[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3887)
Okolice Bluesa • Wyświetl temat - J I M I W A Y BLUES FESTIWAL 24-25.10.2008 OSTRÓW WLKP.

J I M I W A Y BLUES FESTIWAL 24-25.10.2008 OSTRÓW WLKP.

Piszcie o odbywających się Festiwalach bluesowych i nie tylko. Reklama i zwiazane z tym tematy.

Moderator: mods

Postautor: jahoo » października 26, 2008, 10:00 pm

jahoo
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 824
Rejestracja: marca 5, 2006, 6:50 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Romka » października 26, 2008, 10:42 pm

Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: kora » października 26, 2008, 11:17 pm

Katowice meldują,ze jeszcze żyją :mrgreen:
Właśnie wróciliśmy z konceru Niny Van Horn- co ten Japończyk wyprawiał z gitarą - kosmos :D


*******

Jimiway - 2 cudowne dni,wypełnione po brzegi muzyką z najwyższych półek - J.J.Band,Boogie Boysi,Kulisz i Larry Garner - dla mnie,to były gwiazdy 8)

Na razie, nie mam siły myśleć,jestem zajechana jak koń po westernie, idę spać, jutro pomyślę nad tymi dniami,które tak szybko minęły :(

Kocham was wszystkich :P :P :P
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » października 26, 2008, 11:37 pm

Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 6:55 am

:D
Za oknem cudowny poranek..
Moje dwa skarby jeszcze smacznie śpia :)




Powoli zbieram mysli i wspomnienia.. :)
Dzięki Korto
dla mnie jem w pokojju hotelowym apartamentu tria Marka Makarona
był smakiem niepowtarzalnym.. jeszcze ciary mam na plecach
na samo wspomnienie ,
Po ładunku energi na jemie przyszedł czas na filozofię Marraka muzyki jego fascynacji
i przyjaciól którzy w tym momencie tam trafili.
Jeszcze nie rusdzyłem amteriałów bo nie wiem co
wyszło na kartach pamieci mojego złomu sprzetowego
ale jestem pewny ze kilka fanych powinno wyjsc .
Ale to troche potrwa musimy ochłoną .
Ten czas Jimiwaya to jedne z najpiękniejszych w tym roku
chwil jakie sie tyrafiły .
Szkoda ze fizycznie nie szło spotkac sie z wztstkimi i pgadać.
ale jesteśmy happy i dziekujemy za to Wszystko.
Koro to Twoje pomysły sprawiły ze byliśmy tam ghdzie powinnismy.
Nic na razie tyle..pogody ducha i wracanie do wspomnień
do chwil na historycznym już 17 Festiwalu Jimiway//:)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 7:15 am

:D
W ten pogodny ranek nowego tygonia :)najbardziej kręci mnie
yen narybek traktowany pulsem bluesa.. :ideaP
apodoga ducha jaka bije od maleńkie 2 letniej
Talidki Kubiak i 7 letniej Ewy Kosmali:)
pozwala na nadziejeż że blues nie umir
skończy sie nas dinozarach :
Serdeczne pozdrowienia do Osytrowa Wielkopolskiego )
















...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Małgosia Koźmin » października 27, 2008, 8:35 am

Stanleyu dziękuje za wszystkie pozytywne i bardzo miłe słowa, za rozmowe ,za super dowcipy hehehe :D :D bardzo WAS pozdrawiam i sciskam mocno do zobaczenia.JESTESCIE KOCHANI
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 8:48 am

...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: SZAKAL » października 27, 2008, 9:51 am

,,,uprzejmie prosze w imieniu KrocK'a o fotki z naszego wykonu, prośba do wszystkich fotografów :lol: .
Czekamy na załączniki ;)
blues76@interia.pl
z góry dziękujemy
KrocK pozdrawia
no bass no fun :)
Awatar użytkownika
SZAKAL
bluesman
bluesman
 
Posty: 211
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 7:42 am
Lokalizacja: ostrówek

Postautor: kora » października 27, 2008, 9:56 am

Obrazek


Link do samego zdjęcia w pełnych rozmiarach:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 744cd88d5c
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: zadra » października 27, 2008, 10:19 am

...i tu udało mi sie dopchać do obleganego Zygmunta;) i wcisnąć w reklamówkę płytkę z Koncertu Przyjaźni w Kobiórze :wink:


Na Jimiway byłam poraz pierwszy, wiec bez porównań i z łatwością wtopiłam się w klimat Komedy. Przystojny akustyk dwoił się i troił by wykrystalizować rozproszone po holu dżwięki bluesa. Pozostał mały niedosyt, który Makaron Trio zrekompensował swoistym "jam w garderobie " :D
Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem festiwalu i dzięki Ci za to Benku :)
Dane mi było być tylko w piątek... Oj mało mi, mało.. wspaniałej muzyki, wspaniałych ludzi. Brakło czasu by nasycić się Wami.Porozmawiać z każdym z osobna.....NADROBIMY !!
Nareszcie udało mi sie poznać Stanleya i pobyć chwil parę w cieple Jego osobowości :) Buziaki dla Ciebie , żony i syna :*:*:*
Dzięki i uściski dla wszystkich :)
Zapanujesz nad wszystkim, panując nad sobą

www.kulisz.pl
Awatar użytkownika
zadra
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1422
Rejestracja: maja 27, 2007, 9:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: JaRas » października 27, 2008, 10:27 am

Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: andrzej.staszok » października 27, 2008, 10:39 am

Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: tyna » października 27, 2008, 11:56 am

Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: kora » października 27, 2008, 2:01 pm

Ja oczywiście umieszczę fotki towarzyskie,mój aparat jest za słaby na scenę :roll:

Kino Komeda
Obrazek

Jimiway'owa limuzyna
Obrazek

Pierwsi goście
Obrazek

Marek Makaron Trio - Patryk,Marek,Adam
Obrazek

Alicja i przesympatyczny Piotruś Gwizdała
Obrazek

Apollo
Obrazek

Danusia Nina Stanley
Obrazek

Emdżi,Tyna ,Mickiewicz
Obrazek

Moje kochane Grzaty
Obrazek

Hans Anula
Obrazek

Zbysiu Stępski
Obrazek

Mój kochany braciszek -Bambosz :-)
Obrazek

Adaś i Grażynka
Obrazek

Obrazek

Romka i Zdziś
Obrazek

Zdziś i Romeczka
Obrazek

Obrazek

Jerzyk i Stan Antośkiewicz
Obrazek

Apollo z żoną
Obrazek

Małgosia Agatka
Obrazek

Kochani Częstochowianie
Obrazek

Dwa Michały
Obrazek

Michał i Nina
Obrazek

Jerzyk,Mickiewicze
Obrazek

Miki i mąż pięknej Rudej
Obrazek

Popla
Obrazek

Przesympatyczny P.
Obrazek

Roman R ,Agatka
Obrazek

Sławek Turkowski
Obrazek

Tyna Marysia
Obrazek

Zadra i moje kochane Grzaty
Obrazek

Zygmunt, Stanley
Obrazek

Praktyk i Rafał - jamm w hotelu.
Obrazek

Stanley,Patryk,Rafał - świetnie gra na gitarze.
Obrazek

Makaron
Obrazek
Ostatnio zmieniony października 27, 2008, 9:00 pm przez kora, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 2:21 pm

:D
Kora świetnie.. tego brakowało..:)
jak to fajnie w jedny mierjscu mozna zobaczyc tyle. :)pozdrawiam :) i uciekam do szkołt po Gabriele :)i
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: RomanR » października 27, 2008, 3:58 pm

DŻEM
"Kaczor-Coś Ty Zrobił?"
Awatar użytkownika
RomanR
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2874
Rejestracja: czerwca 21, 2005, 11:40 am
Lokalizacja: Bugaj /wiocha pod Poznaniem

Postautor: Iskra » października 27, 2008, 5:04 pm

Kora - brak mi słów :!: Mam wrażenie jakbym sama tam z Wami była 8) Dzięki wszystkim za wspomnienia,zawsze to jednak namiastka..... :roll: Ale za to jaka :wink:
Iskra
bluesman
bluesman
 
Posty: 318
Rejestracja: grudnia 3, 2007, 2:38 pm
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: Zbyszek Stępski » października 27, 2008, 7:00 pm

.... jeszcze małe wspomnienie z jam session JBF 2008. Pora była już dosyć późna, a raczej wczesna :lol: na sali ostatni fani ... a szkoda, bo mickiewicz jr. zagrał wyśmienicie ... jeszcze dodam, że całkiem przypadkowo moja kostka gitarowa też tam była :lol:

Obrazek
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Małgosia Koźmin » października 27, 2008, 7:21 pm

Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Zbyszek Stępski » października 27, 2008, 7:24 pm

mickiewicz jr. & na harmonijce Samuel Owczarek / Dzieci Bluesa /

Obrazek


... a tu Jan Chojnacki prezentuje nagrodę .... kto wygrał ?

Obrazek
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Marek Kaczanowski » października 27, 2008, 7:46 pm

Ostatnio zmieniony października 27, 2008, 8:20 pm przez Marek Kaczanowski, łącznie zmieniany 1 raz
[size=100]Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Marek Kaczanowski » października 27, 2008, 8:00 pm

[size=100]Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Adam Węgrzynowicz » października 27, 2008, 8:02 pm

Mareczku popraw foty bo strona się rozciąga
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Marek Kaczanowski » października 27, 2008, 8:22 pm

[size=100]Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 8:47 pm

Ostatnio zmieniony października 27, 2008, 9:15 pm przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: mickiewicz jr. » października 27, 2008, 9:14 pm

Witam serdecznie ! :) pora na parę słów... Tak więc ja poczułem klimat w kinie Komeda :) i uważam że festiwal wpyalił w każdym "calu" :)

Pierwszy dzień... Krock... No chłopaki ! nagrywać nagrywaaać ! :D Następnie Coolish ! Zawodowe bluesowe granie ! Troszke już byłem zmęczony 3-osobowym składem, teraz z całym (świentym ) bandem zdecydowanie bardziej mi się podobało. zaznaczam nazwisko Artur Malik! Następnie JJ Band jak dla mnie bezkonkurecyjni na Polskiej scenie Bluesowej ! Dla mnie Gwiazda tego wieczoru ! Nina Van Horn... zawiodła mnie, Nie podobało mi sie ani troche. Wieczór w OCK , jemsesion bardzo udane wszystko wszystkim się kulało i to było prawdziwe jemowanie(!!!) Naprawde,dla mnie jeden z lepszych jemsesion ever ;)

Drugi Dzień .. Blues Doctors ! Jak zawsze zawodowo ! Sekcja robi olbrzymie postępy ! Świenty Smoku i świet(l)ny Oscar :) Boogie Boys ! Koncert bardzo udany ! Wspaniały kontakt z publicznością ! Swietne show ! Ani chwilę się nie nudziłem ! Dave Hole ! Genialny gitarzysta slide ! Showman ! niestety brak mi było różnorodności. Larry..:) świetny klawiszowiec ! ( :mrgreen: ) Wspaniałem bluesowe show ! Jemsesion również udane! Oczywiście bez dwóch zdań odkryciem jest nasz forumowy Michall ! Puki żyje polskiemu Bluesowi nie zagraża wyginięcie ! :) Dziekuje również wszystkim za ciepłe słowa w strone mojej osoby, dla mnie to wielkie przeżycie i przyjemność sobie pobrzdękać :)

Miło było mi takżę poznać kolejnych (wreszcie) forumowiczów : Stanley ( Dobroć na dwóch nogach ) Jan Cegiełka :):):) Miło było także bliżej poznać innych ( Polpe ! Świetny koleś ! Pozdrawiam ;) ) i zobaczyć całą resztę forumowej rodzinki !

Imprez w hotelu nigdy nie zapomne ! Nowe tradycje , małe stopy , "do 107" , szprotki , halibuty... haffftowanie... gitarowych dzwięków Sławka Piwowara ( Piwowar ? Nie.. Piwopij ! :D:D ) zagranicznych gości , oleju :)

Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia ! ;)
(reaktywacja)
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Stanley-1 » października 27, 2008, 9:22 pm

:D
Oj Mickiewicze warto było poznać Was w Realu..:)
nie dobrze sie przyglądałem ale tego grymacu :twisted:
nikak dosstrzec nie umiałem :roll:
Festiwa; to okazja do poznawania ludzi
ddocenieniu indywidualnosci ich i wspólna sprawa.. :idea:
czym byłby Jimiway bez Okolic Bluesa
a okolice Bluesa bez takich Festiwali ? :rol:
Ten tygiel musi wrzeć by smakowała strawa..
i była WSPÓLNA ŁACZĄCA NAS ZABAWA :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: paul david » października 27, 2008, 9:27 pm

W miarę krótko:

Zacznę od podziękowań:

BENO KUNICKI - za zaproszenie na JBF!
EMDŻI - za logistykę mojego przemieszczania sie TAM I Z POWROTEM
Błażejowi Smokowi, Adamowi Bamboszowi, Mickiewiczowi Senior i Mickiewiczowi Jr(Kuba jesteś fajnym Kumplem!), Mariuszowi Sierokowi i Niezastąpionemu Jackowi Łapińskiemu czyli piastowi!
ZDZISIOWI R. - mojemu b.dobremu kumplowi za opiekę.

Byłem 16- ty raz na Jimiway'u. Każdy inny. Ten też. Mogłem sobie pozwolić na piątek i cieszę się z tego. Wybrałem tak celowo bo chciałem posłuchać JJBAND-u i ADAMA KULISZA z BANDEM. Miałem cichą nadzieję, że uścisnę dłoń Jacka Jagusia i poznam osobiście Adasia Kulisza, ale tylko zdążyłem pogratulować temu pierwszemu - formy i rozwoju muzyczno-technicznego. Jacku - dzięki jeszcze raz za prezent!
Kulisza nie poznałem, ale lepszą połowe jego związku - Jolkę tak i nawet dostałem całusa i płytę, o której dopiero dowiedziałem sie z tego forum - dziekuję Wam Ślązacy - na Was zawsze można liczyć!


Bardzo lubię muzykę najróżniejszą, a ROCKA I BLUESA najbardziej! Dlatego nie od dziś zadaję sobie pytanie: co gra KROCK, że nie mogę Ich repertuaru polubić?! Sory Panowie, ale nie czuję Waszego grania...

KULISZ SUPERSESSION to udane zestawienie znakomicie grających i czujących polską odmianę bluesa muzyków z charyzmatycznym i swobodnym liderem Kuliszem na czele.

JJBAND - grupa w której gra i która gra jak przysłowiowy szwajcarski zegarek. Każdy z muzyków czuje to, co gra i robi to wybornie...Dwóch wirtuozów: harmonijki - Bartek i gitary - Jacek - rozumiejących się na scenie jakby byli bliźniakami(bez podtekstów, proszę). A dodatkowy leciutko poczerniony timbre głosu Jacka J. stawia go na miejscu niekwestionowanego lidera grupy, a także w gronie wielkich tuzów bluesowo-rockowych polskiej sceny muzycznej.
Koncert był zagrany znakomicie i tylko odczułem lekki niedosyt typowego brzmienia hammondziaków Piotra Michalaka - szczególnie w When You Love Someone...JJBAND błyszczał w piątek zdecydowanie najjaśniej!

NINA VAN HORN - jeśli Niny nazwisko, ma coś wspólnego z Przylądkiem Horn, to nie dziwię się Jej temperamentowi i harcom, które wyczyniała na scenie - chociaż Kina Komeda z Ziemią Ognistą porównywać raczej nie uchodzi... :roll: :lol:
Wokalistka raczej mnie nie urzekła, a jej schematyczny show im dłużej trwał - sprawiał, że coraz częściej przypominała mi się boląca...kość ogonowa... :lol: Zespół był chyba niezbyt dobrze wyregulowany akustycznie na konsoli, a szczególnie gitarka, na który to instrument z racji swojego "zboczenia muzykanckiego" zwracam szczególną uwagę...NO NIE ZACHWYCILI OBCOKRAJOWCY w piątek, niestety...

W sobotę nie byłem...tyz dobze - mam mniej pisania :lol: :lol: :lol:

Dzięki Wszyskim Nowopoznanym i Tym z którymi już sie dawniej poznałem! :lol: :lol: :lol:

Po wyjściu z kina Komeda w piątek powiedziałem, że przygasł DUCH JIMIWAYA...i dzis wyjaśnię dlaczego...
Po pierwsze: bluesa nie da sie dobrze przeżyć mając frak i cylinder na głowie, a taką atmosferę narzucała sala kina. W OCK-u zalatywało starociem, ale takim fajnym, blusowym...miejmy nadzieję, że remont szybko minie...
Po drugie i może najważniejsze:Konferansjerka...
Bardzo szacowni to redaktorzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem bluesowym byli(i tu wielki ukłon z mej strony), ale jacyś tacy stetryczali...Przypominali mi chwilami tych dwu dziadków balkonowych z Muppet Show, z tą jednak różnicą, iż muppetowcy byli bardziej dowcipni.

Wielu z uczestników tego JBF z pewnością nie pamięta, ale też i wielu pamięta (...i ci prawdopodobnie przyznają mi rację...) koncerty Jimiway'a, które prowadzili Benek Kunicki i Andrzej Jerzyk...To była jazda bez trzymanki! Swym entuzjazmem zapalali na sali, w naszych sercach taki ogień, że drużyny strażackie jeszcze tydzień po Jimiwayu sprawdzały czy nie ma w jakimś kącie iskier, które buchały z serc zapalonych fanów bluesa...I KOMU TO PRZESZKADZAŁO??? :cry: Mam nadzieję, że następny Jimiway poprowadzi ktoś z wigorem popartym oczywiście podstawową wiedzą o bluesie...a znawcy niech sobie zasiądą z godnością w loży z targetem na kontemplację tej pięknej muzyki...

Na koniec do kory: zdjęć nastrzelano mnóstwo i to była Twoja zasługa - dziekuję...i jednocześnie prośba do Panów Fotografów, coby byli uprzejmi przesłać fotki z moją skromną osobą w niepomniejszonym rozmiarze na mój adres zygmuntg@o2.pl Z góry dziekuję! :lol:

Zaznaczam, że są to moje opinie, z którymi nie potrzeba sie zgadzać - natomiast można... :lol: :lol: :lol:

...no i miało być krótko... :lol: :roll: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Adam Węgrzynowicz » października 27, 2008, 9:32 pm

Kilka moich Fotek nie tak zawodowych jak co nie które tutaj ale można powspominać











a tu więcej http://picasaweb.google.pl/Bambosz75/Jimiway#
Ostatnio zmieniony października 28, 2008, 9:33 pm przez Adam Węgrzynowicz, łącznie zmieniany 1 raz
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Festiwale

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości