Treść Audycji 18.02.2019'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji 18.02.2019'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 12, 2019, 11:02 pm

18-lutego poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.40) I "Okolice Bluesa".

Myślę sobie że ta godzina będzie zdecydowanie kontynuacją muzyki którą zainaugurowaliśmy przed tygodniem.
Tym razem pojawi się ośmiu Wykonawców spod znaku bluesa, blues-rocka, southern-rocka i muzyki duszy.
Ufam że każde z Was, znajdzie coś dla siebie, a więc dla każdego coś miłego, bo mam nadzieję że wybrałem naprawdę przednie dźwięki, choć przyznam, że niełatwe to zdanie, tym bardziej, że znam Wasze wysublimowane gusta. Tak więc na częstotliwości 106.4 oraz w sieci, zagrają dla nas:

01.Blackfoot
02.Joe Pitts
03.Vargas Blues Band
04.Danny Eyer
05.Rowdy James Band
06.Chris Aaron
07.New Monsoon
08.Sam Morrison Band

Zapraszamy do słuchania, oraz rozmów i komentarzy podczas emisji programu, na tej stronie!

Aby słuchać audycji w internecie, należy wejść na stronę radia: www.rc.fm i tam link: "Radio On-Line"

Do miłego usłyszenia w poniedziałek o 23:00! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości