Treść Audycji 12. 09.2022'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 12. 09.2022'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 8, 2022, 6:05 am

Już 12-września o 23:00 (poniedziałek) wraz z Markiem "Statesboro" Hajdukiewiczem zapraszamy do "Okolic Bluesa". To będzie szczególna audycja (przynajmniej dla mnie), bo ten Zespół w moim życiu odegrał bardzo ważną rolę. To dźwięki z naszego własnego podwórka, a niestety ta znamienita Orkiestra nie istnieje już od roku 2014. Ale ciszy fakt, że zostawili nam choć tylko jedną, to naprawdę wyśmienitą płytę zatytułowaną "Music For Your Grandma". Myślę że wielu z Was domyśla się że tę godzinę w całości poświęcimy dla fantastycznej "BIg Fat Mama". Wiem że ten wyjątkowy Band miał w naszym Kraju zdecydowaną rzeszę zdeklarowanych Fanów. Ale z pewnością jest wielu takich sympatyków przednich nutek, którzy nie wiedzieli nic o Ich istnieniu. Dlatego chcę przypomnieć ten krążek, który choć świadomie przekracza granice zwane bluesem, to zapewniam, że muzyka jest z półki najwyższej. Dla mnie to jedna z najlepszych płyt nagranych w Polsce. Zapraszam Was gorąco w poniedziałek o 23:00, bo myślę że wpiszecie sobie te wysublimowane dźwięki na wciąż.

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 12. 09.2022'

Postautor: B&B » września 8, 2022, 7:24 am

Ach ta Gruba Mamuśka - kochani wariaci do potęgi! :)
Nie było i nie ma drugiego takiego zespołu w Polsce...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Treść Audycji 12. 09.2022'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 8, 2022, 7:32 pm

W rzeczy samej!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Treść Audycji 12. 09.2022'

Postautor: B&B » września 13, 2022, 9:33 am

No i było bardzo miło i sentymentalnie 8)

Obrazek

i tak bardzo wszyscy liczymy na jakąś reaktywację i koncert...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości

cron