Festiwal Solo Życia 2018 – informacja

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Festiwal Solo Życia 2018 – informacja

Postautor: melomaniak » kwietnia 6, 2018, 10:30 am

Szanowni Państwo!

Z przykrością zmuszony jestem zakomunikować, że z uwagi na trudności na wielu obszarach tegoroczny festiwal Solo Życia nie odbędzie się. Każda tego typu impreza powinna się rozwijać, natomiast rozwój Solo Życia został zahamowany przez realia rynkowe i możliwości promocyjne. Przez ostatnie dwa lata pomimo dodawania kolejnych wydarzeń do samego festiwalu (konkurs fotograficzny „Moje wakacje z muzyką”, konkurs na recenzję z koncertu polskiego wykonawcy), z przyczyn materialnych nasza impreza miała skromny jednodniowy charakter. Taka sytuacja prawdopodobnie stała się przyczyną faktu, iż pomimo wielkiego wsparcia w poprzednich edycjach Solo Życia, skończył się wreszcie entuzjazm naszych partnerów dla ideologii i przesłania festiwalu, gdyż oczekiwania były coraz większe, natomiast ostatnie dwie edycje nie wskazywały na rozwój imprezy. Wskutek tej sytuacji zniknęło wiele wcześniejszych możliwości i w rezultacie dzisiaj zmuszony jestem zrezygnować z produkcji tegorocznej edycji festiwalu. Podobnie jak Państwo jestem rozczarowany i jest mi przykro, ponieważ pomimo wrodzonego optymizmu muszę przyznać, że w tym roku nie jestem już w stanie, jak w latach poprzednich, mozolnie wyżebrać potrzebnych środków. Poza tym nie wyobrażam sobie przezwyciężania tych trudności ze świadomością braku entuzjazmu i zaangażowania osób od których zależy czas trwania, kształt i poziom festiwalu. Dlatego uważam, że lepiej jest zachować Solo Życia w dobrej pamięci niż obserwować jego przedśmiertne drgawki.

W związku z powyższym pragnę serdecznie podziękować wszystkim którzy pomagali w realizacji trzynastu edycji festiwalu Solo Życia. To dzięki Wam wielu wspaniałych młodych muzyków zaistniało w świadomości słuchaczy i znalazło miejsce w profesjonalnej branży muzycznej a publiczność festiwalowa mogła podziwiać nieprawdopodobne możliwości i umiejętności gwiazd polskiej muzyki.

Dziękuję!

Mietek Jurecki

http://solozycia.pl/solo-zycia-2018-informacja/
Awatar użytkownika
melomaniak
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 15342
Rejestracja: kwietnia 7, 2008, 4:14 pm
Lokalizacja: Świdnik

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości

cron