Fleetwood Mac - Berlin - 19.10 - zabiorę autem max 3 os.

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Fleetwood Mac - Berlin - 19.10 - zabiorę autem max 3 os.

Postautor: chv » września 11, 2009, 8:15 pm

Wiem, że nie jest to koncert bluesowy (choć Fleetwood Mac za czasów Petera Greena był bluesowy, ale to inna bajka), ale pomyślałem, że spróbuje napisać tutaj.

Szukam chętnych do wspólnej podróży, mam na myśli podzielenie się kosztami paliwa. Może ktoś jest chętny lub waha się nad tym koncertem i ma problem z dojechaniem. Oferuję podróż w komfortowych warunkach w klimatyzowanym samochodzie w dieslu. Spalanie 6-6.5l/100km. Ja będę jechał z Krakowa więc szukam zainteresowanych z tego rejonu lub z miejsc, które będą mi po drodze na trasie do Berlina. Koncert jest 19 Października, ja wracam do Polski 20 Października, więc jest możliwość transportu w obie strony.

Krótko na temat koncertu:

Koncert zespołu Fleetwood Mac w Belinie na O2 Arena 19 Października (Poniedziałek) o 20:00. Bilety od 40-100 euro. Można kupić tutaj: http://www.eventim.de/cgi-bin/TINFO.DLL ... 546$695159

Jeśli ktoś ma pytanie na temat precyzyjnych kosztów podróży lub jest zainteresowany proszę pisać. Mój e-mail: kevoch [malpa] gmail.com
chv
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: marca 9, 2009, 1:35 am
Lokalizacja: Kraków

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 112 gości