sie cz?sto.Ale tak to blues ju? najwidoczniej dzia?a :) Leszek Cicho?ski...no c??.Pot??ny, bardzo dobry gitarzysta, nieprzeci?tny.
Pierwszy dzie? udany bardzo, atmosfera bardzo dobra, zdj?? troch? jest, nie s? to Stanley'owskie, no ale trzeba si? uczy? :P Dzi? nie wiem czy si? pojawi?, pokomplikowa?o si? troch? wszystko, ale postaram si? by?.Je?li nie-to i tak pozostanie mi inny koncert blues-rockowej grupy Li??.I tyle dobrze.Pozdrowienia dla Wszystkich, dzi?ki za mi?a zabaw?.[/b]
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Robert007Lenert » marca 12, 2007, 12:02 am

No wlasnie... sa juz fotki??? :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Mr.Blues » marca 12, 2007, 9:20 am

Dzemek!
P?yt by?o sporo!
Prawie ka?dy wykonawca mia? swoje, ale um?wili?my si? ?e sami je b?d? reklamowa? i sprzedawa?..... i jako? by?o cicho... ale to ju? szczeg?? :)
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: Mr.Blues » marca 12, 2007, 9:25 am

Festiwal ju? za nami !!!

Bardzo dzi?kuj? WSZYSTKIM wykonawcom bior?cym udzia? w tegorocznej edycji!!!

By?o fantastycznie! Wszyscy dali niesamowitego czadu !

Dzi?kuj? ca?ej publice, wszystkim fanom bluesa , kt?rzy ?ci?gn?li do Rybnika !!!

Namawiam do zajrzenia na stron? festiwalu:
www.rbf.wirtualnezory.pl

Wpisywanie tam i TU swoich opinii i wra?e? !!!

Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Bogdan Rumiak
Blues to jedyny naprawdę uczciwy rodzaj muzyki! (Bill Wyman)
Awatar użytkownika
Mr.Blues
blueslover
blueslover
 
Posty: 567
Rejestracja: marca 15, 2005, 8:27 am
Lokalizacja: Żory (Śląsk)

Postautor: kora » marca 12, 2007, 10:22 am

Festiwal ju? za nami - to fakt... ale, to co prze?y?am s?uchaj?c
Quartetu Grzegorza Kopo?ki - na d?ugo pozostanie w mojej pami?ci -
- TO BY? KOSMOS !!!!!!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Hetman » marca 12, 2007, 2:53 pm

?wietna impreza z klimatem zawodowo zoorganizowana.Idealne miejsce. A? dziw ,?e tak ma?o post?w? Dzi?ki Bogdan za zaproszenie. Z przyjemno?ci? pos?ucha?em koncert?w. Leszek w ?wietnej formie!!
Pozdrawiam
S?awek
Awatar użytkownika
Hetman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 107
Rejestracja: września 21, 2004, 8:39 pm
Lokalizacja: Legnica

Postautor: Robert007Lenert » marca 13, 2007, 3:32 pm

Hetman pisze:?wietna impreza z klimatem zawodowo zoorganizowana.Idealne miejsce. A? dziw ,?e tak ma?o post?w? Dzi?ki Bogdan za zaproszenie. Z przyjemno?ci? pos?ucha?em koncert?w. Leszek w ?wietnej formie!!
Pozdrawiam
S?awek

Od siebie dodam... ze hotel milusi, jedzonko pyszne, naglosnienie ok. Bylem tylko pierwszego dnia. I ten dzien festiwalu uwazam za baaaardzo udany :) I jeszcze to....Klawiszowiec Leszka.... czysta poezja!!!!! Dziekuje i ja za zaproszenie.
Ps... no gdzie te fotki ???
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: dzemek » marca 13, 2007, 11:27 pm

Robercie cieprliwo?ci :wink:
Nie wiedzia?em gdzie je umie?ci?, wi?c zamieszam je na picasie.Narazie jest tylko 31(sam Patchwork)ale sukcesywnie dodaj?, pojawi si? ich wi?cej(a sporo, sporo tego).Tutaj jest link do moich folder?w:
http://picasaweb.google.com/dzemek01
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: estep » marca 18, 2007, 4:36 pm

festiwal jakich ma?o . organizacyjny majstersztyk !!wielkie dzi?ki dla Bogdana za spok?j , profesjonalizm , skromno?? i klas? !!!!
estep
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 150
Rejestracja: września 23, 2005, 8:16 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: Stanley-1 » marca 20, 2007, 9:48 pm

:D przygotowuje o nim temat..ale proza zycia ...i robota w mojej piwnicy
pozbawia mnie czasu.. :( ale mam ju? napisany ..jeszce fotki i chwila na do??czenie.....
to pi?kny czas...ktory brzmi mi jeszcze w uszach ...choc by?em tylko
1 dzie?... :D
cierpliwie poczekajcie ..bo to ca?a historia....
:shock: :D
pozdrawiam wszystkich kt?rych tam spotka?em...a koncert Leszka
Cicho?skiego w ten dzie? doda? fantastycznego smaku..tej imprezie... :D
No i wszyscy kt?rzy tam byli z?o?yli sie na ten ca?y smak.
Szczena mi opad?a jak podczas jemu ochraniarz siad? do perkusji... :shock:
ale by?a jazda...... :shock: :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości