P?yty?

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Postautor: Gość » lipca 8, 2005, 2:32 pm

Freed nie gra z Wronami.Od dawna. Zagral raz w tym roku w Charlottesville.
Jest etatowym czlonkiem BLUE FLOYD.
Odtwarzany jest tez projekt zalozony kiedys przez Mike'a farrisa ze SCW Peacefull Knievel. Freed mam tam stala pozycje.
Pozdr
Gość
 

Postautor: Gość » lipca 8, 2005, 2:34 pm

A tak / nawiasem/ wlasnie slucham ostatniej plytki Catawompus. Znakomita. Zreszta tak jak poprzednia. Ta jest bardziej melodyczna...
Gość
 

Postautor: Gość » lipca 8, 2005, 3:02 pm

To juz 3 album Catawompusa po Well, It's About Time , The WoodPile..
ten nosi tytul It's Speeled...
Pozdr
PFM
Gość
 

Postautor: leszekblues » lipca 8, 2005, 3:31 pm

Panie LUK
A macie strone tej kapelki?
Cos bym pos?ucha?.
leszekblues
 

Postautor: Mr.Luke » lipca 9, 2005, 9:32 am

W rekonstrukcji... Pozatym, takie przydale jeste?my, ?e pewnie na stron? wchodz? tylko matki, kt?re chc? przestrzec swoje dzieci: "B?d? grzeczny, bo za kar? zadzwoni? po kt?rego? z tych Pan?w..." he, he... W?a?nie wyszli?my ze studia i masterujemy materia?, tak wi?c ch?tnie podziel? si? swoimi wypocinami! Audiofilskie to napewno nie b?dzie ale mysl?, ?e muzyka si? obroni... Prze?l? poczt? p?yt? audio, tylko... adres poprosz
Mr.Luke
 

Postautor: Mr.Luke » lipca 9, 2005, 9:56 am

A co do Catawompus to wci?? jestem zauroczony pierwszym ich kr??kiem, w?a?nie "Well, It's About Time" i zostanie chyba tak na zawsze w ich przypadku. Cholera, fajne uczucie wiedzie?, ?e kto? s?ucha tych samych rzeczy, tym bardziej mieszkaj?c na zadupiu, gdzie nikt o takich hippisach w ?yciu ni s?ysza?... POZDRAWIAM!!!
Mr.Luke
 

Postautor: Gość » lipca 9, 2005, 10:00 am

Mr.Luke pisze:A co do Catawompus to wci?? jestem zauroczony pierwszym ich kr??kiem, w?a?nie "Well, It's About Time" i zostanie chyba tak na zawsze w ich przypadku. Cholera, fajne uczucie wiedzie?, ?e kto? s?ucha tych samych rzeczy, tym bardziej mieszkaj?c na zadupiu, gdzie nikt o takich hippisach w ?yciu ni s?ysza?... POZDRAWIAM!!!

........................
To znaczy ..gdzie mieszkasz??? he he
Pozdr
Pawel Freebird Michaliszyn
Mn?stwo ludzi zna te kapele. Te i wiele innych , rownie swietnych.
Gość
 

Postautor: leszekblues » lipca 9, 2005, 10:12 am

MR Luke
walnij do mnie na PW albo daj meilasa napisze Ci adres
leszekblues
 

Postautor: Mr.Luke » lipca 9, 2005, 11:40 am

Okre?laj?c moje miejsce zamieszkania "zadupiem" mia?em na my?li m?j niedosyt wzgl?dem ludzi ceni?cych sobie powy?ej wymienione klimaty jak np. Cry Of Love czy Catawompus... Mieszkam od kilku lat w by?ym mie?cie wojew?dzkim, w kt?rym obserwuj? jak z dnia na dzie? ginie ?ycie kulturalne. Coraz mniej koncert?w, a je?li ju? cokolwiek zawita to koncert zazwyczaj odbywa si? dla garstki ludzi... Wszyscy ambitni, zdolni, m?odzi wyje?d?aj? st?d najszybciej jak tylko si? da... Jasne, ?e zdaj? sobie spraw? z ilo?ci fan?w przyk?adowego Catawompus.... ilu ich mo?e by? w Polsce? kilkudziesi?ciu... st?wa? Jak na skal? krajow? to chyba nie du?o... Trzymajmy si? wi?c razem!!!
Mr.Luke
 

Postautor: Gość » lipca 9, 2005, 11:47 am

Mr.Luke pisze:Okre?laj?c moje miejsce zamieszkania "zadupiem" mia?em na my?li m?j niedosyt wzgl?dem ludzi ceni?cych sobie powy?ej wymienione klimaty jak np. Cry Of Love czy Catawompus... Mieszkam od kilku lat w by?ym mie?cie wojew?dzkim, w kt?rym obserwuj? jak z dnia na dzie? ginie ?ycie kulturalne. Coraz mniej koncert?w, a je?li ju? cokolwiek zawita to koncert zazwyczaj odbywa si? dla garstki ludzi... Wszyscy ambitni, zdolni, m?odzi wyje?d?aj? st?d najszybciej jak tylko si? da... Jasne, ?e zdaj? sobie spraw? z ilo?ci fan?w przyk?adowego Catawompus.... ilu ich mo?e by? w Polsce? kilkudziesi?ciu... st?wa? Jak na skal? krajow? to chyba nie du?o... Trzymajmy si? wi?c razem!!!


Masz absolutna racje Mr.Luke
Pozdr
Pawel Freebird
Gość
 

Postautor: Devil » września 29, 2005, 2:02 pm

Polecam wszystkim Junior Wells "Live at Buddy Guy's Legend" wydan? przez Telarc. Na moim skromnym sprz?cie brzmi jak na ?ywo.
Devil
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: września 27, 2005, 5:31 pm
Lokalizacja: Pyskowice

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości